Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Strugal, przestań pisać wszystko z dużej litery i w dodatku bez sensu. Widze Cię w każdym poście. Tylko, że każda Twoja wypowiedź nic nie wnosi do dyskusji. Ile Ty masz lat, 5???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem okazjonalnym graczem w FPS'y na PC. Na multi zwykle udawało mi się kogoś trafiać raz na 10 zgonów, więc pewnie najgorszy gracz na padzie nie miałby ze mną problemów Słowo "udawało" nie jest przypadkowe. Offline gry przechodziłem z trudem na very easy. Nie przepadam za tego typu grami, ale nie zmienia to faktu że od czasu do czasu lubię sobie postrzelać - w ramach relaksu po męczącej robocie.

Ostatnio kupiłem PS3 (niecały tydzień temu) i kiedy właśnie się zastanawiałem czy nie włączyć PC'ta do FPS'a to znalazłem ten wątek. Dla mnie taki fragfx jest wybawieniem, bo mój stary komp ledwo co umie już uruchomić. A nie mam zamiaru grać na padzie bo jest dla mnie w fps niewygodny (tak samo jak na PC kupiłem pada do Pro Evolution Soccer).

Nie wiem, co wam przeszkadza, że ktoś tam użyje kontrolera z którym czuje się bardziej komfortowo. Gra to ma być zabawa i tyle. Na padzie to w fps'ach ja nawet nie umiem trafić w drzewo i nie chce mi się tego "masterować". Dlatego zapewne będę klientem tej firmy, która znalazła odpowiedź na moje problemy z padem w fps'ach. Howgh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem okazjonalnym graczem w FPS'y na PC. Na multi zwykle udawało mi się kogoś trafiać raz na 10 zgonów, więc pewnie najgorszy gracz na padzie nie miałby ze mną problemów Słowo "udawało" nie jest przypadkowe. Offline gry przechodziłem z trudem na very easy. Nie przepadam za tego typu grami, ale nie zmienia to faktu że od czasu do czasu lubię sobie postrzelać - w ramach relaksu po męczącej robocie.

Ostatnio kupiłem PS3 (niecały tydzień temu) i kiedy właśnie się zastanawiałem czy nie włączyć PC'ta do FPS'a to znalazłem ten wątek. Dla mnie taki fragfx jest wybawieniem, bo mój stary komp ledwo co umie już uruchomić. A nie mam zamiaru grać na padzie bo jest dla mnie w fps niewygodny (tak samo jak na PC kupiłem pada do Pro Evolution Soccer).

Nie wiem, co wam przeszkadza, że ktoś tam użyje kontrolera z którym czuje się bardziej komfortowo. Gra to ma być zabawa i tyle. Na padzie to w fps'ach ja nawet nie umiem trafić w drzewo i nie chce mi się tego "masterować". Dlatego zapewne będę klientem tej firmy, która znalazła odpowiedź na moje problemy z padem w fps'ach. Howgh.

Wszystko ładnie, pięknie. Tylko grając po sieci graj na padzie. Wtedy każdy ma równe szanse. Najlepszy przykład? Obrót o 180/360' - ile czasu zajmuje na padzie ile na myszce? No właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem okazjonalnym graczem w FPS'y na PC. Na multi zwykle udawało mi się kogoś trafiać raz na 10 zgonów, więc pewnie najgorszy gracz na padzie nie miałby ze mną problemów Słowo "udawało" nie jest przypadkowe. Offline gry przechodziłem z trudem na very easy. Nie przepadam za tego typu grami, ale nie zmienia to faktu że od czasu do czasu lubię sobie postrzelać - w ramach relaksu po męczącej robocie.

Ostatnio kupiłem PS3 (niecały tydzień temu) i kiedy właśnie się zastanawiałem czy nie włączyć PC'ta do FPS'a to znalazłem ten wątek. Dla mnie taki fragfx jest wybawieniem, bo mój stary komp ledwo co umie już uruchomić. A nie mam zamiaru grać na padzie bo jest dla mnie w fps niewygodny (tak samo jak na PC kupiłem pada do Pro Evolution Soccer).

Nie wiem, co wam przeszkadza, że ktoś tam użyje kontrolera z którym czuje się bardziej komfortowo. Gra to ma być zabawa i tyle. Na padzie to w fps'ach ja nawet nie umiem trafić w drzewo i nie chce mi się tego "masterować". Dlatego zapewne będę klientem tej firmy, która znalazła odpowiedź na moje problemy z padem w fps'ach. Howgh.

Wszystko ładnie, pięknie. Tylko grając po sieci graj na padzie. Wtedy każdy ma równe szanse. Najlepszy przykład? Obrót o 180/360' - ile czasu zajmuje na padzie ile na myszce? No właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie, pięknie. Tylko grając po sieci graj na padzie. Wtedy każdy ma równe szanse. Najlepszy przykład? Obrót o 180/360' - ile czasu zajmuje na padzie ile na myszce? No właśnie.

Wiesz co, w lidze PES'a na PC nikt nie mówił : Graj na klawiaturze. Pomimo, że różnica w graniu kolosalna. Każdy gra na tym na czym ma ochotę, i nie było osobnych lig dla tych co mają tylko klawiaturę.

Akurat w te fpsy wasze grać raczej nie będę online, ale może pozwolę sobie Cie uświadomić. Postępu nie zatrzymasz i nie będzie tak, że coraz mniej osób będzie korzystało z lepszych kontrolerów. Tylko na odwrót. Za kilka lat na padach będą grać tylko pasjonaci, a pozostali już się zaopatrzą w coś wygodniejszego.

Nie oceniam, czy to dobrze czy źle. Taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fragFXa ale pierwszą wersję i powiem ze może z 20 minut nim grałem. Strasznie kiepska imitacja myszki i klawy (no moze poza tą częścią slużącą do poruszania się). Gram w CoD4 na padzie i naprawdę gra się świetnie. Wcześniej tak jak niektórzy z Was nie mogłem się nauczyć grać padem bo nie chciałem:) Zawsze grałem na myszce i teraz gdy uruchamiam kompa i chcę zagrać w Day of Defeat Source kompletnie mi nie idzie. Nie czuję już myszki:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze grałem na myszce i teraz gdy uruchamiam kompa i chcę zagrać w Day of Defeat Source kompletnie mi nie idzie. Nie czuję już myszki:).

Ja też tak mam. Kiedy już wreszcie opanowałem pada, musiałem oddać konsolę do serwisu. Żeby się nie nudzić, zapuściłem sobie jakiegoś FPSa na PC (chyba Kroniki Riddicka) i w ogóle nie mogłem grać. Myszka wydawała się dziwnie, hm... lekka. W sumie trochę mi szkoda, że całkowicie straciłem już skilla (szczególnie w FEAR Combat - byłem na prawdę niezłym wymiataczem), ale przynajmniej teraz wymiatam na padzie. A dzięki temu wkręciłem się do klanu, gdzie poznałem na prawdę fajnych ludzi. Ale offtop zrobiłem! Ale co tam, raz na jakiś czas można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam fragFXa ale pierwszą wersję i powiem ze może z 20 minut nim grałem. Strasznie kiepska imitacja myszki i klawy (no moze poza tą częścią slużącą do poruszania się). Gram w CoD4 na padzie i naprawdę gra się świetnie. Wcześniej tak jak niektórzy z Was nie mogłem się nauczyć grać padem bo nie chciałem:) Zawsze grałem na myszce i teraz gdy uruchamiam kompa i chcę zagrać w Day of Defeat Source kompletnie mi nie idzie. Nie czuję już myszki:).

Mad przez pierwsze 20 minut moze mialem takie same odczucie jak ty,ale jak wreszczie ustalo mi sie go ustawic pod siebie i po 3 godzinach grania pad zamieszkal w szufladzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmm... a wogole to ktos to ma? Jak sprawuje sie zaktulaizowana, poprzednia wersja? Oczekuje odpowiedzi od kogos kto ma, a nie fanboya, ktory bedzie bedzie prawil farmazony wyzszosci pada nad fragiem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego fanboya poprostu 230zł jak za takie cos to zdecydowanie zaduzo. Lepiej poswiecic troche czasu i nauczyc sie grac na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakiego fanboya poprostu 230zł jak za takie cos to zdecydowanie zaduzo. Lepiej poswiecic troche czasu i nauczyc sie grac na padzie.

To jest wzgledne zdanie. Dla Ciebie to moze byc za duzo, dla kogos innego cena przystepna. Ale widze ze masz klopot z czytaniem, podobnie jak wiekoszosc komentujacych. Intereseuje mnie opinia na temat dzialania tego urzadzenia, a nie to ze dla Ciebie jest ono za drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 2 ci nie powiem, podobno ma lepiej dzialac od wersji 1. A jesli chodzi o ciebie to ty niezrozumiales mnie. Nie chodzi o to ze zadrogie tylko ze jak za ta cene, to jednak sie nie oplaca bo urzadzenie nie splnia moich oczekiwan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
O 2 ci nie powiem, podobno ma lepiej dzialac od wersji 1. A jesli chodzi o ciebie to ty niezrozumiales mnie. Nie chodzi o to ze zadrogie tylko ze jak za ta cene, to jednak sie nie oplaca bo urzadzenie nie splnia moich oczekiwan...

To wymien prosze te "oczekiwania"... . Plastiki, jakos wykonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynność tego urządzenia w czasie rozgladania sie jest fatalna a juz nie wspomne o precyzyjnosci, ktora jes kiepska. To już lepiej kupic adapter i podlaczyc sobie mysz i klawe. (choc nie wiem jak to sie sprawuje ale podobno lepiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest wzgledne zdanie. Dla Ciebie to moze byc za duzo, dla kogos innego cena przystepna. Ale widze ze masz klopot z czytaniem, podobnie jak wiekoszosc komentujacych. Intereseuje mnie opinia na temat dzialania tego urzadzenia, a nie to ze dla Ciebie jest ono za drogie.

W grach cod4,cod3,resistance itp dziala super ,jak gralem w gta4 jeszcze nie bylo aktualizacji softu,gralo sie kiepsko,po aktualizacji nie sprawdzalem.Producent zaleca ustawienia do wiekszosci fpp ,czulosc pada na high a fraga na 3 i wtedy ci chodzi normalnie ,nic ani nie przeskakuje i celnosc jest dobra .Co do plastikow to sa rozne wersje,mozesz trafic dobrze tak jak ja ,mam go rok i wszystko jest ok,a mozesz kiepsko ze spierdzieli ci sie w ciagu tygodnia,tak sluyszalem.

Dlatego polecam wersje 2 pewnie bedzie pozbawiona bledow starszego brata.

Nie rozumie tekstu :plynnosc kiepska i i fatalna celnosc"???,akurat z plynnoscia to to urzadzenie nigdy nie mialo problemow,a celnosc no wlasnie milion razy lepiej od pada,ale to tez w kwesti sterujacego ,jak ktos ma lewe rece to najlepsze myszki nie pomoga:)

Jeszcze raz napisze"USTAWIC POD SIEBIE,ZAGRAC ZE 3 GODZ,POTEM WYWALASZ PADA".

Jest i duzy minus,gram tym okolo roku i jezeli mam w cos zagrac na padzie to juz nie potrafie,chodzi o gry fpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zaraz to sprawdze:)

i tak te ustawienia mnie nie zadowalaja:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W grach cod4,cod3,resistance itp dziala super ,jak gralem w gta4 jeszcze nie bylo aktualizacji softu,gralo sie kiepsko,po aktualizacji nie sprawdzalem.Producent zaleca ustawienia do wiekszosci fpp ,czulosc pada na high a fraga na 3 i wtedy ci chodzi normalnie ,nic ani nie przeskakuje i celnosc jest dobra .Co do plastikow to sa rozne wersje,mozesz trafic dobrze tak jak ja ,mam go rok i wszystko jest ok,a mozesz kiepsko ze spierdzieli ci sie w ciagu tygodnia,tak sluyszalem.

Dlatego polecam wersje 2 pewnie bedzie pozbawiona bledow starszego brata.

Nie rozumie tekstu :plynnosc kiepska i i fatalna celnosc"???,akurat z plynnoscia to to urzadzenie nigdy nie mialo problemow,a celnosc no wlasnie milion razy lepiej od pada,ale to tez w kwesti sterujacego ,jak ktos ma lewe rece to najlepsze myszki nie pomoga:)

Jeszcze raz napisze"USTAWIC POD SIEBIE,ZAGRAC ZE 3 GODZ,POTEM WYWALASZ PADA".

Jest i duzy minus,gram tym okolo roku i jezeli mam w cos zagrac na padzie to juz nie potrafie,chodzi o gry fpp.

O matko! To chyba jakis cud! W koncu jakas rzetelna opinia! Bardzo Ci dziekuje Kanek, jak bys mogl, to zobacz jak lezy w lewej dloni, bo jestem leworeczny Napewno nie bedzie to tak wygodne jak granie w prawej rece, ale wystarczy zeby dalo sie grac :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie to ze ktos ma lewe rece i nawet najlepsze myszki nie pomoga. Tego nie mozna nazwac myszka. Zreszta raczej to sie tyczy nie tego ze ja mam lewe rece bo nie potrafie sie nauczyc grac na tym tylko tego ze to ty nie potrafiles sie nauczyc grac na padzie i siegasz po takie rzeczy...

Ale ja juz tu koncze. Grajcie na czym chcecie przeciez to od Was zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie to ze ktos ma lewe rece i nawet najlepsze myszki nie pomoga. Tego nie mozna nazwac myszka. Zreszta raczej to sie tyczy nie tego ze ja mam lewe rece bo nie potrafie sie nauczyc grac na tym tylko tego ze to ty nie potrafiles sie nauczyc grac na padzie i siegasz po takie rzeczy...

Ale ja juz tu koncze. Grajcie na czym chcecie przeciez to od Was zależy.

[/quote

Sorka Mad nie mialem zamiaru cie urazic,tak wyszlo,tylko czasami czytajac niektore wypowiedzi mam wrazenie ze ludzie znajdujac jakis dodatkowy sprzet np.frag ,mysla ze jak juz go kupia to to cos bedzie samo gralo za nich.

Nie dotyczy to tylko fraga i setki innych rzeczy,zawsze trzeba cos dac od siebie jak i padzie itp.

Co do pada to gralem bardzo dlugo na nim,ale niestety na padzie dochodzi sie do pewnego poziomu i juz sie go nieda przeskoczyc,dla mnie ten poziom jest niestety zaniski ,dlatego szukalem czegos innego.Jeszcze raz sorki za tamten tekst.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie to ze ktos ma lewe rece i nawet najlepsze myszki nie pomoga. Tego nie mozna nazwac myszka. Zreszta raczej to sie tyczy nie tego ze ja mam lewe rece bo nie potrafie sie nauczyc grac na tym tylko tego ze to ty nie potrafiles sie nauczyc grac na padzie i siegasz po takie rzeczy...

Ale ja juz tu koncze. Grajcie na czym chcecie przeciez to od Was zależy.

Sorka Mad nie mialem zamiaru cie urazic,tak wyszlo,tylko czasami czytajac niektore wypowiedzi mam wrazenie ze ludzie znajdujac jakis dodatkowy sprzet np.frag ,mysla ze jak juz go kupia to to cos bedzie samo gralo za nich.

Nie dotyczy to tylko fraga i setki innych rzeczy,zawsze trzeba cos dac od siebie jak i padzie itp.

Co do pada to gralem bardzo dlugo na nim,ale niestety na padzie dochodzi sie do pewnego poziomu i juz sie go nieda przeskoczyc,dla mnie ten poziom jest niestety zaniski ,dlatego szukalem czegos innego.Jeszcze raz sorki za tamten tekst.pozdro

Go to the top of the pageReport Post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko przeciez sie nie obrazilem:) Pozatym nikt na siebie nie naskakuje, jedynie wymieniamy swoje poglady na temat pada i tego fraga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Grajcie na czym chcecie przecież to od Was zależy”

To zdanie mi się najbardziej podoba, całe te rozmyślania kilku osób że granie na klawiaturze i myszce/FRAG FX’e jest lamerskie są śmieszne, jak im nie wychodzi na padzie to niech trenują bo widocznie za mało grają i mniemają że są bogiem w byle jakiej grze FPS. Potem następuje zderzenie z rzeczywistością (online) i każdy kto jest lepszy wg nich oszukuje, lub gra na jakimś innym sprzęcie niż pad, mogą przerzucić się przecież na myszki/fragfxy ale nie robią tego bo co, duma ciśnie czy brak kasy.

Jedno jest pewne, do każdej gry są odpowiednie kontrolery:

FPS – klawiatura i mysz

Przygodowe, zręcznościowe, sportowe, itp – pad

Bijatyki – joystick ala automaty w salonach

Wyścigi (tylko nie serie NFS czy Burnout bo to zręcznościówki)- kierownica

Są jeszcze pistolety, maty, gitary, eyetoye ...

Nie ma rzeczy uniwersalnych, zgodnie z zasadą jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Tyle w tym temacie, FRAG FX v.2 ciekawe urządzenie, gdyby można było zobaczyć samemu czy to urządzenie faktycznie jest dobre (jak wiadomo to tylko udaje mysz), tak pozostanie tylko kupienie i:

albo radość albo allegro

Na początku granie w FPS'y na padzie było dla mnie tragedią, ale po paru godzinach/dniach grania było coraz lepiej aż do teraz, gdzie jest to zadowalające bo do czystej przyjemności jeszcze trochę zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frag 1 mi padł, co prawda rok wytrzymał intensywnej gry ale za taką cenę to trochę krótko. Zastanawiam się teraz czy lepiej V2 czy może XFPS (cod4) zakupić. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś kto bawił się i jednym i drugim (więcej niż symboliczny jeden dzień) i mógłby wysnuć jakąś paralelę. Pozdrawiam.

p.s. mam nadzieję, że v2 nie odziedziczy wykonania po starszym bracie. Gdyby jeszcze poprawili sterowanie to byłby strzał w dziesiątkę (szkoda tylko, że nie każda gra tak współpracuje z kontrolerem jak Cod i Rfom).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×