Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

czekalem zeby odswiezyc ten temat :D male zaiteresowanie ma, dla mnie gra must buy w dniu premiery, a tu nowy filmik, walka + komentarz, wyglada bardzo ale to bardzo dobrze :o

LINK

Może i wygląda ale patrząc na ten filmik i kilka poprzednich gameplayi odnoszę wrażenie, że gra będzie dzielić się na różne etapy i tak prawdopodobnie dostaniemy : oddzielne etapy z walką przeciwko grupie przeciwników i oddzielne na skradanie i ciche zabijanie wrogów. Osobiście wolałbym gdyby ta wizja się nie sprawdziła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach. Kiedy was kręcą walki, ja podniecam się tysiącem różnych animacji ''peleryny'' Batmana :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to będzie pierwsza gra z prawdziwego zdarzenia z komiksowym bohaterem w roli głównej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i wygląda ale patrząc na ten filmik i kilka poprzednich gameplayi odnoszę wrażenie, że gra będzie dzielić się na różne etapy i tak prawdopodobnie dostaniemy : oddzielne etapy z walką przeciwko grupie przeciwników i oddzielne na skradanie i ciche zabijanie wrogów. Osobiście wolałbym gdyby ta wizja się nie sprawdziła...

osobiscie to wolalbys sluchac kometarzy na filmikach albo troche pogooglowac bo to co jest na tym filmiku i np na tym silent predator to sa po prostu takie jak by skirmishe ktore sobei mozesz odpalic z poziomu menu i po prostu bic rekordy punkty etc. na ich podstawie sa tylko pokazywane rozen cechy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiscie to wolalbys sluchac kometarzy na filmikach albo troche pogooglowac bo to co jest na tym filmiku i np na tym silent predator to sa po prostu takie jak by skirmishe ktore sobei mozesz odpalic z poziomu menu i po prostu bic rekordy punkty etc. na ich podstawie sa tylko pokazywane rozen cechy gry.

Dokładnie! Wronator uważnie oglądaj i SŁUCHAJ filmiki, bo tam wyraźnie pada 'challenge room'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy dodatek dla posiadaczy 'peestrójki'. Zagrać Jokerem bezcenne :D. To będzie na zasadzie dodatkowych misji pomiędzy grą nietoperzem czy jak?? Wie ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wreszcie nie jesteśmy traktowani jak piąte koło u wozu jakim jest przemysł gier. Jednak z tego co czytałem na GOL to będzie to exclusive czasowy czyli dzieci M$ dostaną również Jokera tyle że później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że wreszcie nie jesteśmy traktowani jak piąte koło u wozu jakim jest przemysł gier. Jednak z tego co czytałem na GOL to będzie to exclusive czasowy czyli dzieci M$ dostaną również Jokera tyle że później...

Misję z Jokerem mają być dostępne jako DLC z PSS tylko dla użytkowników PS3. Za darmo! Tak przynajmniej donosi Joystiq. Zresztą wystarczy spojrzeć na plakat z HOME. Only on PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widze ze nie tylko ja sledze ten tytul :) zgadzam sie calkowicie, gra zapowiada sie naprawde rewelacyjnie i nie wyobrazam sobei jej nie kupic. jka narazie jedynym mankamentem jest dla mnie chod batmana, taki jakis dziwny, sztywny i wyprostowany. ale to detal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o widze ze nie tylko ja sledze ten tytul :)

Ale jak on lata. I ta jego peleryna :wub: Jak lecisz do MM w dniu premiery to się może nawet spotkamy. Tylko kiedy ta premiera, bo gra ma być z polskimi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o widze ze nie tylko ja sledze ten tytul :) zgadzam sie calkowicie, gra zapowiada sie naprawde rewelacyjnie i nie wyobrazam sobei jej nie kupic. jka narazie jedynym mankamentem jest dla mnie chod batmana, taki jakis dziwny, sztywny i wyprostowany. ale to detal :)

No to macie kolejnego :biggrin: Też jestem na gacka napalony i w dniu premiery prawdopodbnie jak na szkrzydłach pofrunę do jakiegoś sklepu w celu kupna gry. Mam nadzieję że będzie w niej więcej skradania niż bezpośredniej walki bo właśnie jako skradankę postrzegam ten tytuł i gdyby okazało się, że to zwykła chodzona bijatyka to byłbym bardzo zawiedziony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale system walki w tej grze jest przegenialny i szkoda by było go nie wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak on lata. I ta jego peleryna :wub: Jak lecisz do MM w dniu premiery to się może nawet spotkamy. Tylko kiedy ta premiera, bo gra ma być z polskimi napisami.

zgadza sie lot i peleryna jest awsome :D a swoja droga, developerzy desygnowali specjalnie jedego czlowieka ktory ma za zadanie animowac peleryne gacka. to sie nazywa dbalosc o detale. chociaz nie musi to specjalnie dziwic, w koncu bedziemy mieli z nia (peleryna) do czynienia przez cala gre i to w roznych sytuacjach, musi byc dopracowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie lot i peleryna jest awsome :D a swoja droga, developerzy desygnowali specjalnie jedego czlowieka ktory ma za zadanie animowac peleryne gacka. to sie nazywa dbalosc o detale. chociaz nie musi to specjalnie dziwic, w koncu bedziemy mieli z nia (peleryna) do czynienia przez cala gre i to w roznych sytuacjach, musi byc dopracowana :)

Pisałem już o tym, ale nie szkodzi przypomnieć: 1000 animacji peleryny!!! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no absolutny must have. graficznie bedzie niezle wygladalo , moim zdaniem troche za bardzo przypakowali gacka, a rzeczywiscie wolalbym zeby Joker przypominal bardziej Heath'owego Jokera. Tylko ciekaw jestem czy cala gra bedzie rozgrywac sie w arkham? czy moze bd jakies akcje w gotham?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no absolutny must have. graficznie bedzie niezle wygladalo , moim zdaniem troche za bardzo przypakowali gacka, a rzeczywiscie wolalbym zeby Joker przypominal bardziej Heath'owego Jokera. Tylko ciekaw jestem czy cala gra bedzie rozgrywac sie w arkham? czy moze bd jakies akcje w gotham?

Na Gotham bym raczej nie liczył... Zresztą sama nazwa gry mówi jaki będzie teren działań :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Gotham bym raczej nie liczył... Zresztą sama nazwa gry mówi jaki będzie teren działań :biggrin:

No, będąc ścisłym należ pamiętać, że Azyl Arkham znajduje się w Gotham :) Więc może od czasu do czasu Batman zrobi sobie szybki wypad na Kebaba? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, choć w trailerze dostępnym na PSN`ie widać jak batmam zasuwa swoim Batmobilem po Gotham, więc kto wie. Ale nie, raczej nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, choć w trailerze dostępnym na PSN`ie widać jak batmam zasuwa swoim Batmobilem po Gotham, więc kto wie. Ale nie, raczej nie :)

Wg mnie to po prostu cutscenka. Nic przecież nie było o nim mówione. Myle się? Popraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcja dzieje sie tylko w arkham. co nei znaczy ze tylko w budynku. tworcy mowia ze arkham to caly wielki komplex na wyspie ktora tez przyjdzie nam zwiedzic :) a co do jokera to jest imho taki jak ma byc, gra jest mocno komiksowa i takei tez sa postacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to po prostu cutscenka. Nic przecież nie było o nim mówione. Myle się? Popraw.

Według mnie też. Na youtubie jest świetny filmik z Batmana. Wpiszcie sobie "Batman tvgry".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×