Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Zatrzymałem się na Shock and Awe Extreme. W zasadzie te 30k punktów spokojnie można wbić ale ta ostatnia runda jest dla mnie jak ściana. Zawsze czasu brakuje. Ale się nie poddam bo gra daje po ambicji jak żadna inna. Emocje totalne od rezygnacji i euforii po skrajną wściekłość gdy okazuje się że punktacja wynosi 28950/30000. Najłatwiejsze walki były na obu wersjach Rumble in the Jungle które przeszedłem za 3-4 razem. Najciężej do tej pory miałem na obu wersjach kanałów gdzie raz wbiłem trzy medale, trofeum za 8 medali wpadło ale konsola nie zrobiła sejwa bo gra zaliczyła glitch. W zasadzie to pół dnia mi zajęło wbicie trzech medali na tej arenie.

Ale się nie poddam.

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Shock and Awe trzeba dążyć do tego żeby wbić jakieś 80% wymaganej ilości punktów do 3 rundy i w czwartej skupić się już tylko na metodycznej eliminacji, elektryzująca podłoga i tak bardzo utrudnia utrzymanie długiego comba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarta runda dla mnie jest nie do przejścia. Punkty to nie problem tylko brakuje czasu. Ich jest tak wielu i chyba każdy ma nóż albo pałkę elektryczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połechtaliście moją próżność. Jak skończę to, co mam, to chyba się wezmę ponownie za AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malpka

Poszukam Ci później moich postów ale jest patent z ułożeniem żelu w jednym miejscu którego detonacja na starcie 4 rundy wywala paru przeciwników za arenę. Zyskujesz kilkanaście cennych sekund. Możesz też w necie tego poszukać, mi tak pomogło. Zrobiłem tym sposobem to wyzwanie za 2-3 podejściem :yes:

Ok! Mamy to ... wykopałem :D

Od roku czekam na jakiś magiczny sposób zrobienia "złota" w Shock and Ave EXTREME ...

Pewnie już czytałeś ale na wszelki wypadek jakbyś nie widział mojego postu w dziale trofea to proszę; mówisz, masz!

Ha, ha !!! Szukajcie a będzie Wam dane .... wykopałem rozwiązanie dla piep***nego braku czasu w 4 rundzie najgorszego z najgorszych combat challengów.

... i figured out a nice way to finish this hard challenge , try to get 24000 points or more in the first 3 rounds and when the fourth round starts , run quickly and climb the next stage (since the challenge has 2 connected stages) and equip the explosive gel and put it as quick as possible in the middle of the place where enemies climb and you will get rid of 6 guys when the explosion happens (thats how i finished the challenge) , good luck to you all ...

Muszę tego spróbować, już! Teraz! Zaraz! Ja chcę do domu, niech ktoś zadzwoni do mojego szefa że mam platynową gorączkę.

Pierwsze trzy rundy nie stanowią problemu, musisz nabić w nich jak najwięcej kasy, w czwartej biegnij na prawe podwyższenie i połóż explosive gel na górze zaraz za barierką - mniej więcej po środku, przy odrobinie szczęścia wykluczysz z zabawy 5-7 przeciwników, na reszcie wykonaj jakiś ciekawy combo i po sprawie. Udało mi się tak za 3-4 podejściem.

No i jeszcze to;

TAAAK !!!!

W 4 rundzie zrobiłem jak w opisie, poleciałem na prawe podwyższenie i od razu położyłem explosive gel, wybuch usunął jakieś 7 przeciwników z areny, na pozostałych spokojnie wykonałem combosa i zdobyłem jakieś 44.000. Dwa dni męczyłem ten challenge i brakowało mi ciągle czasu, przy zastosowaniu patentu zostałem z zapasem jakiś 20 sekund. Po zwycięstwie uzupełniłem wyzwania Predatora, dobiłem brakujące dwa pucharki i wpadła platyna.

batman_arkham_asylum_screen.jpg

Jak dotąd przejście Shock & Awe (Extreme) może równać się jedynie z 350 odłamkiem w Infamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak późno w nocy zrobiłem Shock And Awe a przed chwilą resztę. Satysfakcja ogromna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem satysfakcja że hej, po prostu bark słów. Platyny w God of War też sprawiały że cyfrowe ego rosło mi w oczach ale po tej konkretnej to jednak wyższy poziom. Chciałem zabrać się za coś spokojniejszego, jakiś F:NV czy wrócić do Skyrim ale raczej z marszu zabiorę się za platynowanie Arkham City. Szkoda tylko że stary sejw skasowałem. Ale jeśli Asylum przeszedłem w sumie 3.5 razy to z City mogę zrobić tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dziwi mnie że ta ostatnia runda sprawia ludziom taki problem że musieli uciekać się do kombinacji z żelem... Aż sobie zaraz odpalę.

 

Wymasterowanie wyzwań w  AC jest nieporównywalnie prostsze, bo ma się dostęp do "darmowego" nabijacza punktów w postaci "Bat Swarm". Naprawdę świetnie, za to, bawiłem się przy kampaniach.

 

edit: sprawdziłem i po 2 latach miejsce na "Shock & Awe Extreme" poszło się j@#$%#, ale na "Intensive Treatment Extreme" dalej jestem w pierwszej setce(choć teraz już bliżej niż dalej końca - kiedyś był brązowy medal ;) )

 

edit2: "Shock & Awe Extreme" pękło przy 4 podejściu, może z niezbyt powalającym wynikiem (39545) i bez telemarka (ze 2 razy podłapałem kulkę i przerwałem kombo) ale bez żadnych kombinacji z żelem itp. Choć przyznaję że limit czasowy jest dosyć wyśrubowany.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dziwi mnie że ta ostatnia runda sprawia ludziom taki problem że musieli uciekać się do kombinacji z żelem... Aż sobie zaraz odpalę.

Shock And Awe na extreme porównałbym do tej genialnej sceny z The Raid 2

 

 

czyli to się świetnie ogląda i wygląda na łatwe ale jak przychodzi co do czego to nagle miejsca mało, ich coraz więcej a czas ucieka.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj chyba wrogiem większym niż tykający zegar jest właśnie ciasnota. 

 

Przypomniałeś mi właśnie o "Raid 2", czyżby już było w wypożyczalniach? ;)

 

Swoją drogą to właśnie w takim kierunku chciałbym żeby walka w serii się rozwijała - szybkie, dynamiczne serie ciosów na bliskim dystansie, a troszkę mniej "super ciosów", rojów nietoperzy itp.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj chyba wrogiem większym niż tykający zegar jest właśnie ciasnota. 

 

Przypomniałeś mi właśnie o "Raid 2", czyżby już było w wypożyczalniach? ;)

Od dawna. Pożyczaj, jak dla mnie fabularnie gorszy od jedynki ale realizacyjnie kopie zad. Co oni tam wyprawiają to się w głowie nie mieści.

A ja zasysam Arkham City. Jednak podejdę do kolejnej platyny.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w AC jest moim zdaniem przyjemniejsza - zagadki są jeszcze lepsze, trofea riddlera są genialnie porozmieszczane, a czelendże są z jednej strony łatwiejsze(bat swarm, więcej przeciwników = łatwiej uzyskać wyższe wyniki) a zarazem ciekawiej skonstruowane(kampanie) - mega polecam

 

A co do "Raid" to scenariusz i w pierwszym nie powalał, brak było jakiejś bardziej wyrazistej charakterystyki postaci(bo mamy na dobrą sprawę azjata#1, azjata#2, azjata z siekierą itd.) ale jeśli chodzi o poziom mordobicie był kapitalny i tego samego spodziewam się po dwójce. To nie jest i nie miała być "Lista Shindlera" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×