Jump to content

Leaderboard

 1. xavris

  xavris

  Użytkownicy


  • Points

   1,588

  • Content Count

   4,140


 2. okoni

  okoni

  Old Boy


  • Points

   1,114

  • Content Count

   8,750


 3. cwir

  cwir

  Główny admin


  • Points

   784

  • Content Count

   11,280


 4. Strife

  Strife

  Użytkownicy


  • Points

   581

  • Content Count

   3,768Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/13/2017 in all areas

 1. 8 points
  To dobrze, bo już chciałem pisać, żebyś drugi telewizor spierdolil ze schodów i do trzech razy sztuka - z następnym byłoby wszystko już dobrze.
 2. 7 points
  Wszystko spoko, ale Boniek trochę zbyt ostentacyjnie ...
 3. 5 points
  To polecę w takim razie klasykiem, skoro robimy sobie żarty: - Dwóch gejów uprawia seks. - Kogo najbardziej boli dupa? - DigitalMana
 4. 5 points
  To przez to, że Liam Walker ma Manchester w CV - zapie*dalał tam na fabryce sałatek. Stary o czym Ty gadasz przyzwyczaić mięśnie, uczyć nawyków ? To byli amatorzy, mecz był na jutubie transmitowany... Dobrą bekę jakiś typ na fb napisał "Prawdziwym problemem naszej piłki są listonosze... Czy ktoś pamięta jakiś dwumecz naszej drużyny, przeciwko drużynie w której grał listonosz i gładko ich ojebaliśmy? Może w latach '70... Ale widać listonosze wykonali tytaniczną pracę. To jest jakiś kosmiczny poziom. Sms-y, komunikatory... Nie ma listów do doręczania to zaczęli trenować"
 5. 4 points
  Po 150 godzinach na oremiere , po latach wróciłem do gry aby pograć na vr .... to jeden z najlepszych tytułów na ta technologie !! Immersja ze sterowaniem movami plus niekończąca się Galaktyka w wy w środku akcji coś pięknego : jak na premierę gra była przeciętnym średniakiem z klimatem tak na vr ... jest to jeden z najlepszych tytułów , dodatkowo zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany: po latach dostaliśmy zupełnie inna grę , z innym celem, gameplayem i dodanym wszystkim co obiecano na premierę... no i vr .... immersja nieziemska z tym tytułem !!!
 6. 4 points
  Wujka ma w Sony i szpanuje a Wy gurwa od razu na pocztę biegniecie listy od Sony za kuponami przeszukiwać xD
 7. 4 points
  Znów się znizylem zeby przeczytać twój komentarz @bany. I tradycyjnie już najpierw rzucasz jakieś menelskie hasło a potem wycofujesz się rakiem używając stylizując się na intelektualistę. Co do samego komentarza to raz: cdpr musi bardzo uważać co pisze i wypowiedz tej pani jest na to dowodem. Dwa: implanty typu mr.studd czy Midnight Lady są w świecie CP2020 zupełnie normalna rzeczą (co zreszta jest zawarte w wypowiedzi tej pani). W tym uniwersum są ciekawsze rzeczy nic cybernetyczny penis. Trzy: twoja wypowiedz na temat LGBT z naciskiem na T, nie wiem czemu ma służyć, wiec nawet nie skomentuje. Podtrzymuje za to swoje twierdzenie. Jesteś matolem, wrzuciłeś ten plakat ze swoim komentarzem z dupy bo myślałeś ze jesteś zabawny. Nie jesteś. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. 4 points
  Piątek bez cieszynki. Yebac tego kto mu zabronił.
 9. 4 points
  Taka ciekawostka [emoji23][emoji23]
×