Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

168

Urodziny

Brak danych

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. swiatek94

  PlayStation Plus

  Rozumiem, w takim razie zaryzykuje i kupuje teraz na miesiąc. Mam nadzieję, że sony nie zrobi mi na złość i nie puści plusa po niższej cenie tylko dla nowych. Dzięki wielkie za pomoc.
 2. swiatek94

  PlayStation Plus

  Mam pytanko. Czy kupując dzisiaj plusa na miesiąc będę mógł sobie go w trakcie jego trwania usunąć? Tzn. anulować subskrypcję? Pytam ze względu na to, że może się trafić na święta jakaś dobra promocja, ale z tego co pamiętam, to mając aktualnie plusa, nie można kupić rocznego i go przedłużyć. Dobrze piszę? Czy to obowiązywało tylko jak była jakaś spora promocja na roczny abonament?
 3. swiatek94

  Red Dead Redemption 2

  Dużo osób pisało na temat oprawy audiowizualnej, która szału nie robi, ale spróbujcie pograć chwilę na TV w 4K i HDR, to gwarantuje, że będzie bardzo dużo momentów w których kopara wam opadnie do podłogi. Te wszystkie pogodowe smaczki podczas konkretnych misji robią niesamowite wrażenie i budują napięcie, a z ciekawości pograłem pół godzinki bez HDRu i widać ogromną różnicę, nawet jeśli to całe HDR jest tylko fake'owe jak już kilka osób tu pisało, w co nie chce mi się za bardzo wierzyć, bo różnice widać gołym okiem. W każdym razie dla mnie gra 10/10 i nawet jestem jej w stanie wybaczyć te wszystkie "immersyjne" niuanse.

Reputacja

Ostatnia wygrana swiatek94 w dniu 12 Luty 2012

Użytkownicy przyznają swiatek94 punkty reputacji!

13 Żadna

Informacje o profilu

 • Wiek
  23
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • PSN
  Swiatek94

Ostatnie wizyty

2210 wyświetleń profilu

Brak ostatnio odwiedzających

×