Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1121

Birthday

06/22/1983

Last visited


Joined

 1. Siudak83

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Kupując telewizor za 3 tyś musisz iść na kompromis nie da się mieć dobrej czerni i wszystkiego niestety.Chcesz mieć dobrą czerń dozbieraj dołóż raty i kup oleda.
 2. Siudak83

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Bardzo dobry telewizor ten lg. 100mhz doskonałe do sportu,Własny system więc wszystko chodzi szybko i płynnie.Do grania ma hdmi2,1 vrr i allm. w tej cenie to chyba najlepszy wybór.
 3. Siudak83

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Oczywiście, że obraz będzie super ale większe łał miałem przy filmach niż przy samych grach.
 4. Siudak83

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Może nie efekt wow przy grach ale przy fillmach to masakra w sypialni jak mam oglądać jakiś ciemny film to tragedia. Czerń tylko to powiem albo aż to.
 5. Siudak83

  Dyskusja Ogólna - XO

  Wiem, że forum umarło i zaglądają tu tylko niektórzy użytkownicy ale w tym przypadku to dobrze. Kupiłem XSX po tylu latach z Playstation i chcę zrealizować podobny projekt w jakim uczestniczyłem na PS3 i później PS4.Na razie post kieruję do starych użytkowników ,nie dopiero zalogowanych. W moim profilu z PS można zobaczyć ilość i jakość gier ogranych przez cała generacje Playstation i gram dużo więc tak samo chciałbym żeby zostało na XSX a zależy mi na graniu w nowości, game passa mam ogrywam zaległości, poprzednią generacja praktycznie cała ograna na PS i oczywiście jak najtaniej i tego ten projekt dotyczy. Więc jakby ktoś był wstępnie zainteresowany to zapraszam na PW lub na X na chacie będzie się łatwiej dogadać gamertag S1udak.
 6. Siudak83

  KONTA / PROFILE

  Można normalnie. Nawet chyba ma być łatwiej na zasadzie masz opcję udostępnij znajomemu.
 7. Siudak83

  EA Access

  Szkoda zmieniać bo dwie baterie i wyglądają po takim czasie jak nowe. Chwalę sobie je bardzo. Choć sprzedałem ps4pro i vr i w sumie nowy xbox z jednym padem 700zł więc mam luźną kasę może i syberie by się udało sprzedać wtedy bym pomyślał. Rozumiem, że na X słuchawki działają po bluetooth?
 8. Siudak83

  EA Access

  Pytanie jak mam teraz podłączyć syberie steelseries 800 jak żadna z konsol nie ma optyka wystarczy jakoś pod usb jako zasilanie czy jak?
 9. Siudak83

  EA Access

  Ktoś na twiterze zadał pytanie : "Jeśli dziś zakupię abonament EA Play na rok czasu, to czy po 10 listopada, kiedy to EA zostaje dołączone do GPU, zostanie to jakoś przeliczone i wydłuży mi ważność GPU?" Odpowiedź : "Tylko jeśli masz aktywne XGPU. I tak - pozostały czas EA Access/Play zostanie podzielony przez 3 i dodany do Twojego XGPU."
 10. Siudak83

  EA Access

  Też nad tym myślałem ale z tego co czytałem w tym przypadku zamienia w stosunku 1:3 a nie 1:1 jak Golda. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka Znalazłem : " For example, if you have between 50 days and 3 months of EA Play already on your account when EA Play comes to Ultimate, you will have 1 month of Xbox Game Pass Ultimate added to your account. If you have between 4 months and 6 months of EA Play already on your account when EA Play comes to Ultimate, you will have 2 months of Xbox Game Pass Ultimate added to your acount. " Najlepiej jak pisali założyć nowe konto zakupowe odpalić na dwóch konsolach i sposobem konwersji ja mam na rok game passa za 70 zł na osobę

Community Reputation

Siudak83 last won the day on December 4 2020

Siudak83 had the most liked content!

278 Całkiem całkiem

Kontakt

 • Gamertag
  S1udak
 • Gadu-Gadu
  0
 • PSN
  Siudak
 • Steam
  0
 • Origin
  0

Informacje o profilu

 • Wiek
  34
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  STO(L)ICA

Recent Profile Visitors

6685 profile views
×