Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

1524

Urodziny

Brak danych

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. Malakay

  Days Gone

  Raczej nic lepszego z open survival zombie nie będzie w tym roku, gra zapowiada się przezarąbiście, jeszcze tylko dwa miechy
 2. Malakay

  The Hong Kong Massacre

  Gierka czerpie nie tylko z filmów Johnna Woo, ale tez z Wong Kar Waia...
 3. Malakay

  Resident Evil 2 Remake

  Pobrane zegar tyka, dzisiaj po północy odpalam
 4. Malakay

  The Hong Kong Massacre

  Ależ ta gra ma kopa! Krotki filmik jakiejs misji zrobilem...
 5. Malakay

  Days Gone

  gra jest reklamowana jako suport przed TLoUS2 a po ostatnich zwiastunach wydaje się że może być - mocnym jej konkurentem. A kto wie, może to jestt ten czarny koń od sony na rok 2019 ... w TLoUS2 gramy BABĄ lesbą (dla mnie wielki minus), gra będzie liniowa (drugi minus), i jak sobie przypomnę mechanikę z tLoUS pierwszego, przenieś drabinę, przeszukaj wszystkie szafki i kosze na śmieci zrób mołotowa, omiń - zabij przeciwników (nie zapomnij ich przeszukać) powtórz enty razy, to mechanika z Days Gone, przemierzanie regionów walka z ludzmi lub z setkami zombie - wygląda ciekawiej. Graficznie polecam zobaczyć trailer w 4K, albo mi się wydaje albo gra wyładniała.
 6. Malakay

  Seriale

  Berlińskie psy niezła odskocznia od amerykanskiej papki, ale wczoraj obejrzałem kilka odcinkow wloskiego Suburra (rzym, mafia, polityka, watykan)... Brutalny, kapitalne intryga, Holland I ludzie od1983 powinni to obejrzec, bo tak sie robi seriale w europie!
 7. Malakay

  God Of War

  Dobra gra ale goty niesłusznie dostała, dlaczego? Choćby dlatego że Kratos z synem mają razem mniej animacji niż koń Morgana... Każdy kto grał w oba tytuły zna przepaść JAKA je dzieli ..
 8. Malakay

  Battlefield V

  Hej wiecie czemu po dlc niema mapy panzer?
 9. Malakay

  Battlefield V

  kilka uwag po ograniu 10 godzin, strasznie szybko postacie się ruszają jak na II wojne rozgrywka jest zbyt dynamiczna, karabiny mają większe obrażenia dlatego trup ściele się często, wszyscy biegają wszędzie robi się straszny chaos na polu walki i klasy są słabo zróżnicowane, najlepszy tryb gry to MISJE, trzeciego dnia faktycznie np taki Rotterdam to istna ruina, super to wygląda ... ale ograniczenia map, martwe strefy po co to?? druga sprawa, niektóre mapy są bardzo słabe, np ta w mostem i ruinami w afryce, to porażka, graficznie odstaje. A grafika jest bardzo nierówna, momentami świetna, a momentami straszy i wydaje mi się że jednak Battlefront 2 jest ładniejszy, animacje postaci tak samo nieraz spoko a nieraz bardzo koślawe i sztywne, to ratowanie na polu walki sprawdza się tak se, mogli by całkiem przyśpieszyć respawn pod przyciskiem. No i jest dużo błędów, od tańczących trupów, po przenikania obiektów, złe kolizje, błędy animacji postaci itd, generalnie gra jest mocno zbugowana i tego już chyba nie naprawią. Trochę mało map bo tylko 9 ale mają kiedyś dodać więcej za free, wolno idzie lewelowanie postaci które odpowiada za lepszy sprzęt także to też mogli by podkręcić, i dodać więcej sprzętu. Mieszane odczucia, wychodzą spoko mecze ale niektóre super irytują, no i mapy są mniejsze niż w B1 także nieraz jest ciasno. Słabo czuć klimat II wojny, może przez to że konfilkt jest pokazany w miejscach których nieznamy z filmów, do tego bronie nie wiem czy są tak zgodne z realiami, wolał bym żeby np dla szwabów mocno się różniły.

Reputacja

Ostatnia wygrana Malakay w dniu 28 Wrzesień 2017

Użytkownicy przyznają Malakay punkty reputacji!

288 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  35
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • PSN
  mieszko82

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

×