Skocz do zawartości

Zawartość dodana przez Siriondel

 1. Siriondel

  Spider-Man

  Wiedzieli, że dzwoni, ale nie widzieli gdzie. Nową grę z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej nie robi Sucker Punch, tylko Insomniac. Wygląda interesująco. Jak dostanie formułę Arkham, to w zasadzie nie ma co się nie udać. To ma być nowe uniwersum. Wyłącznie na PS4.
 2. Siriondel

  Death Stranding

  Nowa produkcja Hideo Kojimy nie wygląda na grę, w którą będzie się grać na trzeźwo. W zasadzie nie wiadomo co to będzie (ani kiedy), ale Kojima nie jest znany z podążania za trendami.
 3. Siriondel

  Red Dead Redemption 2

  A co, w 2010 roku jak wychodziło RDR to hajs się zgadzać nie musiał?
 4. Siriondel

  Halo: The Master Chief Collection

  Nie jestem pewien czy dobrze Cię rozumiem, ale Halo 3 ODST to jest dodatek do Master Chief Collection i nie można odpalić osobno. Chyba że kupiłeś wersję na X360 do ogrania we wstecznej kompatybilności. Wtedy nie wiem o co Ci chodzi, jak kupiłeś do powinieneś móc grać. Co do ODST w kolekcji, to możesz sobie np. triala GamePass wziąć, pobrać kolekcję, ODST i tak grać.
 5. Siriondel

  Forza Horizon 4

  Już są recenzje - Metacritic 92/100. Zgodnie z oczekiwaniami jest hit.
 6. Siriondel

  Forza Horizon 4

  Mnie również korci Ultimate, ale mając podstawkę na GamePass, to musiałbym mieć nie do końca po kolei pod kopułą, aby wydać 350 złotych na grę, gdzie jedyną wartościową częścią tej edycji jest VIP oraz Expansion Pass. VIP można spokojnie dokupić osobno, a karnet na dodatki jak coś faktycznie wyjdzie i ocenić, czy te dodatki będą interesujące (bo np. Blizzard Mountain do FH3 dla mnie nie było). Nawet jeśli nie będę miał zamiaru ciągnąć GamePass, to do czasu aż mi się skończy, gra w wersji pudełkowej będzie sporo tańsza i zakup kopii będzie miał sens. Możliwość grania 4 dni wcześniej też jest kusząca, ale IMO nie czyni takiego zakupu bardziej sensownym ani trochę. Oczywiście nadal dotyczy to osób posiadających GamePass. Jak ktoś nie posiada, to Ultimate jest niezłym układem, bo w przeciwieństwie do poprzedniczek jest to naprawdę edycja Ultimate, czyli zawierająca absolutnie wszystko, co do gry wyjdzie.
×