Jump to content

Posts posted by kyron


 1. W dniu 31.10.2017 o 21:25, Patricko napisał:

  Mindhunter spoko, ale zakończenie takie jakby serial się w połowie urwał.

  Ale dawno nie widziałem serialu w którym sie nie strzelaja a tak mi sie podobał. A i nie znosze hipisów a tam ich pełno :-)

  W dniu 5.11.2017 o 16:08, malpka napisał:

  Co by nie mówić to Kevin jest skończony. O ile Gibsonowi Hollywood wybaczyło tak dla niego nie ma litości. Ale usuwanie grafik z nim to już przegięcie.

   

  13 Powodów - docelowy target to kobiety w wieku 9-43 lat czyli moje dwie córki i żona. Im serial bardzo się podobał. Ja sobie odpuściłem.

  To i tak mniej ode mnie,hehe, o jedną.


 2. W dniu 27.10.2017 o 22:25, Toomek napisał:

  Kurde,miałem się uczyć na jutrzejsze kolokwium z matematyki,a tu 2 sezon sie pojawił o czym zapomniałem...cóż,są  rzeczy ważne i ważniejsze :) 

   

  31 lat ? Kolokwium ,uczyć się gimbazo :-)


 3. O 15.04.2017 o 19:36, Strife napisał:

  Logan- Genialny Patrick Stewart, świetna Laura, Logan jak to Logan przynajmniej pozwolili mu na rzeź. Chyba najlepszy film z całego universum.

  Zgadzam się, najlepszy i to bez 20 minutowych przesadzonych scen walk robi wrażenie, twist  w środku filmu ,heh , mega przekręt. 

  I filmy o których człek dowiaduje się zupełnie przypadkiem jak np.

   

  Temat niby oklepany ale fabuła ! Jak ja lubię jak wszystko trzyma się kupy i pupy. To ma sens.


 4. O 24.10.2016 o 21:48, dam27 napisał:

  Mam mocne nerwy i wg nie rusza mnie w filmach za dużo scen. Ale w pewnym momencie tego odc miałem chwile zwątpienia. Mówię koniec wylacze to co to za typ? jak psychol. Chyba najlepszy odc ze wszystkich 7 sezonow

  Mi też się już nawet kilka razy w życiu wydawało że wszystko widziałem a tu taki zonk. Obejrzałem ten odcinek dwukrotnie i myślałem jak to jest że po 7 sezonach, co ci ludzie przeszli już wszystkie możliwe nieszczęścia i są twardsi niż "chleb z Biedronki". A tu można kogoś w w 20 minut (serialu) złamać kogoś psychicznie i załamać ogólnie. Ale w sumie takie seriale robią (oprócz rozrywki) po to żebyś po ciężkim dniu pracy myślał oglądając i pijąc pwko - jak mi jest w życiu dobrze :-]


 5. 3 godziny temu, TrueGrand napisał:

  W BF 1 też czytam, że głównie snajperzy .

  Kurde co za rok, nie ma dobrej piłki i okazuje się , że brak dobrego FPSa :38_worried:

  Jest Titanfall 2 na szczęście dla mnie.B1 też darowałem sobie po 10 godzinach w EA akces.


 6. 10 godzin temu, KSSG_Alex napisał:

  Jako były i "oczekujący" Xbot. Wesołych Świąt i krótkich miesięcy 2017 do premiery Scorpio:)

  Wszystkim posiadaczom X1, zapomniałeś dopisać :-)


 7. Tak to już jest. Czemu człowiek jest taki wybredny jeśli chodzi o gry. 250 gier ? Osobiście wystarczyłaby mi przecena GoW4 i FC Primal nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ostatnio było FC4 po bodajże 40 zł ale.. już grałem wcześniej w wersje pudełkową więc nie zakupiłem ponownie. Nie kupię po to żeby leżało na dysku zainstalowane albo w historii zakupów i nie grane. A i tak te wspaniałe przeceny porównam pewnie z cenami na alledrogo np.


 8. Bardzo dobra strona. I jak się z nią nie zgodzić skoro już w "Świcie żywych trupów" Zacka Snydera kaznodzieja mówił że "gdy brakuje miejsca w piekle to martwi wychodzą na ziemię " To ku Waszej przestrodze grzesznicy i rozpustnicy , popatrzcie tylko co się dzieje np. we Włoszech,trzęsienia ziemii , trąby powietrzne. To kara za ratowanie tej zarazy płynącej do nas przez M.Śródziemne , propagowanie homo etc. Przyczyna i skutek :-]


 9. Stara się człowiek zdobyć grę wcześniej jak może, żeby dopakować statek kosmiczny, odblokować wszystkie bronie, skille, perki :-) aby w dniu zero wjechać na serwer i rządzić to mu jeszcze staty wyzerują !! A moje 70 godzin życia utopione  w tej grze to co , postrzelałbym na premierze do początkujących. 

  Żartuję to nie CoD a gra nie dla mnie.


 10. O 29.07.2016 o 13:54, malpka napisał:

  Banshee sezon 4 - bardzo dobre zakończenie świetnego serialu. Będzie mi go brakowało. Gdzie indziej zobaczę w TV tyle krwi i przemocy pokazanej w tak przerysowany sposób?

   

  Człowieku to było piękne.Ten odcinek 2 x pod rząd obejrzałem dolewając wódki do herbaty z wrażenia i nie o samą przemoc chodzi. Burton w muszce,okularach i smokingu,taki laluś,hehe. Gościu,kandydat do pracy co w czasie ataku na posterunek koszulę ściągnął.Cała ekipa szeryfa.Amisze i ich nieodrodny syn Kai Proctor. A wydawało mi się że odpuszczę po drugim sezonie ( no bo co tu jeszcze idzie wymyślić ). Postacie drugoplanowe nieraz przebijają te na pierwszym planie i ich historia jest porywająca. Oglądałem na przemian z Breaking Bad i ciężko miałbym wybrać który lepszy. Dla mnie przebija Gry o Tron i takie tam.


 11. 15 godzin temu, Natsu napisał:

  Multi mnie wali. Ale Obok dooma kolejny fps którego chyba łyknę dla singla. 

  Całe piekło Cię ch(wali) :-)  Multi to jest coś pięknego w Titanfall.

   


 12. Na pewno free... Cena jest teraz w promocji -75% to  54.75gr a najtańsza płyta na allegro wersja PL 36 + 10 zł z przesyłką więc zbliża się moment kupienia cyfrowo. I tylko tej części nie mam! Tylko że reszta CoDów od MW1 do BO3 mam lekko pokombinowane  z różnych kont,profili sam już nie pamiętam tak dawno temu się to kupiło. Jeżeli multi ruszy dziś to kupię.

×