Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

98

Urodziny

Brak danych

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. rad840

  Red Dead Redemption 2

  Godzinę na założonym zegarku (jak i cały zegarek) możesz zobaczyć przytrzymując L2 ---> przełączyć na przedmioty i wybrać zegarek. Jest to poz. 3 zaraz za lornetką i aparatem fotograficznym
 2. rad840

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Ale wtedy nie ma HDR? Będzie HDR. Konsola podpięta po HDMI do TV i z TV HDMI ARC do amplitunera. Tylko czy dźwięk nie będzie gorszy od bezpośredniego podłączenia konsoli z amplitunerem kablem optycznym ?? Bo w takiej konfiguracji sygnał musi najpierw dojść do TV, zostać przez TV przetworzony i leci dalej do amplitunera. Przy podłączeniu konsola->hdmi->tv i tv->hdmi arc-> amplituner mam sygnał dźwięku PCM Natomiast przy podłączeniu konsola->hdmi->tv i konsola->kabel optyczny->amplituner mam do wyboru DD i DTS Który z tych formatów lepszy ? Z telewizora optyczny a nie bezpośrednio z konsoli ?? Dlaczego w taki sposób ?
 3. rad840

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Mam telewizor 4k z HDR i HDMI ARC oraz amplituner z HDMI ARC, 4k ale nie obsługujący HDRa. Jak najlepiej podłączyć PS4 ?? Myślę, że są dostępne 3 warianty ale który będzie najlepszy dla uzyskania najlepszego obrazu i dźwięku ?? Aż takim melomanem nie jestem aby usłyszeć minimalne różnice w dźwięku ale może w którymś wariancie różnice będą spore ? 1) PS4 po HDMI bezpośrednio do amplitunera i amplituner do TV po HDMI ARC. Tu chyba dźwięk będzie najlepszy ale brak HDR w konsoli 2) PS4 po HDMI do TV i TV po HDMI ARC do amplitunera. Będzie HDR ale czy nie będzie strat na dźwięku jeśli sygnał poleci najpierw do TV a potem do ampli ? 3) PS4 po HDMI do TV i PS4 kablem optycznym do amplitunera. Wydaje mi się, że to będzie najbardziej optymalne rozwiązanie - i HDR w konsoli i ps4 bezpośrednio połączone z ampli Podpowiedzcie jeszcze jaki sygnał w ustawieniach wyjścia audio wybrać - na HDMI chyba PCM a w wariancie gdybm podpinał kablem optycznym to DTS czy DolbyDigital (co lepsze)??
 4. rad840

  Red Dead Redemption 2

 5. rad840

  Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

  Nr CUSA ten sam co w polskim PS Store więc teoretycznie to samo wydanie = te same języki
 6. rad840

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  W ustawieniach dźwięku konsoli ??
 7. rad840

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Witam, Kupiłem amplituner Yamahy RX-S601D. Konsola wpięta do HDMI amplitunera. Dźwięk w menu konsoli mam 5.1 natomiast gdy załączę jakąkolwiek grę (np. Battlefield 1, Wiedźmin 3 itp.) mam dźwięk tylko z dwóch przednich kolumn, centralnej i subwoofera - brak dźwięku z tylnej lewej i prawej. Czym może to być spowodowane lub co ustawić/przestawić w konsoli ?? I jeszcze jedno pytanie na, które szukam odpowiedzi to jak w w/w amplitunerze odblokować HDR ?? Na telewizorze ustawiony kanał HDMI ARC HDCP 2.2 na UHD, PS4 wpięte do amplitunera na wejście HDMI HDCP 2.2 a przy próbie zmiany w ustawieniach PS4 HDR na automatyczne wyświetla komunikat, że telewizor nie obsługuje HDR. Dodam, że jeśli podepnę PS4 bezpośrednio pod HDMI telewizora HDR mogę normalnie włączyć.
 8. rad840

  PlayStation Plus

  Poprawcie mnie jeśli źle rozumuje Mam na konsoli swoje konto - A. Dodałem drugie konto tureckie (cebula ;-) - B. Obydwa konta aktywowane jako podstawowe. Na koncie A PS Plus skończył mi się z dwa tygodnie temu. Na koncie B dzisiaj aktywowałem triala 14 dniowego PS Plusa. Gry które miałem na koncie A, które pobrałem na przestrzeni ostatnich miesięcy z usługi PS Plus (Xcom, Destiny itp) dalej mają kłódkę i na koncie A i na koncie B. Czy nie powinno czasem być tak, że mogę grać w te gry i na koncie A i na koncie B jeśli obydwa są ustawione jako podstawowe ?? Czy po prostu muszę wykupić PS Plusa na koncie A ??

Reputacja

5 Żadna

Informacje o profilu

 • Wiek
  33
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • PSN
  rad840

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

×