Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

216

Urodziny

Brak danych

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. yogi79

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  A jak z ładowaniem tych zamienników - baza słuchawek czy zewnętrzna ładowarka? Akumulatorki wymieniałem na nowe po dwóch latach od zakupu słuchawek. Koszt ze strony steelseries to 19 euro + 10 euro dostawy.
 2. yogi79

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Co prawda mam starszy model (choć to chyba bliźniacze konstrukcje, różniące się głównie nazwą) SS H Wireless to także dołączam się do ich polecania. Podwójna bateria (coś co inni producenci powinni natychmiast ściągnąć do swoich rozwiązań) powoduje, że nawet nie wiem na ile starcza "pojedyncze naładowanie" - jest potrzeba to w ciągu 10 sekund zamieniam na naładowaną. Jedny ich mankament to cena samych baterii oraz ich dostawy jak już trzeba wymienić komplet na nowy.
 3. yogi79

  Tom Clancy's The Division 2

  Zaproszenie można wysłać po zalogowaniu na stronce https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/pl-pl/beta i wejściu w link <Beta więcej informacji> (w prawym górnym rogu. Na wczytanej stronce będzie sekcja "Zapraszanie znajomych" i w niej wybieramy z widocznej listy (znajomi Ubisoft) i po zaznaczeniu naciskamy przycisk <Zaproś wybranych znajomych>. Jeśli chcemy kogoś dodać do listy znajomych Ubisoft to na jej dole jest link <Kliknij tutaj> który przekierowuje nas na stronę Ubisoft Club i tam link <Znajomi> w prawym górnym rogu. Dalej postępować zgodnie ze wskazaniami strony. Jeśli już do kogoś wyślemy zaproszenie do bety, to ta musi także zalogować sie na pierwszy link z tego posta i tam otrzyma kod do bety, który następnie zrealizuje w sklepiku konsoli. Mam nadzieje, że mogłem pomóc ;-) Do zobaczenia w strefie :-)
 4. yogi79

  Tom Clancy's: The Division

  Ja bym dodał, że @mplutomusiał byś się raczej kryć (chyba level przeciwników sie skaluje do najmocniejszego gracza w rozgrywce).
 5. yogi79

  Battlefield V

  @okoniU mnie nic takiego się nie dzieje. Ostatnio wręcz jestem zaskoczony stabilnością tej gry (ale może mam poprostu farta).

Reputacja

73 Słaba

Informacje o profilu

 • Wiek
  38
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Kontakt

 • Gamertag
  yOGIx79
 • PSN
  yOGI_79

Ostatnie wizyty

2273 wyświetleń profilu
×