Skocz do zawartości

Zawartość dodana przez Przemek_07

 1. Przemek_07

  Assasin’s Creed: Odyssey

  Grałem Kasandrą i ruch**em co popadnie. @szuldi82 więc trochę dziwnie tak zakończyli wątek współczesny. Pewnie w kolejnym Assassynie dalej będą ciągnęli te flaki z olejem z tą muzułmanką tym bardziej, że kolejna odsłona będzie o Ayi - żonie Bayeka.
 2. Przemek_07

  Assasin’s Creed: Odyssey

  Dwa pytania: 1.Warto brać dodatek "Dziedzictwo pierwszego ostrza" ? Chodzi mi głównie o to czy fabuła i zadania są ciekawe czy wszystko polega tylko na FedExie? 2.Skończyłem główny wątek. Zabiłem wszystkich czcicieli i ukończyłem zadania Pitagorasa związane z Atlantydą. ??
 3. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Wszystko ładnie pięknie tylko dlaczego piosenkę śpiewaną w grze przez faceta tutaj śpiewa babka?? Poza tym cudze chwalicie swego nie znacie. Polecam obejrzeć jakikolwiek koncert Wild Hunt z Wiedźmina 3.
 4. Przemek_07

  PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

  Pograłem wczoraj ze dwie godziny w AC Odyssey. Konsolę o 23.00 przełączyłem w tryb czuwania, żeby pobierała Coda. Wstaję o 4 a ta nadal z kratek wydmuchuje gorące powietrze. To normalne?? Konsola starego typu fat, ponad 3 letnia, nigdy nie otwierana/czyszczona w środku.
 5. Przemek_07

  Anthem

  MagEllan nie wierzę. Ty taki górnik i odkurzacz, który kończył Wiedźmina III 3 lata po premierze dałeś się naciąć na ten shit i to jeszcze na premierę?? Świat się kończy .
 6. Przemek_07

  Assasin’s Creed: Odyssey

  No i zaczęło się. Wjechałem dzisiaj do Sparty mając level 29 a tam zwykły lojtas na poziomie 33 ma mnie na strzała. Musiałem się wrócić i robić poboki żeby nadgonić. Ale to nie szkodzi. Za zadania z żółtych wykrzykników wpada sporo expa i niektóre są naprawdę spoko (choćby historia dwóch braci, którzy zakochują się w Kassandrze czy cały wątek Alcybiadesa:). Fabuła główna jest wciągająca . Śmiem twierdzić, że po trylogii Ezio wessała mnie najbardziej. Jest na pewno ciekawsza niż mdłe Unity, Syndicate i Origins nie wspominając o Black Flagu, na którym zasypiałem.
 7. Przemek_07

  Assasin’s Creed: Odyssey

  Który poziom ma mniej więcej postać jak kończymy wątek główny? Pytam bo mam 23lvl i ukończyłem Korynt. Ile jeszcze głównej fabuły przede mną?? Robię tylko główne zadania fabularne i żółte romby bo zadania z nich też potrafią być ciekawe. Czasami zabijam też najemników, którzy mnie śledzą i eliminuję kultystów. Wszystko inne o schematach kopiuj-wklej pomijam. Czy grając tak starczy mi levelu w późniejszych lokacjach czy będę musiał się wracać i czyścić mapę z tych badziewi?
 8. Przemek_07

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  To prawda. A po tych już prawie 4 latach od premiery błędy i niedoróbki techniczne kłują w oczy ze zdwojoną siłą. Zabugowana do granic możliwości płotka, trzy gesty machania łapami, falujące na wietrze włosy postaci nawet w budynkach i może z 10 różnych twarzy NPC-ów sprawiają, że dzisiaj patrzę na to z politowaniem.
 9. Przemek_07

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Dodałbym do tego jeszcze Red Dead Redemption i dodatek Undead Nightmare.
 10. Przemek_07

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Zakończenia są różne i zależą od tego jakie kluczowe decyzje podejmowałeś w trakcie gry. A dodatki są jeszcze lepsze niż główna fabuła ale oczywiście ile ludzi tyle opinii.
 11. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  A widzę, że kolega jedyneczki nie ograł, bardzo nieładnie
 12. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Żal mi Ciebie. Robota w korpo wyprała mózg. Rozumiem, że te 454 ograne gry, z czego 195 splatynowanych to tak jedynie dla zabicia czasu.
 13. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Jak kogoś nie ujęła historia opowiedziana w RDR2 to debilem może i nie jest ale na pewno ma jakieś zaburzenia empatii.
 14. Przemek_07

  God Of War

  Dokładnie. Jeśli nudzi cię mitologia i nie interesujesz się kompletnie historią starożytną itp. to nie masz się po co brać. Jeśli natomiast nie podobał ci się tylko sposób gameplayu to po nowego GOWa możesz sięgnąć bo jak napisał danken000 to dwie różne gry. Ja się od starej trylogii też odbiłem ale w reebot grało mi się całkiem przyjemnie - to zupełnie nowa generacja gier.
 15. Przemek_07

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Chłopie, pozostaje zapytać coś ty robił przez te trzy lata od premiery??? Ja wiesława 3 przechodziłem chyba z 6 razy i nawet przy tym 6 razem łapałem się na tym, że odkrywałem jakieś nowe, nieznane dotąd zadanie a przechodząc wcześniej przecież za każdym razem czyściłem mapę ze wszystkich "?" i robiłem wszystkie zadania. A przed tobą jeszcze dodatki, które są lepsze od podstawki - ło matko bosko na samą myśl mi goroąco ile jeszcze przed tobą. A czy teraz po tym jak spodobała ci się gra nie masz ochoty na książki ??? Ja tak miałem, że przeczytałem opowiadania i sagę dopiero po ograniu 3. To ile smaczków umyka znając fabułę to głowa mała.
 16. Przemek_07

  Assasin’s Creed: Odyssey

  Pierdolicie Hipolicie. Przechodziłem wszystkie odsłony Asasyna i jestem zdania, że dobra historia zawsze obroni się sama a według wielu najlepszą historię miała jedynka i nie, nie robię sobie żartów. Przerwałem AC Odyssey na rzecz RDR2 i jakoś mi się nie śpieszy do powrotu do tego kopiuj -wklej pseudo rpg-sandboxa. Wolę platynować trylogię Spyro.
×