Jump to content

Everything posted by Przemek_07

 1. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Aha myślałem, że może trzeba się podgalać do konkretnego poziomu i wtedy szybciej i więcej odrasta albo co. Zamotali to trochę.
 2. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Może mi ktoś wytłumaczyć, jak zrobić żeby zarost i włosy urosły do 10 maksymalnego poziomu? Nie golę się od początku gry, jestem w 4 rozdziale, piję toniki na szybszy porost a mam jedynie 7 poziom. Z tych jankeskich poradników na YT nic nie idzie zrozumieć.
 3. Przemek_07

  Days Gone

  Obejrzałem dwie recenzje i parę streamów na których omal nie zasnąłem. To mi wystarczy. Twierdzenie, że ta gra przewyższa RDR2 wywołuje u mnie jedynie politowanie. Jak stanieje do 100 to sprawdzę tego forumowego mesjasza ale zdania o tej grze raczej nie zmienię.
 4. Przemek_07

  Days Gone

  Nie wiem czy śmiać się czy płakać na takie wypowiedzi. "Rence" opadają.
 5. Przemek_07

  Days Gone

  Jest taki chłopak. Mateusz z Białegostoku. Mimo, że od urodzenia jest niewidomy przechodzi gry na NESa a w bijatyce TMNT pokonuje pełnosprawnych graczy. Taka tylko dygresja ode mnie - mod może usunąć jak uzna.
 6. Przemek_07

  Days Gone

  Widzisz "typie" widocznie mam bardziej wysublimowany gust od stada amerykańskich lemingów. Jestem już w tym wieku, że szukam w grach czegoś więcej niż uganianie się po lesie za złomem.
 7. Przemek_07

  Days Gone

  Napisz no coś więcej później bo jestem ciekawy opinii kogoś kto podszedł do tej gry z chłodną głową.
 8. Przemek_07

  Days Gone

  Oj chyba wsadziłem kij w mrowisko. Ja tylko zapytałem, czy mając za sobą te doświadczenia z grą, które macie teraz nadal kupilibyście ją na premierę wydając 239zł. Nie spodziewałem się szczerej odpowiedzi ale masy gówna, która się tu na mnie wylała też nie. Mimo wszystko dziękuję - reakcje niektórych z was wyrażają więcej niż 1000 słów odpowiedzi
 9. Przemek_07

  Days Gone

  Tak czytam te wasze opinie (srogie wady, zalety naciągane) ale nikt nie pokusił się o ocenę czy gra była warta tych 239zł wydanych na nią w dniu premiery.
 10. Przemek_07

  Days Gone

  Takie produkcje to do plusa za darmoszkę się nadają a nie za 239zl. Tyle to można dać w ciemno za produkcję Rockstara albo Naughty Dog. No ale nikt z betonów teraz się nie przyzna, że wyrzucił kasę w błoto. Trudno każdy rozporządza swoim hajsem jak chce.
 11. Przemek_07

  Days Gone

  Czekam na recenzję od nrgeeka - jedyny nieprzepłacony/opłacony youtuber na polskiej scenie. Przy okazji ostatniego streamu w Wielkanoc ktoś go zapytał czy gra już w days gone. Potwierdził, że już ostro tyra ale nie może na razie nic zdradzać. Minę miał jednak nietęgą.
 12. Przemek_07

  Days Gone

  Ech.... 33 lata na karku (albo i więcej bo na forum popsuło się naliczanie wieku) a dalej nie potrafisz po trailerach rozpoznać shitu. Współczuję.
 13. Przemek_07

  Days Gone

  Szykuje się kolejny, niezły potworek z pierdyliardem takich samych zadań pobocznych i szczątkową fabułą. Gra typu Mafia III albo Mad Max.
 14. Przemek_07

  Assassin's Creed 3: Remastered (+ Liberation)

  Też odpaliłem wczoraj AC3 i łezka mi popłynęła. Takich asasysnów już nie robią... Klimat? Ło panie, nożem można kroić. Walka choć prosta to niezwykle widowiskowa. Szkoda, że poziom trudności jest jeden i jego łatwość woła o pomstę do nieba. Żeby zginąć to trzeba by podczas walki chyba pada na 10 minut odłożyć. Ale ma też to swoje plusy. To, że nie giniemy tak często sprawia, że nie wybija nas to z rytmu i nie przeszkadza w chłonięciu wspaniałej historii. No i brak tych wszystkich zapchajmapek na jedno kopyto co 10 metrów.
 15. Przemek_07

  Assassin's Creed

  Pierwszy AC nie miał trofeów. Za zebranie flag nic nie dostaniesz. Zbierasz dla własnej przyjemności. Za to za zebranie piór w AC2 jest trofeum i peleryna dla Ezia.
 16. Przemek_07

  Assasin’s Creed: Odyssey

  Grałem Kasandrą i ruch**em co popadnie. @szuldi82 więc trochę dziwnie tak zakończyli wątek współczesny. Pewnie w kolejnym Assassynie dalej będą ciągnęli te flaki z olejem z tą muzułmanką tym bardziej, że kolejna odsłona będzie o Ayi - żonie Bayeka.
 17. Przemek_07

  Assasin’s Creed: Odyssey

  Dwa pytania: 1.Warto brać dodatek "Dziedzictwo pierwszego ostrza" ? Chodzi mi głównie o to czy fabuła i zadania są ciekawe czy wszystko polega tylko na FedExie? 2.Skończyłem główny wątek. Zabiłem wszystkich czcicieli i ukończyłem zadania Pitagorasa związane z Atlantydą. ??
 18. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Wszystko ładnie pięknie tylko dlaczego piosenkę śpiewaną w grze przez faceta tutaj śpiewa babka?? Poza tym cudze chwalicie swego nie znacie. Polecam obejrzeć jakikolwiek koncert Wild Hunt z Wiedźmina 3.
 19. Przemek_07

  PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

  Pograłem wczoraj ze dwie godziny w AC Odyssey. Konsolę o 23.00 przełączyłem w tryb czuwania, żeby pobierała Coda. Wstaję o 4 a ta nadal z kratek wydmuchuje gorące powietrze. To normalne?? Konsola starego typu fat, ponad 3 letnia, nigdy nie otwierana/czyszczona w środku.
 20. Przemek_07

  Anthem

  MagEllan nie wierzę. Ty taki górnik i odkurzacz, który kończył Wiedźmina III 3 lata po premierze dałeś się naciąć na ten shit i to jeszcze na premierę?? Świat się kończy .
 21. Przemek_07

  Assasin’s Creed: Odyssey

  No i zaczęło się. Wjechałem dzisiaj do Sparty mając level 29 a tam zwykły lojtas na poziomie 33 ma mnie na strzała. Musiałem się wrócić i robić poboki żeby nadgonić. Ale to nie szkodzi. Za zadania z żółtych wykrzykników wpada sporo expa i niektóre są naprawdę spoko (choćby historia dwóch braci, którzy zakochują się w Kassandrze czy cały wątek Alcybiadesa:). Fabuła główna jest wciągająca . Śmiem twierdzić, że po trylogii Ezio wessała mnie najbardziej. Jest na pewno ciekawsza niż mdłe Unity, Syndicate i Origins nie wspominając o Black Flagu, na którym zasypiałem.
×