Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Old Boy

Zawartość

8578

Urodziny

18.06.1979

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. okoni

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Pytanko do posiadaczy nowego headsetu Sony Gold. Czy przycisk włączenia słuchawek też u was ciężko chodzi? Mam wrażenie że w starych Goldach nie miałem takiego problemu z włączeniem, czy przełączeniem trybu. W tych nowszych w zasadzie aby przesunąć ten przycisk muszę używać paznokcia, a nie opuszka palca.
 2. okoni

  Football

  A no wiesz, taka jakaś ogólna zimowa nuda i marazm na forum się wdarł, więc nawet się ucieszyłem, że taki jegomość się pojawił
 3. okoni

  Football

  Nas nic nie boli, nas śmieszy, że sobie ją wmawiasz.
 4. okoni

  Football

  Troliku, jedno krótkie zdanie. Amica Wronki. No i chyba tyle od mojej skromnej osoby, jeśli chodzi o jakieś sprawy spuszczania. A Wiśle to przede wszystkim życzę, aby te wszystkie chuje, które doprowadziły klub do takiej sytuacji, wylądowały w pierdlu.
 5. okoni

  Football

  Mówi się, dzban. Nie idziesz z duchem czasu. Ciekaw jestem czy Real da radę zremisować, pierwszą połowę zagrał tragicznie, drugą gra w dziesięciu, do tego sędzia gwiżdże na typowo hiszpańskim poziomie. Btw. Dobrze się oglądało meczyk Sev-Atl.
 6. okoni

  Battlefield V

  No spoko. Może powiem inaczej, ludzie pewnie na tym grają, ale po wynikach widać(albo wręcz nie widać), że to nie jest jakieś tam nie wiadomo co. Chyba że koleś na padzie ma kd 0.5 a na tych ustroistwach 3.0. Więc ogólnie mam na te wynalazki wyjebane bo takie wyniki da radę zrobić na padzie, zwykłym, bez żadnych ulepszaczy.
 7. okoni

  Battlefield V

  Trochę już godzin w bfV na ps4 pobiegałem i tak jak patrzę pod koniec w tabelę to jakoś przekoksów nie widzę w piechocie. Oczywiście zdarzy się raz na jakiś czas gościu z wynikiem 60-10, ale reszta wybijajacych się ponad stan to kd na wysokości 3.0 robili. Także raczej przy tak wielkiej skali grających, sprzęciarze z wynikami 100-5 są wyjątkami.
 8. okoni

  Battlefield V

  Pany, dziś na jutubie widziałem jak kolo medykiem zamiata serwer M1928A1, kosił wszystko na bliski i średni kontakt. Ale teraz patrzę na wykresy w menu gry i ta pukawka ma mega słabą celność i rozrzut jak pługosolarka na Marszałkowskiej. I teraz pytanko, czy koleś napieprzał na jakichś tipsach czy te wykresy są jakieś pojebane i nie odzwierciedlają realnych możliwości broni? Pytanie drugie, czy istnieje jakiś battlelog dla bf5 który da mi w spokoju możliwość porównania broni i perków, tak jak to było w bf3?
 9. okoni

  Football

  Ogólnie szkoda mi Wisły. Wiem, że czeka ich spadek do jakiejś amatorskiej ligi i może to jest jedyne i rozsądne rozwiązanie, aby klub się oczyścił i powrócił odmieniony bez balastu. Ale po ludzku mi ich szkoda, kibiców i futbolowej karty, którą zostawili. Co prawda czasy Żurawskiego, Kosowskiego i Błaszczykowskiego już dość odległe, ale wspomnienia wiecznie żywe. Oby ogarnęli się dość szybko i wrócili zza światów. Btw. Jutro ładne kopanie będzie u angoli
 10. okoni

  Battlefield V

  To samo u mnie, choć w zasadzie nasi znajomi się pokrywają, więc nic dziwnego. Sporo ludzi uciekło. Mocno krytykują grę. Ale mi gra się dobrze. Nawet udaje mi się kręcić dobre wyniki, będąc samotnym rambo. Rozumiem, że nie wszystkim da się dogodzić, ale skoro zastałem grę taką jaką jest, staram się do niej dostosować i cieszyć tym co jest. Ps. Sorki Siemosław, że przy ostatniej naszej krótkiej gierce nie odpaliłem headseta, ale w domu jeszcze wszyscy spali.
 11. okoni

  Battlefield V

  Kurcze, od pewnego czasu, niedługiego, kilku dni, obserwuję kiepskie zjawisko. Otóż dosłownie zaraz od początku jakiejkolwiek mapy w trybie podbój, następuje gwałt respa. Zaraz po premierze mecze kończyły się przewagą kilku ticketów i walka momentami była heroiczna. Teraz dosłownie po upływie 30-50 ticketów nastapuje przejęcie lub oddanie wszystkich flag i ludzie siedzą na respie. I tak się zastanawiam, po chuj takie granie? Grać pół godziny jeden mecz i nie wychylić wirtualnego łba zza wirtualnego okopu. Ludzką jakąś taką ostrożność spotykam w tej serii od zawsze, ale w tej części Battlefielda jakoś mnie to uderzyło. Tym bardziej, że każda z map jest tak skonstruowana, że na każdy inny punkt można dostać się jakimś fajnym i przykamuflowanym skrótem. Dziś na Arrasie wsiadłem w samolot, postrzelałem się w powietrzu, wynudziłem jak mops, uzbierałem może z dziesięć killi i co się okazało, że mam najwięcej zabić z całej 32osobowej ekipy. Autentycznie, 3/4 niebieskich kropek siedziała w rzepaku na respie.
 12. okoni

  Battlefield V

  To Dice, tego nie pomalujesz
 13. okoni

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Nie chcę wzbudzać jakichś negatywnych myśli, ale czy to nie tu na forum przeczytałem, że seria Samsunga NU to straszny szajs?
 14. okoni

  PlayStation Plus

  Widzę, że Plus na styczeń tak ujowy, że nikt nie chce go wkleić
 15. okoni

  Battlefield V

  Może ktoś wyjaśnić jak wygląda sprawa z przygwożdżeniem. Np w samolocie, kiedy strzelam do piechoty i widzę na ekranie zaznaczające się czerwone kwadraciki, albo jak ostrzeliwuję na dwojnogu? Te spotowanie widzą wszyscy czy tylko mój zespół? Czy to jest widoczne na minimapie czy tylko na głównym ekranie?

Reputacja

Ostatnia wygrana okoni w dniu 21 Październik 2018

Użytkownicy przyznają okoni punkty reputacji!

8613 Yoda

Informacje o profilu

 • Wiek
  38
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Terytorium Okupowanej Toalety
 • Hobby
  Lizanie szyby

Kontakt

 • PSN
  okoni18

Ostatnie wizyty

48986 wyświetleń profilu
×