Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,006

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  U mnie czasem słychać, czasem nie. Nie przeszkadza mi to bo raczej nie używam bez dźwięku hehe. Wydaję mi się, że każde siberia 800/840/H posiadają taki szum, a nie że niektóre są wadliwe. W zwykłych sony tych pierwszych 7.1 też był jakiś delikatny szum, ale za znowu w turtle beach 400 był głośniejszy.
 2. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Jeszcze możesz popatrzeć po allegro na outlet xkom, czasem mają siberie 800 po zwrotach i zdarzają się takie, ze tylko pudełko zniszczone a w środku nówki w foliach np. 200 zł taniej i pełna gwara. A co do arctis 7 to na konsoli będą lepsze siberia bo tamte są tylko po usb, więc tylko stereo i brak jakichkolwiek regulacji oprócz głośności głównej.
 3. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Tak się dzieje gdy słuchawki stracą na chwilę zasięg czat/gra jest zresetowane na środkowy poziom mimo tego, że na bazie pokazuję np. full na grę. To samo też jest z wyciszonym mikrofonem, np. idę do innego pokoju z wyciszonym urywa się zasięg i mikrofon już jest aktywny.
 4. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  takie morele chyba nie stosuję się do tej zasady i nie raz sprzedało sprzęt po zwrotach z widocznymi śladami nie z outletu a normalnie ze strony jako nowy.
 5. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Dostałem jakąś reklamę z xkomu z promo na steeleseries i jest siberia 800 za 599 zł.
 6. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  No jeśli prawda i są oparte na arctis pro a nie 5 i 7(choć pewnie bateria z 7 a nie wymienn jak w siberia 800) to microsoft pozytywnie zaskoczył. 200 euro to nie 1400 jak arctis wireless pro. Znajomy ma arctis 7 i mówi, że takiej wygody jeśli chodzi o granie w upały i granie po kilka-kilkanaście godzin nie m na żadnych innych słuchawach. Niestety 7 na ps4 nie mają żadnej innej regulacji poza głośnością i brak przestrzennego dźwięku na ps4.
 7. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Siberia 800 z outletu xkom na allegro mają od 499 do 599. Np te: https://allegro.pl/oferta/outlet-sluchawki-nauszne-steelseries-siberia-800-7809316593
 8. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Coś musisz mieć nie tak ustawione, ta opcja jest właśnie po to aby w multi dźwięk nie zagłuszał nam czatu i odwrotnie. Pokombinuj jeszcze z centralnie ustawionym pokrętłem od balansu i suwakiem od głośność słuchawk w menu ps4 w urządzeniach audio(będzie to odpowiadało tylko za czat) tak aby np w centralnej pozycji było optymalnie. Nie wiem może jeszcze akutalizacja softu mixampa.
 9. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  To normalne, dla niektórych wada dla innych zaleta.
 10. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Dlatego napisałem niepełny dźwięk przestrzenny, bo pewnie teraz po usb mixamp "przerabia" go ze stereo na przestrzenny coś na zasadzie tego jak to robi sony. Przez wyjście optyczne masz puszczony prawdziwy dźwięk przestrzenny z ps4 do mixampa. Czy będzie lepiej? nie wiem bo nigdy nie używałem mixampa po usb.
 11. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Przy mixampie też miałem ustawione tylko czat głosowy i nawet w instrukcji od mixampa jet pokazane, że należy ustawić tylko czat, wyjście optyczne i 5.1 dolby digital. Tylko w taki sposób można uzyskać regulacje balansu między czatem, a grą(oprócz oficjalnych sony). Czy mając ustawione całość dźwięku używając pokrętła od balansu nie działa ono po prostu jak górne od regulacji głośności? Moim zdaniem mając ustawione całość dźwięku nie masz takiej regulacji i "pełnego" dźwięku przestrzennego.
 12. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Myślę, że nawet jeśli nie świeci się ciągle i adapter by wyłączał się z konsolą to i tak na bank po jakimś czasie się wypali jeśli gramy po te kilka godzin dziennie.
 13. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  To miałeś źle, musi być tylko czat bo inaczej nie rozdziela Ci dźwięku i po pierwsze nie masz możliwości regulacji czat/gra a po drugie brak dźwięku przestrzennego bo po usb leci tylko stereo. Jeszcze w ustawieniach dźwięk i ekran w ps4 trzeba zaznaczyć wyjście optyczne.
 14. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Sorry sam pomieszałem, a chodziło mi, że masz mieć rozdzielony dźwięk. Czy w opcjach ps4 - urządzenia audio - wyjście na słuchawki masz ustawione czat głosowy czy całość dźwięku? Bo jeśli dasz całość dźwięku nie będziesz miał regulacji balansu bo wszystko wtedy leci po usb.
 15. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  A na pewno masz ustawione, że dźwięk po optyku a urządzenie wejściowe usb? Bo to nie możliwe abyś miał full na czat i dalej było za cicho. Ja używam w zależności od gier jeden skok w lewo lub jeden w prawo od centralnej pozycji. Biorąc na full w prawo nie słychać gry i odwrotnie w lewe nie słychać czatu, więc coś źle ustawiłeś.

Community Reputation

piotras3 last won the day on February 4

piotras3 had the most liked content!

213 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  27

Recent Profile Visitors

2,612 profile views
×