Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,013

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Jeśli są jakieś bezprzewodowe słuchawki dźwiękowo lepsze, to jednak w wielu innych aspektach nie mają startu do siberi800/840. Tb 800 nie słuchałem, ale był tu swego czasu boom na nie na forum(bo były coś po ok 500 zł), ale po przeczytaniu paru recenzji nigdy bym ich nie kupił. Bateria padaka(z tego co pamiętam niespełna 8h?). Panele dotykowe też chyba nie są najlepszym rozwiązaniem. Razer trasher też niby dźwiękowo super, bateria dobra ale brak regulacji GRA-CZAT w tak drogich słuchawkach jak dla mnie i wielu innych kompletnie dyskwalifikuje te słuchawki. Astro A50? mega drogie. Być może steelseries są mega polecane bo jednak ten system zmiany baterii kompletnie zmienia jakość używania bezprzewodowych słuchawek. Do tego żaden inny producent nie daję ekranu gdzie możemy wszystko podejrzeć jak stan baterii czy dany preset.
 2. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  W żadnych słuchawkach podłączanych po usb w ps4 nie ma dźwięku przestrzennego. Wyjątkiem są Oficjalne sony. Każde inne, ktre są podłączane tylko po usb, przestrzenny będą mieć tylko na PC dzięki aplikacji. Na ps4 musi być zestaw podłączany po usb + optyk i da się go podłączyć do slima poprzez przejściówkę konwerter hdmi.
 3. piotras3

  Głośna praca, piszczący wentylator PS4

  Też bym nie wymieniał wentylatora jeśli to tylko pisk. Jak porządnie wyczyścisz całą konsole od środka i wymienisz pastę, ewentualnie termopady to być może i tak zniknie lub sporo zmniejszy się ten pisk. U mnie kiedyś zatrzymał się wentylator i konsola wyłączyła się od przegrzania(aż trudno było ręką przesunąć łopatki wiatraczka) myślałem, że wentylator(firmy netac) na śmietnik i wszedłem w neta zamówić nowy. Znalazłem dość tanie na alliexpres i w pl za ok 100 zł już miałem kupować, ale patrzę w opisie "regenerowany". Wykręciłem ten swój, ale nie miał żądnych zaślepek, wiec nie było jak go rozkręcić itp to po prostu go jakoś sposobem wybiłem, później wszystko wyczyściłem, nasmarowałem i chodził lepiej jak nowy.
 4. piotras3

  Głośna praca, piszczący wentylator PS4

  Przedmuchałeś konsolę sprężarką bez rozkręcania czy z rozkręceniem i wyjęciem zasilacza tak aby były widoczne żeberka radiatora? Jeśli bez rozkręcania to o kant ch..... bo nic to nie da. Ja bym polecał dobre przeczyszczenie i wymianę na pastę gelid gc extreme lub thermal grizzly. Miałem fat i z głośnej nie do wytrzymania(słyszalna w słuchawkach u mnie i u ludzi z którymi grałem) po takim zabiegu robiła się mega cicha.
 5. piotras3

  Days Gone

  Żałuj, że nie zrobiłeś tego w GoW bo głos i akcent mimira przy opowieściach robił robotę. Poza tym ja nie mogłem zdzierżyć aktora dającego głos kratosowi, a w trójce polska wersja mi się podobała bardziej od angielskiej. Tak samo w każdym Uncharted i Tlou dubbing PL spoko, to w GoW mocno wypierał klimat.
 6. piotras3

  Days Gone

  Beton to chyba bardziej osoba, która zobaczy średnią ok 7 posłucha opinie wielkich znawców z jutuba i powie, że gówno. Taki the order 1886 średnia ok 6.5 a dla mnie mega gierka. Wolę liniowe gry, ale rdr2 , horizon czy wiedźmin mi się podobały i podejrzewam, że w days gone będzie mi się lepiej grało jak w gta 5 gdzie męczyłem się aby przejść.
 7. piotras3

  Days Gone

  Może ktoś ma albo gdzieś widział opcje i wie czy będzie można włączyć polskie napisy, a zostawić oryginalny dubbing?
 8. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  U mnie czasem słychać, czasem nie. Nie przeszkadza mi to bo raczej nie używam bez dźwięku hehe. Wydaję mi się, że każde siberia 800/840/H posiadają taki szum, a nie że niektóre są wadliwe. W zwykłych sony tych pierwszych 7.1 też był jakiś delikatny szum, ale za znowu w turtle beach 400 był głośniejszy.
 9. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Jeszcze możesz popatrzeć po allegro na outlet xkom, czasem mają siberie 800 po zwrotach i zdarzają się takie, ze tylko pudełko zniszczone a w środku nówki w foliach np. 200 zł taniej i pełna gwara. A co do arctis 7 to na konsoli będą lepsze siberia bo tamte są tylko po usb, więc tylko stereo i brak jakichkolwiek regulacji oprócz głośności głównej.
 10. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Tak się dzieje gdy słuchawki stracą na chwilę zasięg czat/gra jest zresetowane na środkowy poziom mimo tego, że na bazie pokazuję np. full na grę. To samo też jest z wyciszonym mikrofonem, np. idę do innego pokoju z wyciszonym urywa się zasięg i mikrofon już jest aktywny.

Community Reputation

piotras3 last won the day on February 4

piotras3 had the most liked content!

216 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  27

Recent Profile Visitors

2,633 profile views
×