Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

1001

Urodziny

Brak danych

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  No jeśli prawda i są oparte na arctis pro a nie 5 i 7(choć pewnie bateria z 7 a nie wymienn jak w siberia 800) to microsoft pozytywnie zaskoczył. 200 euro to nie 1400 jak arctis wireless pro. Znajomy ma arctis 7 i mówi, że takiej wygody jeśli chodzi o granie w upały i granie po kilka-kilkanaście godzin nie m na żadnych innych słuchawach. Niestety 7 na ps4 nie mają żadnej innej regulacji poza głośnością i brak przestrzennego dźwięku na ps4.
 2. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Siberia 800 z outletu xkom na allegro mają od 499 do 599. Np te: https://allegro.pl/oferta/outlet-sluchawki-nauszne-steelseries-siberia-800-7809316593
 3. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Coś musisz mieć nie tak ustawione, ta opcja jest właśnie po to aby w multi dźwięk nie zagłuszał nam czatu i odwrotnie. Pokombinuj jeszcze z centralnie ustawionym pokrętłem od balansu i suwakiem od głośność słuchawk w menu ps4 w urządzeniach audio(będzie to odpowiadało tylko za czat) tak aby np w centralnej pozycji było optymalnie. Nie wiem może jeszcze akutalizacja softu mixampa.
 4. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  To normalne, dla niektórych wada dla innych zaleta.
 5. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Dlatego napisałem niepełny dźwięk przestrzenny, bo pewnie teraz po usb mixamp "przerabia" go ze stereo na przestrzenny coś na zasadzie tego jak to robi sony. Przez wyjście optyczne masz puszczony prawdziwy dźwięk przestrzenny z ps4 do mixampa. Czy będzie lepiej? nie wiem bo nigdy nie używałem mixampa po usb.
 6. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Przy mixampie też miałem ustawione tylko czat głosowy i nawet w instrukcji od mixampa jet pokazane, że należy ustawić tylko czat, wyjście optyczne i 5.1 dolby digital. Tylko w taki sposób można uzyskać regulacje balansu między czatem, a grą(oprócz oficjalnych sony). Czy mając ustawione całość dźwięku używając pokrętła od balansu nie działa ono po prostu jak górne od regulacji głośności? Moim zdaniem mając ustawione całość dźwięku nie masz takiej regulacji i "pełnego" dźwięku przestrzennego.
 7. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Myślę, że nawet jeśli nie świeci się ciągle i adapter by wyłączał się z konsolą to i tak na bank po jakimś czasie się wypali jeśli gramy po te kilka godzin dziennie.
 8. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  To miałeś źle, musi być tylko czat bo inaczej nie rozdziela Ci dźwięku i po pierwsze nie masz możliwości regulacji czat/gra a po drugie brak dźwięku przestrzennego bo po usb leci tylko stereo. Jeszcze w ustawieniach dźwięk i ekran w ps4 trzeba zaznaczyć wyjście optyczne.
 9. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Sorry sam pomieszałem, a chodziło mi, że masz mieć rozdzielony dźwięk. Czy w opcjach ps4 - urządzenia audio - wyjście na słuchawki masz ustawione czat głosowy czy całość dźwięku? Bo jeśli dasz całość dźwięku nie będziesz miał regulacji balansu bo wszystko wtedy leci po usb.
 10. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  A na pewno masz ustawione, że dźwięk po optyku a urządzenie wejściowe usb? Bo to nie możliwe abyś miał full na czat i dalej było za cicho. Ja używam w zależności od gier jeden skok w lewo lub jeden w prawo od centralnej pozycji. Biorąc na full w prawo nie słychać gry i odwrotnie w lewe nie słychać czatu, więc coś źle ustawiłeś.
 11. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Ale podpięta tylko pod usb czy z dodatkowym zasilaniem z gniazdka?
 12. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  U mnie też pod gniazdko i ekranik cały czas świeci. Co do trybu standby to czasem nie trzeba za każdym razem włączać manualnie przez opcje? Ja kilka razy włączyłem i wydaje mi się, że nie ma tam opcji aby stacja automatycznie przechodziła w tryb czuwania, a przynajmniej ja nie znalazłem.
 13. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  A tego to nie wiem. Na ps4 żeby skorzystać z tej opcji chyba też trzeba korzystać z kabelka do pada. Dla mnie akurat to skreśla taką funkcje bo nie po to kupuję się bezprzewodowy headset aby być uwiązanym do pada. Ta dobrze to zapamiętałem, ps4-L jest do livemix: https://support.steelseries.com/hc/en-us/articles/221097148-ChatMix-Livemix-Siberia-800
 14. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Ustaw ps4 bo ps4 L to chyba do tej opcji(livemix co pomyliłem się z czatmix), że jak ktoś mówi to podbija czat względem innych dźwięków.
 15. piotras3

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Najpierw były steelseries H wireless i chyba na początku ps4 wyszły. Później zmienili nazwę na siberia 800, ale podobno to 1 do 1 to samo.

Reputacja

Ostatnia wygrana piotras3 w dniu 4 Luty

Użytkownicy przyznają piotras3 punkty reputacji!

212 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  27

Ostatnie wizyty

2571 wyświetleń profilu
×