Jump to content

Everything posted by szuldi82

 1. szuldi82

  W co teraz gracie?

  Wiesz co ja jakoś wybredny na gry nie jestem i bugi mi też nie przeszkadzają jakoś, ogólnie kupiłem jak było za 21 zł na ps store. Dla mnie ok. Twarze w miarę normalne, chyba te patche naprawiły wszystko. A i historia mnie nawet wciągnęła. Ogólnie dużo gadania, wkurza tylko bardzo dużo takich akcji jak jest się na stacji Nexus, czyli takiej chyba bazie, że idź tu, i musisz jechać kolejka do np. doku,pogadasz, idziesz znowu do kolejki i jedziesz na poziom mieszkalny. Ogólnie to mnie najbardziej irytuje a tak spoko strzelanie i gadanie. Za te pieniądze jak najbardziej warto
 2. szuldi82

  W co teraz gracie?

  Ps 4: Mass Effect Andromeda Wii U: Super Mario 3d World (z córą), LEGO Jurassic World (z synem), Just Dance 2018 (dzieciaki + żona) Switch: Football Manager 2019, Just Dance 2020 (dzieciaki + żona)
 3. szuldi82

  Wii U

  Niech ktoś mi napisze jak laikowi. Posiadając Wii U mogę grać również na niej w gry z Wii. Teraz co potrzebuje żeby zagrać np. w takie super Mario Galaxy. Wii remote? Nunchak? Czy może jedno i drugie jest niezbędne? Czy sensor bar też jest niezbędny? Druga rzecz. Pro controller, posiadając go mogę grać z drugą osobą na jednej konsoli, czyli jeden gra tabletopadem a drugi pro controllerem? I czy np. pro controllerem mogę obsługiwać konsole zamiast tabletopadem? Dzięki z góry za odpowiedzi
 4. szuldi82

  Dyskusje ogólne

  Dzięki za odpowiedzi. Różnice w cenach ze względu na markę są nawet znaczące. I są np. karty HP które mają tak jak inne klasę 10 i te prędkości zapisu takie jak Samsungi i kingstony dlatego pytam czy wtedy brać taka HP (nie wiedziałem że HP robią karty pamięci).
 5. szuldi82

  Dyskusje ogólne

  Jakie macie karty pamięci w swoich switchach, nie chodzi już nawet o pojemności ale o firmę, czy są jakieś lepsze i gorsze w używaniu że switchem?
×