Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

970

Birthday

10/25/1988

Last visited


Joined

 1. xsynapse_

  PlayStation 5

  Wycieki, szkice itd. Oczywiście nie jest to źródło od Sony.
 2. xsynapse_

  Cyberpunk 2077

  Sytuacja będzie taka jak z GTAV. Na ps3 i x360 i lepiej wyglądające na ps4 i xo
 3. xsynapse_

  Seriale

  Olać te Wiedźminy i inne szmiry... w 2022 nadchodzi spin-off Gry o Tron
 4. xsynapse_

  Ostatnio obejrzany film.

  Zgadzam się. Midsommar, to dla mnie klapa totalna. Nie rozumiem tych zachwytów. Gdyby to jeszcze to było na „autentycznych wydarzeniach”, ale tak to... szkoda czasu.
 5. xsynapse_

  Spider-Man

  Ey, ey ale RDR1 i inne gry Rockstara, to Ty szanuj! W tych grach powinno robić się poboczne misje, bo właśnie w nich R* wrzuca bardzo pyszne przekąski! W gtaV np. była misja poboczna wyśmiewająca wszystkie sekty religijne. Kiflom! [emoji1] R* jest znany z tego, że obśmiewa ideologie i inne społeczne, dziwne zjawiska, więc może nie warto ich opuszczać [emoji6]
 6. xsynapse_

  Wiedźmin (Netflix)

  Ale poza walorami "growymi", że tak to nazwę, to przecież wygrywał on również kapitalną muzyką podrasowaną przez Przybyłowicza i Stroińskiego przy współpracy z Percival'em. Nie możemy też pomijać polskiego dubbing'u, który był świetny. W końcu aktorzy widzieli sceny, do których udzielają głosu, a nie czytali w ciemno jak przy produkcji spoza Polski.
 7. xsynapse_

  Wiedźmin (Netflix)

  To, że artysta sobie weźmie czyjąś twórczość i zrobi wg swojej wizji, to okej. To jest spoko i jest dozwolone, bo przeciez każdy z nas odczuwa inaczej. Ale to wtedy robimy własną wizję, a tutaj jadą z książek Sapka. Więc to jest tragiczne połączenie i wyszło jak wyszło. Odnośnie tego co mówił@sLk to scena z jeżem była spoko, ale tak spłycona że masakra. W książce to jest coś pięknego.
 8. xsynapse_

  Wiedźmin (Netflix)

  @xavrisnie wiem skąd zachwyty. Są ludzie, którzy lajkują wszystko, bo uważają że tak trzeba. Myślę, że ten serial może podobać się głównie osobom, które nie miały styczności wcześniej z Wiedźminem, a już na pewno nie z książkami - oczywiście są i wyjątki, jak Ty. Rodzina mojej żony nie czytała Wieśka, a serial im się podobał. Oczywiście pomijam już konteksty adaptacji, ale np. podczas oglądania serialu można powiedzieć WTF? Przecież to, jak powiązali wątki fabularne, wyjaśnienie przyczynowo-skutkowe, to się kupy nie trzyma. I że wtedy taki oglądający nie odczuwa, że coś tutaj jest nie tak? Naprawdę nie wiem. Tym bardziej boli mnie serducho, bo w końcu robili to nasi rodacy. Bagiński jest producentem wykonawczym, więc trzymał pieczęć nad wszystkim. Nie wiadomo ile miał do powiedzenia w tworzeniu... być może nic. Jedyne w czym przyznaje się do błędu, to w ocenie Henry'ego. Na początku mi nie pasował, ale jest dobrze i bije się tutaj w pierś.
 9. xsynapse_

  Wiedźmin (Netflix)

  Ciesz się, że nie czytałeś książek, bo byś jeszcze bardziej był zirytowany. Jednak opis postaci, a to jak one się zachowują w książce, to nie to samo. Zwłaszcza przy genialnych opisach Sapka, uwierz mi [emoji6] Wprost nie chce mnie się wierzyć, że Andrzej jest z tego zadowolony. W sumie powiedział tylko o Henrym jedno zdanie... Mnie np. zszokowało to, co zrobili z Ciri i Yennefer. Nie wspominam o reszcie, bo to w końcu propagandowy Netflix. Ciri - dziewczynka, którą znajduje Geralt w książce, to mała, zadziorna smarkula, która jest odważna, ale z racji swojego wieku wciąż się boi wszystkiego dookoła. Pojawiają się fajne opisy jak Ciri nie potrafi wypowiedzieć trudnych słów, słodko je przekręca, nie wypowiada pełnych zdań. A w serialu? Nastoletnia panna, która wszystko wie, mądra wyedukowana itd. Więc dla mnie jest jedno podstawowe pytanie: albo się trzymamy kurła książki albo robimy swoją wizje. Dziwi mnie też dlaczego np. nie zrobili swojej fabuły? Wydarzenia nie opowiedziane pomiędzy książkami jak zrobili to Redzi? Dla mnie obecnie Redzi są numer jeden w adaptacji Wiedźmina.
 10. xsynapse_

  Seriale

  Ktoś mnie ostrzegał, że pojawi się dziwadło w SoA, no i się doczekałem...
 11. xsynapse_

  Ostatnio obejrzany film.

  Teraz nagrody daje się za ideologie i dają je ci którzy lobbują w różnych lgbt-żydowsko-feministyczno układach więc nie ma co się dziwić. Choć ostatnio pojawiło się kilka kontynuacji filmów jak Men in Black, Terminator czy Aniołki Charliego, które są przesiąknięte feminizmem i rolą kobiety jako „superhero”. I co? Klapy finansowe.
 12. xsynapse_

  Ostatnio obejrzany film.

  Ja jak lubię Tarantino tak uważam ,że z każdym kolejnym filmem jest co raz mniej tego humoru do którego nas przyzwyczaił. W nienawistnej ósemce dopiero film zaczął się po 1,5 godziny. W tym ostatnim, to końcowa scena była najlepsza, a tak to nudy, nudy i nudy.
 13. xsynapse_

  PlayStation 5

  Nowe fitchery? Nowa wersja ps vr oraz ps vita 2
 14. xsynapse_

  Discord

  Spokojnie, myślę że nie zastąpi. Gdy użytkownicy wejdą na discorda i zobaczą rozmowy tych samych osób, które się znają i osobne gadki poświęcone banemu, to szybko uciekną. Forumek będzie żył
 15. xsynapse_

  PlayStation 5

  Właśnie z tego powodu x jest u mnie pierwszą konsolą, a plej jest tylko do exów.

Community Reputation

xsynapse_ last won the day on December 24 2019

xsynapse_ had the most liked content!

543 Konkretna

Informacje o profilu

 • Wiek
  29
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Hobby
  Miałem projektować pralki - nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tej sprawie...

Kontakt

 • Gamertag
  xsynapse root
 • PSN
  xsynapse_
 • Steam
  root.xsynapse

Recent Profile Visitors

2,791 profile views
×