Skocz do zawartości

Zawartość dodana przez manoszek

 1. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Muszę przyznać że samo miasto nie robi aż takiego wrażenia jak poziom detali i klimat w misjach, budynki podziemia coś pięknego nawet na ps4 vanilla. Miałem problem z przycięciami podczas gry, jak coś to reset pomaga, @rgomezczęść trzecia Tom Clancy's The Division Noc na Podlasiu
 2. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  A no tak jest, szczególnie że razem z @xavrisdużo eksplorujemy i czas leci, do tego misje i aktywności pobocze, raczej powoli przechodzimy dalej bez pospiechu.
 3. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Wczoraj było moje pierwsze spotkanie z grą i od dawna nie miałem przyjemności pograć z @xavrisjak wyłączałem grę miałem już nabite 9h. Oczywiście zapraszam do klanu, zawsze fajnie razem pobiegać.
 4. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Fajnie się gra, czuję że to będzie długa przygoda, ogarnięcie wszystkie zajmie trochę czasu
 5. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Nie jest mi to obce, w samym Origins 50h biegałem tutaj może być ciekawie bo jednak z tego co pamiętam z jedynki nie było źle.
 6. manoszek

  Battlefield V

  Polecam, trochę pracy na farmie bardzo dobrze robi dla zdrowia Późno trochę to wprowadzają, konkurencja jest bardzo mocna, teraz ciężko będzie im przyciągnąć nowych graczy.
 7. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  @rgomezbardzo lubię czyścić mapę ze wszystkich pierdółek, jak myślisz ile zajmie czyszczenie mapy? Na pewno nie skończę grać jak nie zrobię wszystkich znajdziek, Raczej jest to bardzo nudne zajęcie i mam pytanie czy nie będzie problemu zrobić tego solo?
 8. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  @rgomeztakie wyzwania to zostawię wam, ja chcę trochę pobiegać postrzelać, pobawić się w ekipie pograć bezstresowo po dniu pracy. Nie mam zamiaru spędzić w tej grze tysiąca godzin, jednak wole mój czas na granie przeznaczyć na różne tytuły.
 9. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Strzelasz..strzelasz...strzelasz... i nie zadajesz pytań @xavriskiedy zostajesz agentem ? jak mi się uda to w sobotę wieczorem zagram, jak ściągnę aktualizację.
 10. manoszek

  Days Gone

  Czekam tylko na premierę i chętnie rozwalę łeb czarnego zombie
 11. manoszek

  Battlefield V

  Symulator farmy hmm ciekawe
 12. manoszek

  Tom Clancy's: The Division

  Raczej cała gra opiera się na coopie i multi i to daje największą radość ale możesz zrobić sobie fabułę i oczyścić mapę ze znajdziek, a w razie czego może uda Ci się połączyć z innymi graczami.
 13. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  @xavrismyślę że w niedzielę już odpalę, o ile uda mi się ściągnąć łatkę i ukończyć DMC.
 14. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Czyli jednak jakieś dane wrzucili na płytkę
 15. manoszek

  Call of Duty: Black Ops IV

  Uwierzę jak zagramy wieczorem
 16. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Strach żeby tego nie zepsuli bo różnie to bywa, jak ktoś gra na zwykłej to może napisać jak to chodzi W zamkniętej becie miałem problemy z płynnością, w jednej misji nawet nie mogłem nic zrobić tak mną szarpało, dobrze że otwarta beta i aktualizacje uratowało sytuację. Zostaję poczekać na swoją kopię, ściągnąć łatkę i strzelać.. strzelać...strzelać Pewnie czyszczenie mapy też zajmie trochę czasu, znając ich nie będą sobie żałowali.
 17. manoszek

  PS4 Firmware

  Chyba nie, przez chwilę było głośno że będzie taka opcja tylko muszą przetestować jak to działa i od dłuższego czasu cisza, nie liczył bym na szybką aktualizację. Znając ich pewnie napotkali problem z którym sobie nie mogą poradzić.
 18. manoszek

  Jaką grę wybrać?

  Po aktualizacjach gra nie jest zła, misje poboczne słabe, ale walka i przemierzanie kolejnych planet dało mi satysfakcję , myślę że za takie pieniądze warto.
 19. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Aż się boje jak to będzie na zwykłym ps4 chodzić.
 20. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Pewnie na ps4 pro dodali 8k120fps
 21. manoszek

  Shadows Die Twice

  Zobaczę na swoim TV, już nie długo A czas do premiery umili mi ściąganie 90gb łatki do Division
 22. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  Dobrze że wydania cyfrowego nie trzeba pobierać, tylko bocian przynosi na dysk
 23. manoszek

  Tom Clancy's The Division 2

  No nie popisali się , pewnie ich gra przed wypaleniem płytki wyglądała jak ostra biegunka więc dobrze że to naprawili w porę.
 24. manoszek

  PlayStation Plus

  @sLkwiem co będzie dla niego najlepsze Nigdy nie byłem fanem Coda, grałem w WW2 kampanie i chwile multi, teraz jak wyszedł BO4 razem z chłopakami z forum pograłem trochę multi i blackout ale raczej to odskocznia od singlowych gierek jakie ogrywam na co dzień, granie cały czas w Coda to choroba
 25. manoszek

  Resident Evil 2 Remake

  Pierwsze przejście miałem ponad 12h więc ładnie przebiegłeś Na necie robią wyniki kosmiczne, a potem zdaję sobie sprawę że nie dam rady, muszę swoim tempem, ale lubię dźwięk wpadającego trofeum, ale na siłę nigdy nie cisnę.
×