Skocz do zawartości

Zawartość dodana przez malpka

 1. malpka

  Seriale

  Jeśli chodzi o Pabla to faktycznie przekłamania były. Facet jest winien setek jeśli nie tysięcy morderstw, zaginięć i gwałtów a Netflix pokazał jedynie ułamek tych zbrodni. Skoro jesteśmy przy tematyce narkotyków polecam dokument Góra Morderstw na Netlixie. Stany mają własny Meksyk na własnym terytorium.
 2. malpka

  Seriale

  To tak w temacie: https://naekranie.pl/aktualnosci/ben-stiller-oskarzony-o-przeklamania-przy-tworzeniu-serialu-ucieczka-z-dannemory-3883660
 3. malpka

  Seriale

  Szkoda że będzie cancel. Za to Alice in Chains pasuje idealnie.
 4. malpka

  Red Dead Redemption 2

  W poście nie napisałem wyraźnie o jaką grę i postać mi chodzi. Z jakich nieznanych powodów dopowiedziałeś sobie resztę i się zaczęło. Dostałem warna za coś czego nie zrobiłem. Trudno, nie pierwszy raz i nie ostatni. Miłych wrażeń z grania w RDR 2 i wiele innych gier. Gram od ponad 34 lat a nadal daje mi to wiele radości. To najlepsze hobby jakie mogło mi się trafić. Ja za RDR wezmę się za kilka dni i mam zamiar być bardziej wyrozumiały dla niej.
 5. malpka

  Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

  Niestety w moim przypadku myk z jednym adresem na karcie i koncie PSN nie działa.
 6. malpka

  Red Dead Redemption 2

  Postaram się napisać odpowiedź w miarę delikatnie byś nie poczuł się urażony odnośnie poziomu inteligencji jaki reprezentujesz. Domniemywam że chodzi ci o tę wypowiedź, cytuję: " Poważnie mam płakać bo zginął tragicznie jakiś cyfrowy koleś w grze video? I kto tu jest normalny?" Post był bezpośrednią odpowiedzią na post Przemka_07: " Jak kogoś nie ujęła historia opowiedziana w RDR2 to debilem może i nie jest ale na pewno ma jakieś zaburzenia empatii." By było jasne dla wszystkich, a napiszę to ten jeden jedyny raz, nie znałem, nie znam i nie chcę znać zakończenia RDR 2. Skończyłem Epilog, pograłem trochę w Rozdział 1 i chwilę w multi. Owszem, gra słabo mi się podoba ale i tak do niej wrócę bo może coś zatrybi. Pisząc "zginął tragicznie jakiś cyfrowy koleś w grze video" nie miałem na myśli konkretnie RDR 2 tylko gry video ogólnie jako całość. To że jakiś "inteligent inaczej" w ferworze hejtu względem mnie wpadł na genialny pomysł jakobym coś spojlerował to sorry ale to nie mój problem. Sam wiem co to znaczy spoiler w grach czy filmach. Niestety nigdy nie zagram w Silent Hill 2 czy Heavy Rain bo jakiś idiota niewinnym zdaniem wyjawił światu i mi o co chodzi w obu grach. Można o mnie powiedzieć kilka rzeczy dobrych i kilka złych ale aż tak źle ze mną nie jest bym zdradzał zakończenie jakiejkolwiek gry. Jest mi smutno ale nie będę nikogo przepraszał bo nie mam za co. To nie ja rozpętałem tę burzę spoilerową tylko ktoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem prostego tekstu.
 7. malpka

  Red Dead Redemption 2

  Nie na tym forum. Tutaj wystarczy że ktoś wyrazi odmienne zdanie, chwilę później ktoś go zjedzie i momentalnie zjawi się grupa klakierów która doda swoje trzy grosze. Zobacz co się działo w temacie o F76.
 8. malpka

  Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

  Dokładnie taki komunikat. Czyli twoja rada jest taka by założyć nową kartę, podpiąć ją i nie usuwać jej z konta?
 9. malpka

  Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

  OK, wyjaśnij mi proszę jak idiocie który siedział o trzy lata za długo w gimnazjum jaki masz Revolut? Bo zwykły wirtualny założony na Polskę nie wejdzie w żaden PSN oprócz naszego.
 10. malpka

  Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

  Zastanawiam się cały dzień czy można wyrobić Revoluta na Turcję. Revolut na Polskę wchodzi na nasz PSN stąd wniosek że karta musi być wyrobiona na konkretny kraj.
 11. malpka

  Red Dead Redemption 2

  I chyba za to dostałem ostrzeżenie od Cwira który jak sam przyznał nie widział postu bo usunięty. To tak samo jak jeden z naszych biskupów który potępił Kler ale go nie widział. Co nie zmienia faktu że nadal nie wiem o jaki spoiler wszystkim chodzi.
 12. malpka

  Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

  Karta wirtualna na Polskę czy Turcję?
 13. malpka

  Red Dead Redemption 2

  Poważnie pytam o jaki spoiler chodzi. Jeśli nie ma go już w wątku to napisz mi na PW jeśli nie sprawi Ci to problemu.
 14. malpka

  Red Dead Redemption 2

  Epicki post, chwyta za serce, tylko nie wiem o jakim spoilerze z jakiej gry mówisz.
 15. malpka

  Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

  Na jakim koncie?
 16. malpka

  Red Dead Redemption 2

  Napisałbym jakąś riposte ale wychodzę do pracy. To nie korpo synku tylko prawo jazdy kategorii D. Ale skoro masz takie miękkie serduszko to idź lepiej płakać nad losem Hana Solo.
 17. malpka

  Seriale

  Oczywiście że tak aczkolwiek bardzo się martwię o jakość drugiego sezonu. Początkowo to miała być mini seria, zamknięta całość. Jednak zdecydowano się ciągnąć to dalej. Oby nie na siłę.
 18. malpka

  Ostatnio obejrzany film.

  Zjawa (Netflix) - co za cudowny film a scena z niedźwiedziem... jak oni to zrobili? Kto nie oglądał niech nadrabia zaległości.
 19. malpka

  Seriale

  Ostre Przedmioty HBO - ostatni odcinek, po napisach końcowych jest scena która wiele wyjaśnia (kto zabił, kogo i gdzie). W apce HBO Go zniknęła mi Moja Lista oraz Ostatnio Oglądane. Też tak macie?
 20. malpka

  Seriale

  Czytałem różne fora zarówno polskie jak zagraniczne i wszyscy mają z tym problem. Obojętne jaki kraj i jaki kontynent odpowiedź HBO zawsze taka sama: to wina dostawcy internetu.
 21. malpka

  Seriale

  U mnie na PC i lapku nie idzie oglądać. CO chwila rwie łącze jakbym miał neta 56kb/s. Za to na PS3 i PS4 działa bez problemu.
 22. malpka

  Seriale

  Ostre Przedmioty - perełka wygrzebana z lochów HBO. Ame Adams to nawet dobra aktorka. Na Natflixie przypadkiem trafiłem na You. Pilot nawet intrygujący a jego zakończenie obiecujące. To nie arcydzieło ale ile można takich oglądać. Za dużo nawet świnia nie zje.
 23. malpka

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Pytałem znajomego i mój kolega Bolek potwierdza: na X0 jest więcej przechodniuf.
 24. malpka

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Bardzo ale to bardzo chciałbym mieć tylko takie problemy.
 25. malpka

  Playstation VR

  Goldy można podpiąć kablem dodawanym do nich w zestawie. Pytanie czy go jeszcze mam? No i czy będzie dźwięk 7.1? Internety piszą że tak. Muszę to sprawdzić na Doom VR.
×