Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,473

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. redo

  Final Fantasy VII REMAKE

  Pomysł z wydawaniem w epizodach mi się podoba. Przynajmniej jest nadzieja, że tego nie spieprzą. Jeśli każdy epizod to będzie gra na 30-40h to nie widzę problemu.
 2. redo

  Game Of Thrones

  Te potknięcia fabularne cholernie szczypią w oczy. Trudno nie odnieść wrażenia, że Martin wymyślił sobie smoki, ale panowie Benioff i Weiss kompletnie nie wiedzą co z nimi zrobić. Akcja z flotą Eurona była tak żenująca, że to się w głowie nie mieści. Nie da się tego obronić. Pomijam już fakt, że czuję się tak jakby oglądał Wiedźmina z Żebrowskim. Nie serial, a film, który złożono z pociętych scen z serialu. W poprzednich sezonach akcja ciągnęła się momentami jak flaki z olejem, poświęcano mnóstwo czasu na bezsensowne i nic nie wnoszące wątki, a teraz chcą zamknąć temat w ekspresowym tempie. Brakuje przestrzeni, jakiegoś tła, przez pół odcinka toczy się to wszystko poprawnym, dobrym torem, a potem akcja zmienia się jak w kalejdoskopie, absurd goni absurd. Narady wojenne są faktycznie po to, żeby poprzesuwać pionki, bo kiedy przychodzi co do czego, największe mózgi w ekipie posiadania mózgu nie wykazują. Zabawne było też polecenie "zostawcie bramy otwarte", a potem uzbrojona po zęby armia chroni się za murami przed bandą obdartusów. Kisnę. Dwie ostatnie serie powinny mieć co najmniej 10 odcinków, a i tak przydałoby się wszystko rozłożyć na trzy serie. Nie wiem, skąd ten pośpiech, skoro serial cieszy się popularnością. Producenci/scenarzyści chyba chcieli się już wziąć szybko za coś innego. Bronili się rękami i nogami, żeby nie przeciągać tego w nieskończoność, a już teraz jak na dłoni widać, że ta decyzja była błędna. Sezon 8 jest tak oderwany od pozostałych, że głowa mała - wszystko dzieje się po prostu za szybko.
 3. redo

  Game Of Thrones

  Stało się to, czego się obawiałem. Zamiast epickiego odcinka o którym mówilibyśmy przez kilka następnych lat, dostaliśmy odcinek o którym będziemy chcieli zapomnieć.
 4. redo

  Football

  Tak emocjonalnego meczu dawno nie widziałem. Mimo, że nie kibicuję żadnej z tych drużyn, to w końcówce serce waliło mi jak szalone
 5. redo

  Gran Turismo Sport

  https://www.youtube.com/watch?v=094EBZHpjPg

Community Reputation

redo last won the day on September 25 2018

redo had the most liked content!

500 Konkretna

Informacje o profilu

 • Wiek
  69
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Kościół, szkoła, strzelnica.

Recent Profile Visitors

13,712 profile views
×