Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

1469

Urodziny

Brak danych

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. redo

  Seriale

  Też ostatnio skończyłem La de papel i podzielam zachwyty na temat tego serialu. Nie pamiętam, który tytuł ostatnio tak mnie wciągnął, żeby chciało mi się oglądać odcinek za odcinkiem przez cały dzień. Można się oczywiście czepiać historii, bo momentami jest absurdalna i wiele rzeczy jest naciąganych, ale w tym przypadku w ogóle mi to nie przeszkadzało. Jeśli chodzi o postacie to najbardziej podobał mi się oczywiście Berlin, który został zagrany po mistrzowsku i chylę czoła przed aktorem, że udało mu się wykreować tak fajną postać.
 2. redo

  Wiedźmin (Netflix)

  Nie oczekuj zbyt wiele od tzw. graczy, bo to chyba najgłupsza grupa społeczna. Na klapsie widać, że to tylko costume & make up test, a większość internetu już uwierzyła, że taki jest ostateczny wygląd i znowu plują jadem w stronę twórców.
 3. redo

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  O Sapkowskim można mówić, co się chce, ale prawo autorskie jest w tym przypadku po jego stronie. Art. 44 prawa autorskiego chroni twórcę nie tylko przed niekorzystnymi umowami wskutek nacisków kontrahenta o mocniejszej pozycji, ale także przed jego własną nieumiejętnością przewidzenia sukcesu komercyjnego.
 4. redo

  Shadow of the Tomb Raider

  Jeśli sprowadzamy wszystko do absurdu, to ja polecam ci oglądanie gier na YouTube. Po co marnować czas i pieniądze skoro można sobie obejrzeć całą historię za darmo?
 5. redo

  Shadow of the Tomb Raider

  No rzeczywiście bardzo smutne, że niektórzy mają inne preferencje od ciebie i w grach cenią sobie bardziej gameplay.
 6. https://www.youtube.com/watch?v=094EBZHpjPg

Reputacja

Ostatnia wygrana redo w dniu 25 Wrzesień

Użytkownicy przyznają redo punkty reputacji!

496 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  69
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Kościół, szkoła, strzelnica.

Ostatnie wizyty

13432 wyświetleń profilu
×