Skocz do zawartości

ridcully76

Użytkownicy
 • Zawartość

  578
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

37 Żadna

O ridcully76

 • Tytuł
  Noł-lajf

Informacje o profilu

 • Wiek
  41

Ostatnie wizyty

1537 wyświetleń profilu
 1. Tom Clancy's: The Division

  Przy ok. 10.200 elektroniki i dwóch modach na szybkość leczenia i dwóch na zasięg mam ok 30k/s leczenia na 12m zasięgu.
 2. Tom Clancy's: The Division

  Kurde mam problem z zapamiętaniem który talent co daje. Najlepiej jakbyś miał fachowość i utalentowanie, ew. plus determinacja. Jak masz schemat to wykręcić sobie M4 możesz odpowiednie, do użycia na krótko.
 3. Tom Clancy's: The Division

  Ustaw jeszcze odpowiednie talenty, i weź broń też z dobrymi talentami pod ten set. Wtedy to będzie dopiero odpowiednio działać.
 4. Tom Clancy's: The Division

  Stawiam flachę przy pierwszym spotkaniu że lexa lub obóz. Różnica może być tak mała że bez znaczenia to będzie. Czyli co kto lubi. Taktyk, plus 3 dpsy i poszli konie po betonie. Na obozie chwilkę zajmuje spuszczenie zbiornika. Stawiam 7-8 min max można każdą z tych dwóch zrobić. Może szybciej, nie mierzyłem chyba ostatnio ile to trwało.
 5. Tom Clancy's: The Division

  To nie ma znaczenia tak prawdę mówiąc. Ważne jest ile kredytów GE na godzinę jesteś w stanie zdobyć. W tych misjach z listy możesz przytulić parę kredytów więcej niż na innych ale może się okazać że inna misję zrobisz szybciej i w rezultacie zarobisz więcej na godzinę. Do tej pory grane były głównie lexington i obóz uchodźców. Ja osobiście wolę obóz grać, lepiej mi podchodzi, czyli mniej męczy grana non stop przez tydzień.
 6. Tom Clancy's: The Division

  Zna ktoś listę misji na ge4?
 7. Tom Clancy's: The Division

  Hehe a myślałem że u mnie coś się pojeb... jak graliśmy z gomezem bo też nie mieliśmy tego odliczania w 5 fali. Raz przez to nie zaliczyliśmy a drugi raz ubiliśmy go po pewnym czasie na wszelki wypadek. Ogólnie wtedy dwa czy trzy razy i nie było. Wczoraj grałem solo i też nie było. Też z tym drugim laptopem grając solo nie jest bajka. Czekając z podejściem do lapka do końca to później nie można się od niego ruszyć na krok. I jeżeli jest to ten blisko magazynu to trochę lipa bo tam nie ma żadnej osłony i stoi się wystawionym na odstrzał. A tak przy okazji, gdzie jest taki magazyn na drugiej mapie oporu czyli nabrzeże?
 8. Tom Clancy's: The Division

  Dokładnie, wg mnie w parach. Bo mimo że jak Don pisał da radę otworzyć solo 4 skrzynki a we dwóch 3 to jednak zawsze można się wymienić i zmniejszone ryzyko wtopy po drodze a jednak dużo czasu zajmuje samo otworzenie magazynu.
 9. Tom Clancy's: The Division

  Niegłupie nawet te paszczo zakrywacze [emoji6] Edit: a wiadomo co trzeba będzie zrobić? Jak znowu kogoś 150 razy ubijać to ja pierd... [emoji23] Takie coś, może kogoś interesuje, nie wiem czy to oficjalne [emoji6] Drop rate West side pier boss: 1% exotic gear (except Ninja bag), 3% classified, drone courier: 3% LZ exotic(Caduceus/Tenebrae/Skull Gloves), 5% classified, Underground boss: 3/6/9%(normal/hard/challenge) exotics, also classified, but I don’t know the chance hunter: 12% exotics (still no idea if classified/masks can be dropped) Secret Crate: 3% classified, 3% exotics LZ 15 bosses: 3% LZ exotic(Caduceus/Tenebrae/Skull Gloves), 3% classified, Special Equipment Vendor's gear sets cache: 1% exotics, 1% classified for bonus dorp. DZ boss/comtamination boss: 5% exotics, 5% classified, finish comtamination event: 5% classified Manhunt cache/Banshee Hunter's cache/Bounty cache/Banshee cache: 1% exotics, 3% classified, supply drop: 2% tommy/tompson, 5% classified locked crate: 5% classified PvP every 5 levels above lv40 reward one classfied cache(guaranteed one classified) LS cache/Skirmish Cache: 1% exotics, 3% classified, Resistance Reward Crate on map: use SHD tech to unlock, will give all group members 1 unusual item(14.3% exotic, 57.1% classified, 28.6% normal gearsets) , and it's shareable. boss: 3% LZ exotic(Caduceus/Tenebrae/Skull Gloves) wave reward cache: every 5 waves you will recieve one cache Tier 1 cache; wave 5; drop: 1 usual item; Tier 2 cache; wave 10/15; drop: 1 usual item; 1 unusual (23% exotic); bonus drop: (12.5% for classified); Tier 3 cache; wave 20/25; drop: 1 unusual (23% exotic),1 unusual(10% classified); bonus drop: 15% for classified Tier 4 cache; wave 30/35; drop: 1 unusual(23% exotic), 1 unusual(20% classified); bonus drop: 17.5% for classified Tier 5 cache; wave 40/45+; drop: 1 unusual(23% exotic),1 unusual(80% classified); bonus drop: 20% for classified
 10. Tom Clancy's: The Division

  Chyba o 13 startowało.
 11. Tom Clancy's: The Division

  Ja miałem dziwną sytuację na podziemiach wczoraj ale może za mało grałem jeszcze po patchu 1.8 i tak powinno być. Chodzi o to, że na ambitnym grając w 2 chłopa z kolegą freez00001 po zrobieniu lokacji zanosiło się na łowców bo przez chwilę nie było żadnego komunikatu co dalej. I rzeczywiście wylazło ich sztuk trzy czego należało się spodziewać. Ale oprócz tego jeszcze pojawiło się kilku zwykłych złotych. A z tym to się pierwszy raz spotkałem. Zawsze byli sami łowcy. Trochę w krótki korytarz i ślepy się ustawiliśmy ale dało radę towarzystwo ubić.
 12. Tom Clancy's: The Division

  To ten? Wrzucałeś nam
 13. Tom Clancy's: The Division

  Ile można max wyciągnąć obrażeń dla elit z modami łącznie? Wie ktoś? U mnie 58% na wędrowcu.
 14. Tom Clancy's: The Division

  Omówimy w locie Wstępnie, idziemy wszyscy na plac. Zaczniemy z prawej. Napastnik (największa wytrzymałość) na niebieskim po skrzynkę. Aptekę gdzieś się postawi po drodze. Ty w pobliżu apteki i niosącego, podleczyć szprycą i zdjąć granaty ewentualnie. Pozostałych dwóch zdejmuje co się rusza w pobliżu, najpierw tego grubego później snajperów i tych zwykłych. Po drugi bezpiecznik podobnie. Ewentualnie poczekamy chwilę na respa apteki pod tymi agregatami. Później zobaczymy, możemy pod helikopter polecieć. To tak w skrócie. Ja bym tu widział dwóch napastników. Na niebieskim powinni dłużej ustać na nogach. Na dwa ulti podnoszące i dwa niebieskie powinniśmy oblecieć. Jak nie macie zrobionego to możemy wcześniej Masz ty wymagania z tymi nakolannikami, a inne nie mogą być?
 15. Tom Clancy's: The Division

  Tego zestawu tygodniowego to już dawno nie tykałem. O ile reszta tych zadań wpada przy okazji, to na te 10 misji tygodniowych nawet tych 30-40 min mi szkoda żeby to zrobić, czy prościej nie chce mi się. To robić to chyba jest sens jeżeli ktoś jeszcze egzotykow szuka. Gomezik po resecie robimy czyste niebo na "rambo" czyli wpadamy na koksach i robimy gości na miejscu bez srania po krzakach i kątach. Zobaczymy jak pójdzie. Michał weźmie ostatecznego taktyka, my wędrowców/napastników, i czwartego w zależności kto będzie pod ręką. Pewnie Topola
×