Skocz do zawartości

ridcully76

Użytkownicy
 • Zawartość

  677
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43 Żadna

O ridcully76

 • Tytuł
  Noł-lajf

Informacje o profilu

 • Wiek
  41

Ostatnie wizyty

1608 wyświetleń profilu
 1. Tom Clancy's: The Division

  Gomez zrób foto seta bez modów, będzie mniej więcej widać
 2. Tom Clancy's: The Division

  Nie chce się czasami zmieniać. A przy sprintach na Hudson w czasie GE na wędrowcu to ta apteka mi do niczego nie była potrzebna.
 3. Tom Clancy's: The Division

  Hehe, bez maski ani rusz. Choć przyznam, że mnie na Hudson też wkurw... ten ogień po otwarciu bramy tuż przed bossami.
 4. Tom Clancy's: The Division

  Jeżeli z tych dwóch to dałbym drapieżność.
 5. Tom Clancy's: The Division

  Spokojnie pany, jeszcze tylko jeden weekend i odpoczniecie [emoji6] Ja na szczęście tylko w tym trochę poganiałem za kasą żeby kilka fantów wędrowca zdobyć. Wcześniejsze dwa i ostatni GE pod kątem kasy i zbierania setów mnie nie interesują. A tak wogóle to przecież można i coś innego pograć w czasie GE. Minutę w jedną czy drugą stronę - jakie to ma znaczenie? Któregoś GE też mieliśmy dość tego lexa i obozu. I zagraliśmy chyba ze 4 czy 5 razy czyste niebo. Do rekordowych przebiegów nam daleko ale w ok 8 min robiliśmy. Czyli tyle co inne misje. A było przynajmniej ciekawie.
 6. Tom Clancy's: The Division

  Wpadło trochę gratów i złożyłem 2 sety wędrowca. Pierwszy na pve (staty na M4). Drugi na farmę na dz-ta (jeszcze do optymalizacji i może coś się poprawi bo wczoraj jakieś graty wpadły jeszcze). Staty na kasynie.
 7. Tom Clancy's: The Division

  Czasami bywają [emoji6]
 8. Tom Clancy's: The Division

  Ja mam zamiar wrócić przynajmniej na chwilę na 9k zdrowia i zobaczyć jeszcze raz jak będzie z tym drapieżnikiem. Czy lepiej. Tylko na razie czasu trochę nie starcza a tym gra mi się na tyle dobrze że nie mogę się przybrać do sprawdzenia.
 9. Tom Clancy's: The Division

  Wg mnie wędrowca można czy nawet warto mieć 2 zestawy. - pve czyli przebicie pancerza, obrażenia dla elit, mody z obrażeniami dla elit, i też odpowiednie talenty na broniach (determinacja!) - pvp zwłaszcza na DZta, chociażby solo pofarmić, tutaj krytyki, szansa i obrażenia i może też przyśpieszenie no i też broń z odp. talentami pod krytyki. Ja tego pvp będę kombinował złożyć. Głównie właśnie na DZta. Na potyczkę czy bastion to zostanę raczej przy drapiezniku 6.5/6.5/2.9
 10. Tom Clancy's: The Division

  No właśnie ja bym też jeszcze pokombinował z tym wędrowcem na inne ustawienia. A tego co mam nie chce mi się zmieniać bo jest dobrze skrojony na pve. Dodatkowych gratów mam tylko 4 sztuk więc od jutra trzeba trochę przyfarmić.
 11. Tom Clancy's: The Division

  Stawiam że albo miał w swojej ekipie jeźdźców bez głowy albo po drugiej strony koksy na shotgunach [emoji6] Mnie wczoraj niemiłosiernie pędzali po dzcie rogale. I to nie na podjęciu nawet, tylko wprost na ulicy byłem atakowany przez 2 czy 3 graczy. Ale akurat jak miałem plecak wędrowca to się przyłączyłem do 2 gości i zrobiliśmy podjęcie ubijając typów którzy chcieli nam skroić. W pewnym momencie mimo że miałem chyba tylko ze 3 złote skrzynie to dwóch rogali przegoniłem za sobą chyba że 3 strefy dla zabawy zanim mi się znudziło i zatrzymałem się powalczyć z nimi [emoji23]
 12. Tom Clancy's: The Division

  Hehe, czemu? Ja dzisiaj na bastion się wybrałem po raz pierwszy od bardzo dawna bo zobaczyłem że niewiele mi brakuje do zrobienia jakiś 2 zadań z akt tzn. muszę wygrać jeszcze 15 starć i odpalić 3 razy doładowanie. A że chwilę wcześniej pobiegałem na DZcie i co chwilę rogale się za mną uganiały to polazłem [emoji6] Jednego snajpera to ze zwodem ciałem tak zrobiłem że od pleców dał się podejść [emoji23]
 13. Tom Clancy's: The Division

  Mimo że gram głównie wieczorami to mam takie wrażenie że najprościej byłoby to zrobić w weekendy w dzień. Chyba wtedy jest najwięcej "niedzielnych graczy" z którymi powinno się udać to zrobić. Mi kiedyś z randomami udało się 7 pkt odrobić na pewno. Więcej nie pamiętam. Gomeza się weźmie, na potyczce ciśnie jak dzik w żołędzie, nie ma poczekaj, co chwilę rekordy poprawia że nie mogę go dogonić [emoji23]
 14. Tom Clancy's: The Division

  Kurde nie tykam falcona przez jakiś czas. Mam tego gówna chwilowo przesyt [emoji6][emoji23] W ten weekend farma na spokojnie coby lepsze graty wędrowca i drapieżnika przytulić. Jakby ktoś się przybierał zrobić zadanie z potyczki z odrobieniem 10 pkt straty to byłbym chętny. Żaden ze mnie kozak w pvp ale piątym kołem u wozu też nie będę. Tylko to mi zostało z zadań do zrobienia.
 15. Tom Clancy's: The Division

  Sprawdź czy coś jeszcze się nie ściąga.
×