Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

2334

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. cieglo

  GT by Night

  A czym różni się AC od ACC? Z tym pierwszym miałem doświadczenia na PC, pozytywne. W tamtym czasie ACC nie było chyba jeszcze dostępne w pełnej, stabilnej wersji więc nie mam zdania.
 2. cieglo

  GT by Night

  Ależ doskonale to ująłeś Różne oczekiwania od gier, różne platformy, różne obowiązki w życiu a nawet kwestia kompatybilności godzinowej Dużo czynników, aż dziw bierze, że przez te lata udało nam się w paczce latać razem. Ja bym jednak nie ryzykował powiedzenia "nigdy". Sam gram teraz tylko i wyłącznie na PC i w Warzone ale co będzie w przyszłości - trudno powiedzieć. Powiem jedno - jeśli miałbym świadomość, że o 22-23 w niektóre dni tygodnia gdzieś tam czeka paczka ludzi - na pewno miałbym mały bałagan w głowie Jedno trzeba GT oddać - z tą grą raczej nie trzeba było spędzać godzin na treningu na tygodniu by owocnie wystartować w wyścigu. Z PC/PC2 już tak różowo w tym zakresie nie było.
 3. cieglo

  GT by Night

  Fanboy
 4. cieglo

  GT by Night

  No niestety, chłam bardzo często sprzedaje się dobrze.
 5. cieglo

  GT by Night

  @Patrickowymień tą "całą resztę" PS. Wg trailerów, które oglądałem, GT7 na PS5 wygląda i brzmi jak GTS na PS4. Może oglądałem nie te trailery.
 6. cieglo

  GT by Night

  Chyba też gier wyścigowych jest mało i będzie coraz mniej. Z tego co przeczytałem, twórcy uśmiercili Project Cars w znanej nam formule - trójka ponoć jest żenująca i idzie mocno w arcade. Na PS5 też chyba nie lepiej - GT7 jest po trailerach takim gniotem, że głowa boli. Sterylna, odpustowa oprawa, dźwięki już tradycyjnie jak z kosiarki, zero postępu. Dla ludzi, którzy wchodzą w temat tak jak kiedyś wchodziło się w GT1 to może dobra opcja ale ja osobiście nie widzę na horyzoncie nic co skłoniło by mnie do powrotu do ścigania. Dla przeciwwagi, jest niby hardcorowy iR ale to też raz, że drogie a dwa, że obrzydliwe. Brakuje mi gry rozsądnej, takiej jak PC2 tylko po dopracowaniu - przystępnej, z podejściem sim ale nie hardcore, z fajną oprawą dźwiękowo-graficzną. Ostatnio pojawiły się u mnie wspomnienia i od czasu do czasu chęć rywalizacji ale brakuje magnesu w postaci gry.
 7. cieglo

  GT by Night

  Siemka :) Ligi nie ma już niestety...

Community Reputation

cieglo last won the day on November 27 2017

cieglo had the most liked content!

977 Konkretna

Informacje o profilu

 • Wiek
  1
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lublin

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  0
 • PSN
  cienglasz

Recent Profile Visitors

4717 profile views
×