Skocz do zawartości

TrueGrand

Użytkownicy
 • Zawartość

  1223
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana TrueGrand w Rankingu w dniu 11 Marzec

TrueGrand posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

254 Całkiem całkiem

O TrueGrand

 • Tytuł
  Sonoklap

Informacje o profilu

 • Wiek
  40

Ostatnie wizyty

1967 wyświetleń profilu
 1. FIFA Ultimate Team

  Haha wariat, pozytywny wariat oczywiście [emoji4]
 2. FIFA 18

  Straszna beka [emoji4] a może w końcu przestaniecie robić offtopa? I jeśli czyta ktoś, kto grę już ma, proszę o podesłanie na PM info jakie jest tempo w Fullu offline.
 3. FIFA 18

  Właśnie dlatego ja jestem dość zamożny, bo wydaje zarobione pieniądze z rozwagą. To jest temat o FIFA 18 a nie Fifa online, więc moje pytanie jest uzasadnione.
 4. FIFA 18

  Ale ja zapytałem jakie jest tempo w karierze, nie rozumiem o co wy się spinacie. Tempo gry wczoraj było nienaturalnie szybkie w stosunku do innych Fifa i to jest fakt. Ma nadzieję, że to zjawisko dotyczy tylko trybu FUT.
 5. FIFA 18

  Poszerz horyzonty myślowe chłopaku. 90% ludzi graczy gra tak, jak jest domyślnie, więc jeśli zorganizuje turniej firmowy, to będę musiał dostosować się do defaultowego tempa gry, gdy, inni nie zgodzą się na tempo - 2 Kazdy chce trać turniej na ustawieniach na jakich gra na codzień, więc zrozum to, że wolę aby tempo gry było takie jakie jest w Demo.
 6. FIFA 18

  Katastrofa.. Niech ktoś sprawdzi singla plz. Póki co wstrzymuje się z kupnem.
 7. FIFA 18

  Ktoś grał już offline? Oglądam twitch I online jest nienormalnie szybko. To chore jakie tempo jest w tej grze względem dema. Mnie interesuje tylko kariera, proszę niech ktoś mi napisze, czy tempo gry w singlu jest podobne do tego z dema...
 8. FIFA 18

  Mam do was prośbę. Kupuje Fife 18 głównie do kariery, pamiętam, że gdzieś kiedyś ktoś podawał jak należy ustawić AI aby gra była bardziej "realistyczna" trzeba było pozmieniać suwaki. Ktoś posiada link? Albo przynajmniej mógłby nakierowac jak to znaleźć w sieci?
 9. Pro Evolution Soccer 2018

  Oczywiście, że nie będę wypowiadać się na temat tegorocznej wersji. Cya
 10. Pro Evolution Soccer 2018

  Przypominam, że gra jest stworzona przez firmę Konami. O Konami wspomniałem w kontekście PES 2018. To ty offttoujesz 3 rok z rzędu.
 11. Pro Evolution Soccer 2018

  Nie gram w PESa. Wypowiedziałem się nie o PES 2018, tylko o Konami.
 12. Pro Evolution Soccer 2018

  W demo 2 mecze. Ale jaki ma to związek z tym co napisałem? Ale czy ja coś złego napisałem o PES 2018?
 13. Pro Evolution Soccer 2018

  Zapytam was coś. Czy Konami kiedyś coś naprawili? OP dośrodkowanie w 17, bramkarzy ręczniki i hokejowe wyniki? Odpowiem za was, nie! Nigdy nic nie poprawili /naprawili... Jeśli Konami coś zepsuło gameplayowo, to naprawią to w PES 2019
×