Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

1309

Urodziny

Brak danych

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. TrueGrand

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Astro to dobrej jakości sprzęt. Jakość dźwięku, to kwestia preferencji, natomiast nie jest to sprzęt, którego powinno się obawiać kupować bez gwarancji. Oczywiście jak kolega wyżej dowodzi, nie ma sprzętu idealnego i zepsuć się może wszystko, więc ryzyko jest zawsze. Jeśli cena jest ok i faktycznie nowe, ja bym kupił bez gwarancji.
 2. TrueGrand

  PES 2019

  Wątpię drodzy koledzy. Dla Konami nie liczy się ilość sprzedanych kopi, tylko ilość imbecyli wydający na coinsy. 50 ludzi wydających po 100 € jest lepsze jak 100 osób kupujących grę. A ludzie wydają w tysiącach euro. Wiec 1 osoba wydając 2k euro > 40 osób kupujących grę na premierę.
 3. TrueGrand

  PES 2019

  Powtarzam. Konami jeszcze nigdy nie naprawila gry. PES wychodził od 1 dnia dobry (PES 6,.pes 2017) lub słaby. W tym roku ma najlepsza fizykę, potencjał, ale za to festiwal automatyzmów i skryptów, przebili w tym roku niestety EA i ich Fife lol.
 4. TrueGrand

  PES 2019

  Notty pisze, że poprawili first touch, ale rozgrywka niestety mocno oskryptowana, co nie wróży też dobrze dla trybu online.
 5. TrueGrand

  PES 2019

  Dzięki, ale to już nie ma znaczenia, ten tryb jest absolutnie ie grywalny. Serio dziwię wam się, że bawi was to.
 6. TrueGrand

  PES 2019

  Dzięki. Online taki sam syf jak przed paczem. Niestety, piszę o MyClub, zs chwilę sprawdzę online division, ale MyClub jest jak było. Albo samo graj i latają na ADHD, albo odważniki na nogach, a jak wypracuje sytuację, podaję na czystą pozycje, to sam potrafi piłkę wycofać do tyłu hahaha. Odmeldowuje się, z tej gry nic nie będzie...
 7. TrueGrand

  PES 2019

  A co zrobić jak mam 2x Suarez 2x Rakitić? Sprzedać? Czy można jakąś ich połączyć?
 8. TrueGrand

  PES 2019

  Notty napisał: Po 4,5 godzinach gry, najważniejsze info : first touch issues Fixed! Można teraz grać, budować ładne akcje. Gameplay jest świetny. Vs CPU mocno odczuwalne skrypty /Momentum, więc niestety wielkie prawdopodobieństwo, że będzie to znów gnebic graczy w grach online. Ale prawdziwy test gry będzie dopiero online. Notty, to jeden z najlepszych graczy PESa...
 9. TrueGrand

  PES 2019

  Zauważ, że jak skrypty tobie pomagają ( marchewka) to nawet jak popełniasz błąd nie spoglądając na radar, i grasz podanie w zupełnie inną, teoretycznie zła stronę, to gra i tak ku naszemu zdziwieniu poda do wychodzącego skrzydłowego, i mamy nieoczekiwaną patelnię Ale jak skrypty są po stronie przeciwnika, to gdy widzisz wychodzącego napastnika, to albo.pilka poleci w inną stronę, albo będzie mocno za mocno, mimo, że lekko pyknkiesz.
 10. TrueGrand

  PES 2019

  Nigdy nie wiesz, bo skrypty panie skrypty. Ja w PES 2017 na PS4 miałem rating 800, a gdy przesiadłem się na Xbox One nagle spałem do 280 i nie mogłem tej bariery przeskoczyć, jak spadalem do 200-220 i zbliżałem się do 300 to znów seria w czape, bezradność. Czujesz to? Zupełnie nwe konto i przegrywałem z ludźmi, co.maja rating 600 po 8-0 Tak jakby gra wzięła mnie za nooba z nowym kontem, i nie mogłem wymienić kilku podan, czułem jakby moi piłkarze byli przerażeni, nie moglem wyjść na 40 metr, bramkarz wybijał w auty nawet z 5, Obłęd jakiś. Sprzedałem konsole, bo nie ma na to gier, obecnie kupiłem na steam, ale już absolutnie koniec piłek.
 11. TrueGrand

  PES 2019

  Jedno i drugie dno. W Fife przynajmniej można pograć 3-4 gwiazdki. W PES a może w pierwszym tygodniu, teraz kiedy już gra tylko beton nie da się zagrać w ten sposób.... No ale coz, ta garstka która gra, widocznie dokupuje sporo Konami coins...
 12. TrueGrand

  PES 2019

  Bo ja grając w PESa miałem taki wkurw, że chyba lepiej palić i pić
 13. TrueGrand

  PES 2019

  Czyli co, chcesz do 200 PLN dodać utratę zdrowia? Ta gra wyzwala taki wkurw, że kilka miesięcy grania, musi odbić się na zdrowiu. Nawet jak wygram, to jakąś nie ma radochy, bo przecież wiem,.ze ktoś nie mógł celnie podawać, albo marnował setki.
 14. TrueGrand

  PES 2019

  A Pierwszy tydzień był taki piękny Porażki 5-0 były piękne, można było analizować, bo przegrywałem tylko z Kozakakami, po błędach. Ja już nie gram, bo później {po tym tygodniu pierwszym) przegrywałem z ogorkami, wygrywałem z Kozakami, którrzy byli zatrzymywani przez super bramkarza totalny random, patologia nie gra online.
 15. TrueGrand

  PES 2019

  Każdy ma podobne odczucia. Ale co zrobić. 80% powie, że handi nie istnieje, a PES i Fifa to gry gdzie liczy się tylko pure skill. Większość graczy to głupki, a EA I Konami to wiedzą.

Reputacja

Ostatnia wygrana TrueGrand w dniu 11 Marzec 2017

Użytkownicy przyznają TrueGrand punkty reputacji!

267 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  40

Ostatnie wizyty

2186 wyświetleń profilu
×