Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

573

Urodziny

25.07.1988

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. Geble

  Football

  I weźcie teraz porównajcie uszczypnięcie włosów przez Krystiano z tym wejściem Mullera. No gurwa jeśli Móler nie będzie pauzować przynajmniej kilka meczów to będzie to śmiech na sali. W pierwszym przypadku można co najwyżej stracić kępkę włosów, a po wejściu Niemca można do końca życia wyglądać jak Popek
 2. Geble

  Football

  Może Dembele najzwyczajniej w świecie nie przychodzi na treningi bo ich nie potrzebuje? Co on ma gaz w nogach to głowa mała. Chyba tylko Embape jest równie szybki z łaciatą przy nodze.
 3. Geble

  Football

  Poniedziałek rano, płateczki Cornflakes przed szkołą i na pilocie wchodziło magiczne "238". Internet lat 90' I to czekanie aż pojawi się La Liga i najlepiej w strzelcach Rivaldo, co by można było z dumą przywdziać po szkole jego koszulkę Kurła to były czasy. Tottenham jest w "uprzywilejowanej" pozycji, bo chyba nawet po takim betonie rotacyjnym jakim jest Valverde można się dzisiaj spodziewać głębokiego wietrzenia składu. Salah w gazie, więc nie spodziewałbym się niespodzianki, nie na Anfield.
 4. Geble

  Seriale

  Jestem po 3 pierwszych odcinkach 1983 i mnie się podoba dużo bardziej niż Ślepnąc od świateł (co pewnie dla większości będzie zaskoczeniem), gdzie nie mogłem znieść głównego bohatera. Wiem, że miał tak grać, ale no gurwa dawno nikt mi tak nie działał na nerwy. Niby taki fifarafa z beemki, a oklep od każdego dostawał. Mniejsza o to, podoba mi się fabuła 1983, póki co jest spójna i nie doszukałem się żadnych nieścisłości. Jest lekka i przyjemna. Jest element niewiadomej, co dla mnie jest plusem. Jest Więckiewicz, no i jest Zofia Wichłacz, więc jestem zadowolony
 5. Geble

  Seriale

  Nic mnie tu nie zszokowało, a jedynie utwierdziło w przekonaniu, że jest to bardziej legenda. Ta aronia naprawdę nie jest potrzebna, szczególnie, że wklejasz link z takim oto tekstem: "Do jego czynów dodawano takie, których dokonali inni wodzowie, po czym owa „prawdziwa” warstwa była dodatkowo wielokrotnie zmieniana, uatrakcyjniana, aż przestała przypominać realne wydarzenia, których echa niosła. Poza tym włączano do opowieści wątki mityczne i legendarne, aż powstały sagi stanowiące przemieszanie wielu tradycji. W efekcie Ragnar z sagi nie miał już nic wspólnego z domniemanym „wyjściowym” Ragnarem, a historie o nim ciągle się przekształcały, dostosowując do gustów słuchaczy żyjących w kolejnych epokach."
 6. Geble

  Seriale

  Przecież historia Ragnara jest zwykłą legendą, a nie faktem historycznym.
 7. Geble

  Seriale

  To chyba powinno być ospoilerowane

Reputacja

Ostatnia wygrana Geble w dniu 31 Marzec 2017

Użytkownicy przyznają Geble punkty reputacji!

195 Taka sobie

Informacje o profilu

 • Wiek
  29
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Mysłowice

Kontakt

 • Gamertag
  FCBGeble
 • PSN
  FCBGeble

Ostatnie wizyty

1865 wyświetleń profilu
×