Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1853

Birthday

01/28/1988

Last visited


Joined

 1. Frost Prime

  W co teraz gracie?

  Odnośnie Forzy to jak to wyłączysz to tak jakbyś grał w zupełnie inną grę. Jak masz kierownicę to wyłącz wszystkie asysty i wtedy spróbuj przejechać wyścig
 2. Frost Prime

  Dyskusja Ogólna - XO

  Elite kontroller jest niesamowity. Chcę tylko zaznaczyć, że mam na myśli jego pierwszą wersję. Nie wiem jak druga, ale były niby jakieś problemy. Czy warto? Ciężko powiedzieć, ale jeśli ostro ciśniesz w gry FPS to z uwagi na tylne łopatki może on być bardzo przydatny.
 3. Frost Prime

  Destiny 2

  Pewnie chodzi o jakieś zadanie tygodniowe. Możesz je wziąć od NPC w Wieży.
 4. Frost Prime

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Ma ktoś z was taki tv Sony KD-65XH9505 ?
 5. Frost Prime

  Star Wars Jedi Fallen Order

  Dzisiaj skończyłem. Gierka bardzo przyjemna z ciekawą historią, przyjemną muzyką i dobrą grafiką (w większości). To kolejny przykład pokazujący, że w tych nowych Gwiezdnych Wojnach poboczne historie wypadają najlepiej niż główny wątek. Łotr 1 lepszy niż pozostałe 3 filmy. Sama gra wypada dobrze/bardzo dobrze. Mam wrażenie, że powstawała za szybko np gdy gramy młodym Calem w czasie jego treningów to grafika wygląda jak na ps3, ale da się to przeżyć. Są też takie momenty, że sam nie wiem co gra chce mi powiedzieć - niby to boczna historia i skala gry jak i świat wskazują na mniejszy tytuł tak niektóre sceny czy widoki mają sugerować epicką przygodę. W grę generalnie warto zagrać i główny bohater jak i jego ekipa to dobre postacie i nie ma tutaj żadnych zastrzeżeń. 7+ lub 8- /10.
 6. Frost Prime

  Jaką grę wybrać?

  Czyli nie warto. Dzięki za odpowiedz.
 7. Frost Prime

  Jaką grę wybrać?

  Kolejne pytanie... 90 zł za Far Cry 5 razem z season passem...warto? Historia ciekawa i angażująca? Dodatkowa zawartość warta tej dodatkowej kasy?
 8. Frost Prime

  Jaką grę wybrać?

  Warto waszym zdaniem ogrywać The Division 2? Destiny mnie trochę meczy i chyba zrobię sobie dłuższą przerwę od gry i chciałbym jakiś inny zapychacz.
 9. Frost Prime

  Gran Turismo Sport

  W końcu zacząłem grać. Zrobiłem kilka pucharów, 50% licencji...fajnie to wygląda i fajnie się w to gra. Jedyne do czego mogę się przyczepić to moim zdaniem to, że mimo iż gra jest dobra i wszystko jest w porządku to wciąż uważam, że Forza Motorsport 6 (nie grałem w 7) jest wciąż lepsza. Nowe GT musi mieć to wszystko co teraz na starcie.
 10. Frost Prime

  W co teraz gracie?

  Panie...obowiązkowo.

Community Reputation

Frost Prime last won the day on July 15

Frost Prime had the most liked content!

536 Konkretna

Kontakt

 • Gamertag
  Michael Marshal
 • PSN
  Michal_Marszalek

Informacje o profilu

 • Wiek
  27
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7842 profile views
×