Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

2,619

Birthday

12/23/1983

Last visited


Joined

 1. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Wejdziesz na dach i podczas rozmowy z ojcem, wybierz wierność Kuro. Odblokujesz sobie dłuższą drogę. Później możesz odblokować sobie drugie wspomnienie i dochodzi jeszcze jeden boss [emoji4]
 2. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Pograłem dziś troszkę i Wielki Shinobi Sowa oraz Zdesperowana Mniszka gryzą piach [emoji4] A to co zobaczyłem dalej to WOW!
 3. Kolos28

  Tom Clancy's The Division 2

  Nie dogadacie się, gomezik praktycznie całą generacje gra D1 i D2 i tym się cieszy a Wy wolicie inaczej spędzać czas przy konsoli, tzn. grając w inne tytuły. Zrobiliście co chcieliście, wbiliscie platyny i nie widzicie sensu grania dalej. Gomezik, musi naprawde dobrze się bawić przy Dywizji bo całkowicie odłączył się od ogrywania innych gier - Wy nie zrozumiecie jego, mnie również ciężko to zrozumieć ale szanuję jego zapał bo to daje mu frajdę.
 4. Kolos28

  NEXT-GEN PLAYSTATION

  No no, a gry będą? [emoji23]
 5. Kolos28

  NEXT-GEN PLAYSTATION

  Xbox One X, sznuje przede wszystkim za mnóstwo nowości które kupiłem prawie za darmo w argentyńskiej promocji. Tam gdzie na Sony kupiłbym jedną nowość to na zieloną konsolę kupiłem 6. Pad od Xbox jest wygodniejszy choć podobno ma input lag o 4ms. większego od Ps4. Dużym plusem Xboxa, jest jak dla mnie wsteczna kompatybilność bo ominęła mnie poprzednia generacja a te gry w większości są mocno odpicowane i nie są w dodatku takim rakiem jak obecne gry. Bardzo mnie cieszy czytnik CD i BR 4k - bardzo brakuje tego na PlayStation. Jest tez kilka exów, w tym świetna Forza Motorsport 7, która jest dużo lepszą od GTS na Ps4. Obecnie w domu mam 3 konsole i z każdej korzysta mi się wyśmienicie. Bez problemu mogę grać na każdym padzie bo to dosłownie kilka chwil by się przestawić i zapomnieć o wcześniej używanym. Zaś w nową generacje chciałbym wejść z jedna dużą konsola plus Nintendo i jeśli potwierdzi się to co już wiemy o Ps5 to ja już wiem, że XOX2 raczej nie zagości w moim salonie a obecny klocek służyć będzie do BR i CD. Bez dwóch zdań najważniejsze są gry i dopóki MS się nie obudzi to raczej bezsensu będzie trzymanie dwóch dużych konsol.
 6. Kolos28

  Shadows Die Twice

  No to wszystko jasne [emoji4]
 7. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Jeśli mówimy o tej mniszce z tej samej lokacji co wodna Orin, to mam a zabitą.
 8. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Mniszka ubita - napisałem, że ubiłem bossa w tej lokacji gdzie wodna o'rin [emoji4]
 9. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Nie ma właśnie...
 10. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Panowie, ja tutaj daje rady a sam mało gram, zatrzymałem się ostatnio na sowie i zanim go ubije to pomyślałem, że mam zaległości w postaci bezglowych innych drugich co potrzebne są konfetti. Problem jest taki, że jakimś cudem ich nie posiadam... Zamek i niebiescy już nie działa bo jestem po przemianie a handlarze jeszcze nie mają... Ubilem już wodną orin i bossa co jest koło niej... Macie jakieś pomysły jak zdobyć konfetti?
 11. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Mnie się udało pokonać ją za pierwszym razem bijąc się nią 2 rundy ale można zabrać jej pierwsza kropkę bez bicia. Wystarczy podejść do niej bez gadania i wbić jej mieczyk w plecy. Druga faza staje się dużo łatwiejsza kiedy wycofamy się z tą panią w stronę skał (kierunek porażek). Ma ona dużo mniejszy zasięg. Na YT widziałem jak się ona zawiesza, kiedy jest blisko skały i można ja okładać nonstop ale to już duży ser! @The_Siemek Na Starą Sowę jest też ser, wystarczy biegać wokół ojczulka i bic go w odpowiednim momencie. Druga faza tak samo i nawet nie będzie mu w głowie zatruwanie [emoji4]
 12. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Największą wadą Xbox, jest brak możliwości zrobienia normalnego save na pendrive... Co mnie podkusiło by kupić tą grę na XOX zamiast na Prosiaka... Teraz by zrobić calaka muszę przejść kilka razy grę... No way, gdyby jeszcze był co-op to można by było szybko przelecieć przez grę... Sekiro, jest naprawdę super (zapewne GOTY tego roku) ale do poziomu BB troszkę mu brakuje a wiec ciężko tu spędzić tyle czasu co w Bloodborne.
 13. Kolos28

  Resident Evil 2 Remake

  Chodzi o to, że można kupić DLC, które odblokowuje wszystkie tryby bez potrzeby przechodzenia gry kilka razy. Myślę, że to samo DLC jest również na Ps4.
 14. Kolos28

  Tom Clancy's The Division 2

  Panowie a jak się prezentuje oprawa graficzna na ps4, zwłaszcza na pro mnie interesuje. Podobno wcztytywanie tekstur jest jeszcze gorsze niż w jedynce?
 15. Kolos28

  Shadows Die Twice

  Możliwy Spoiler Przygotuj się na 3 rundy z malpkami [emoji4]

Community Reputation

Kolos28 last won the day on March 22

Kolos28 had the most liked content!

465 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  31
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Hobby
  Sztuki walki

Recent Profile Visitors

2,463 profile views
×