Jump to content

Everything posted by Kolos28

 1. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  Też często mam switcha w docku. Zdarza mi się, że po kilku godzinach wyciągam go nagrzanego ale się nie wygina. Nie wiem co może być przyczyną tych różnych problemów ale możliwe, że sam Dock może być początkiem kłopotów. Podobno są docki, węższe, które rysują i takie które z tym nie mają problemów - może o to chodzi... Na necie widziałem zdjęcia pęknientych NS od temperatury w docku.
 2. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  Ja na szczęście mam spokój ze Switchem i Joy-conami. Już chyba 2lata i jest jak nowy [emoji4]
 3. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  Wytrzymaj do września bo ma podobno wyjść rewizja z ulepszonym czasem pracy baterii. Taka Zelda chodzi na jednym ładowania ok 6h.
 4. Kolos28

  No Man's Sky

  No niestety, spadki widoczne i odczuwalne. Zwłaszcza na aktualizacji NEXT. BEYOND, zagrałem dosłownie 20min i było chyba lepiej pod tym względem ale dalej czuć bylo brak płynności. /edit Kolejna łatka (prawie 100MB) i gra wydaje się plynniejsza. Chyba dam szanse grze [emoji4] /edit2 Kolejna aktualizacja, tym razem 718MB.
 5. Kolos28

  No Man's Sky

  Tak ogólnie pewnie nie ma nikogo takiego ale... 3dni temu zainstalowałem aby sprawdzić aktualizacje NEXT. Długo nie pograłem ale sprawdziłem widok z 3 osoby itp. Gra na Ps4 Pro działała kiepsko, spadki fps widoczne. Graficznie bieda a moja konsola, która na na takich tytułach jak GoW, RDR2, DG czy Spiderman działa cichutko, to tutaj słychać wiatraki (zdziwiłem się grubo). Wczoraj była aktualizacja Beyond, pod względem technicznym jest jak wyżej, może nieco ładniej. Szczerze to nie chciało mi się sprawdzać tych nowych aktywności bo gra niczym mnie nie przyciągnęła. Czułem jakbym grał w grę z początku premiery.
 6. Kolos28

  Gdzie kupić i za ile

  Niestety, kod wykorzystany [emoji4]
 7. Kolos28

  Gdzie kupić i za ile

  Ja swój kod oddałem koledze a teraz przyszła mi ochota na spyro. Mógłbyś podzielić się tym kodem co Tobie został? Oczywiście na PW [emoji4] Bany bekę sobie kręci - wątpię by wykorzystał ten kod.
 8. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  Trochę tych gierek mi się nazbierało (mam jeszcze kilka nie zainstalowanych jak Splatoon) a moje ostatnie odkrycie to 911 Operator - polecam. P.S. Świetna konsola!
 9. Kolos28

  Gdzie kupić i za ile

  Ja przekonwertowalem maila notepad++ i mam kodzik.
 10. Kolos28

  Gdzie kupić i za ile

  Ja kupuje same cyfry i też nie dostałem kodu rabatowego. Wszystkie inne maile, łącznie z aktualnymi promocjami mam.
 11. Kolos28

  Astral Chain

  A tak, słynne offtopy w wątkach xD
 12. Kolos28

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Taka opcja to chyba tylko na XOX. 30fps i native 4k bądź 60fps i FHD.
 13. Kolos28

  Astral Chain

  Ale czekam na tą gierkę! Kolekcjonerskie wydania nigdy mnie nie interesowały ale zwykle pudło w przystępnej cenie [emoji16]
 14. Kolos28

  Astral Chain

  Brak polskiego dystrybutora - gry w polskich sieciówkach są z niemieckiej dystrybucji. FE, w polskim Media Markt pojawił się po dwóch dniach od premiery. Xkom i Kompitronik miał od razu co nie zmienia faktu, że gry i tak nie są od nas.
 15. Kolos28

  Fire Emblem: Three houses

  FE:th i Astral Chain to tytuły dla których kupuje się konsolę! Bardzo mocno się przyglądam FE i kusi strasznie ale opieram się jak tylko mogę gdyż za chwilę premierę AC a trzeba przecież robić zakupy z głową [emoji16]
 16. Kolos28

  Persona 5

  @Frost Prime Zrobiłeś mi smaka na persona. Mam tą grę już tak długo i chyba czas zagrać na poważnie. Wcześniej coś szybko mnie odciągnęło od tej gry i nie dałem jej szans... Mam nadzieję, że drugie podejście do gry będzie bardziej udane, choć boję się o brak czasu a ta gierka wymaga chyba systematyczności?
 17. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  xavris, nikt nie wspominał o klatkach i pixelach a wiec bądź bezstronny chociaż jak się już udzielasz. Przypominam, rozmowa toczyła się o joy-cony i o "wspaniałości" pro controller a w wspomnianym wątku o Days Gone raczej nie wspominałem o rozdzielczości więc o jakim zasmiecaniu wątku tutaj mowa?
 18. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  Najwięcej to Ty zaśmiecasz w różnych tematach o Twoim michalku na klozecie. Pro Controller mam ale zwykły a w nową rewizję z xeno nie miałem okazji używać bo poco... Jeśli nie masz potwierdzenia o ulepszeniu pada to proszę nie zasmiecaj wątku Twoimi teoriami.
 19. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  Potwierdzone info o nowej poprawionej rewizji czy tylko opinie ludzi?
 20. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  Bez sens. Co ma piernik do wiatraka. Krzyżak w pro controller jest zwalony I każdy o tym wie [emoji6]
 21. Kolos28

  Fire Emblem: Three houses

  Czacha, kiedy Ty to wszystko ograsz? Śledzę Ciebie (jakby to nie zabrzmiało) odkąd kupiłeś Switcha i przepadłeś stary [emoji16]
 22. Kolos28

  Fire Emblem: Three houses

  To już jutro premiera? [emoji44]
 23. Kolos28

  Dyskusje ogólne

  Nono, zwłaszcza karzyżak w pro controller [emoji4]
 24. Kolos28

  Diablo III

  Dorwałem się do D3 na NS i kurcze ta gra w HH Mode jeszcze lepiej smakuje niż na Ps4. Jedyna wada to odwrotność przycisków i grając zarówno na Prosiaku jak i Pstryku zaczyna się mały problem. Świetna gra!
 25. Kolos28

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Dokładnie, ja ustawienia z Xbox mam wprowadzone również na Prosiaka bo kalibracja w takich przypadkach jest zawsze jedna [emoji106]
×