Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

96

Birthday

12/01/1986

Last visited


Joined

 1. kamilradom1910

  Jakie PS3 wybrać?

  Super slim tandeta w wykonaniu. Jak już to slim. Najlepiej model włącznie z 25XX bo można wgrać na niego custom firmware i odpalać i emulowac wszystko psx, Ps2 itp. Nowsze (seria 3XXX) również można przerobić ale już trochę inaczej i nie jestem pewien czy wtedy odpala 100% gier z Ps2 bezproblemowo. Jeśli nie zamierzasz przerabiać bierz jakikolwiek slim.
 2. kamilradom1910

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Wgrany najnowszy firmware, konsola nie stoi za blisko routera albo czegoś co może zakłócać sygnał, jeśli masz PS4 pro podłącz do przedniego USB nie do tylnego. Sam używam teraz TB800 (swoją drogą nigdy bym ich nie kupił za pełną cenę, strasznie skrzypią) i zauważyłem przypadłość że jak włączam ps4 z trybu czuwania to też nieraz dzieją się cyrki. Trzeba wyłączyć i włączyć konsole.
 3. kamilradom1910

  Resetująca się konsola, czerwone światło

  Nie wiem czy to pomoże ale u mnie problemem była któraś ze srubek na obudowie. Za mocno skrecilem. Z tym że u mnie wogule nie startowała. Od razu czerwona lampka. Nim do tego doszedłem to Tez parokrotnie zmieniałem paste bo myślałem że coś źle zrobiłem. Również był to model fat z tym że ze wsteczna kompatybilnościa z Ps2. Działa teraz normalnie jak nowa. Rozkrec i odpal ja bez obudowy. Jak będzie ok to nie skręcaj za mocno.
 4. kamilradom1910

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Siema wszystkim. Mam pytanie do użytkowników TB 800. Jaki preset najlepiej prezentuje się w tych nausznikach?

Community Reputation

15 Żadna

Informacje o profilu

 • Wiek
  29
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Gamertag
  kamilradom1910
 • PSN
  kamilradom1910

Recent Profile Visitors

681 profile views
×