Skocz do zawartości

townshend

Użytkownicy
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Żadna

O townshend

 • Tytuł
  Xbot

Informacje o profilu

 • Wiek
  21

Ostatnie wizyty

400 wyświetleń profilu
 1. Freedom Wars - Panopticon

  Pustki na serwerach, pustki na forum a ja potrzebuje kogoś do pomocy przy trofeach online. Zaczynam dopiero CODE 3 tak więc sporo grania jeszcze przede mną. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam.
 2. [Psv] Soul Sacrifice

  Faktycznie niby zmienia ścieżkę ale jest ona nadal zablokowana/zamazana. Być może po przejściu 9/10 Paktu można do niej wrócić ale na tą chwilę moja postać jest na to za słaba, mimo 100 levelu. Potrzebuję wymaksować osprzęt. Ktoś chętny do wspólnego grania?
 3. [Psv] Soul Sacrifice

  Wie ktoś może gdzie można znaleźć informacje jak odblokować wszystkie ścieżki w Avalon Pacts? W poradniku na psnprofiles jest info: "Pride has eleven pacts, complete them to obtain this trophy. Grunt Enemies Minotaur Werewolf: sacrifice for 4 & 5; save for 6 Gargoyle Cerberus Sorcerere Illecebra: sacrifice for 8; save for 9 Cyclops & Centaur Wyvern & Wyven Soul Shards Grunt Enemies" Jak mam rozumieć "sacrifice for 4 & 5; save for 6"? Udało się wam w ogóle pezejść 9 i 10 Pact solo?
 4. Freedom Wars - Panopticon

  Hej. Gra ktoś z was w to jeszcze? Albo ma zamiaR tak jak ja? Do zrobienia są 3 trofea online? Pomógłby ktoś?
 5. [PSV] Killzone Mercenary

  Dzięki, ale jak zwykle szybciej było zorganizować takie rzeczy z przypadkowymi randomami.
 6. [PSV] Killzone Mercenary

  Hej. Gra ktoś z was jeszcze w Killzone Najemnik na PS Vita? Potrzebuję kogoś do pomocy z trofeum Śpiąca królewna Przeżyj trafienie strzałką usypiającą przez przeciwnika w trybie wieloosobowym
×