Skocz do zawartości

JankoPL

Użytkownicy
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Żadna

O JankoPL

 • Urodziny 07/17/92

Informacje o profilu

 • Wiek
  11

Kontakt

 • PSN
  JankoPL
 1. Bloodborne

  Rozumiem, że Glif Kielicha ten sam?? Bo jak każdy założył swój kielich to nie ma opcji by wyszukało was. Jak glif ten sam to może spróbuj przez sen tropiciela, jest tam taki mały nagrobek i tam możesz wybrać opcje "wyszukaj lochu do kooperacji" czy jakoś tak.
 2. Bloodborne

  Posiada ilość wglądu ma także wpływ na świat gry. Przykładowo musisz mieć min 1 pkt wglądu by Lalka w śnie tropiciela żyła, dalej przy 15 to Gherman mówi ciekawe rzeczy przez sen w śnie tropiciela, a przy 60 to słuchać co jakiś czas płacz dziecka co ma związek z "ostatnim" bossem. Ja tam zawsze wolałem pomęczyć się z bossem samemu, a jak chciałem koniecznie coopa to w lochach szukałem ludzi którym mogłem pomóc.
 3. Bloodborne

  Wgląd można jeszcze zdobyć poprzez użycie "Wiedzy szalenca"(tak się to chyba nazywało) i pokrewnych. Przypominam też, że im więcej wglądu masz tym MNIEJSZA odporność na szał. O ile na początku gry z tym się nie spotkasz to później będziesz gryźć pada z tego powodu.
 4. Metal Gear Solid V

  Trzeba pamiętać, że praktycznie CAŁA fabuła w mgs5 znajduje się na kasetach, a te to tylko można w spokoju tylko w helikoptrze odsłuchać.Niektórzy uważają te kasety za niepotrzebne zło przez które są tylko trzy scenki na krzyż przez cała gre, ale według mnie spełniają swoją role i jakoś bardziej mi odpowiadały niż scenki . Szkoda, że w open worldzie podczas odsłuchwania nagle Ocelote krzyknie na cały regualtor "BOSS GET DOWN, ITS ENEMY SNIPER" przez co człowiek może zgubić wątek z kasety @Malakay Jakim cudem MGS2 ma najgorszą fabułe?? Przecież to fabularnie najlepsza i najbardziej pogmatwana część. Do tego te wszystkie ukryte podpowiedzi o co chodzi, opcjonalne dialogi z pułkownikiem i ta rozmowa z Rose przed ostatnią walką Jakoś w zeszłym roku jak robiłem sobie martaon mgs1-4 to własnie nad dwójką spedziłem coś około 20h bo chciałem zaliczyć wszystkie rozmowy przez Codec. Też nie moge się zgodzić z opinią, iż MGS1 niegrywalny na dzisiaj, chociaż ja to fan mgsa jestem i nawet wersje z nesa mega grywalne dla mnie
×