Skocz do zawartości

utracjusz

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Żadna

Informacje o profilu

 • Wiek
  42
 • Skąd
  Opole

Kontakt

 • PSN
  wiz1706
 1. Gran Turismo Sport

  Jest zasadnicza różnica między 5ką, 6ką a GTS. Po raz pierwszy do sędziowania w trybie sport zaimplementowano AI. Nie wszystko co na zrzutach z zawodów dla nas jest oczywiste - proste jest w ocenie dla algorytmu wrzuconego na PS4. Kierowca z niżą rangą PFP jest w wielu sytuacjach dla nas przezroczysty. To dużo lepiej niż w realu - w sytuacji jak na powyższym filmie, kiedy brakuje czasu na zareagowanie, najlepsze co mogłoby nas spotkać to koniec zawodów. Nie wykluczałbym że Hiszpan chciał zjechać jednak do PIT-stopu. Przegapił pierwszy zjazd i gwałtownie przyhamował dając sobie szansę na zjechanie w drugą aleję. Nie dostrzegam też winy tm-tz. Trudno wygrywać jeżdżąc asekuracyjnie. Może (!) kiedyś dopracują się względnie akceptowalnego algorytmu, żeby jeszcze ktoś wówczas z obecnych fanów chciał jeszcze w to grać.
 2. Gran Turismo Sport

  Przypuszczam, że sugestia jest zbędna ale może komuś się przyda. Na profilu znajomych jest zakładka 'osiągnięcia' tam można zobaczyć kilka informacji również tych dotyczących gry on-line
 3. Gran Turismo Sport

  Dzięki medmaxx za podane przykłady. Właśnie takich argumentów oczekiwałem.
 4. Gran Turismo Sport

  Jeszcze w kwestii ustawień. ABS można ustawiać na słabe lub standard. Ja mam ustawione słabe, reszta jak wyżej medmaxx89. W poprzednich wersjach GT można było sprawdzić ustawienia, skrzynię oraz kontroler każdego gracza - dzisiaj jest to niemożliwe a szkoda. W tamtych GT najlepsze czasy uzyskiwano na ustawieniach jak wyżej (ABS na minimum) i przy skrzyni manualnej . Niestety ja używam automatu. I tu pytanie do kolegów: co decyduje o przewadze manuala? "Algorytm" zmiany biegów jest mniej optymalny - za późno? za wcześnie? czy czas zwłoki przy manetkach jest krótszy?
 5. Gran Turismo Sport

  Jedyny sposób, gwarantujący że nikt nie stuknie nas z tyłu to start z ostatniej pozycji i zachowanie jej do końca xD Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Miłośnikom GTS sukcesów!
 6. Gran Turismo Sport

  Faktycznie dodane GT League jest do przejścia w kilka wieczorów. Jest jednak sposób by trochę więcej czasu poświęcić nie tylko w trybie sport. Zaproś do znajomych kilku gigantów z tego forum. W trybie "Kampanie" masz "Wyzwanie misji" z 8 etapami i każda z 8 zadaniami. W "Praktyce na torze" są 22 tory. Przypuszczam, że potrzeba będzie dużo czasu, żeby wybić się na pierwsze miejsca w każdym z tych zadań. Pozdrawiam
 7. Gran Turismo Sport

  Żeby tylko backup robili na bieżąco. Za dużo czasu poświęciłem na tryb kariery.
 8. Gran Turismo Sport

  W tej chwili sprawdzałem. Nadal nie działa.
 9. Gran Turismo Sport

  To chyba dzisiejsza przypadłość serwera. Od wieczora próbowałem z identycznym skutkiem.
×