Skocz do zawartości

utracjusz

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Żadna

Informacje o profilu

 • Wiek
  42
 • Skąd
  Opole

Kontakt

 • PSN
  wiz1706
 1. Gran Turismo Sport

  Przypuszczam, że sugestia jest zbędna ale może komuś się przyda. Na profilu znajomych jest zakładka 'osiągnięcia' tam można zobaczyć kilka informacji również tych dotyczących gry on-line
 2. Gran Turismo Sport

  Dzięki medmaxx za podane przykłady. Właśnie takich argumentów oczekiwałem.
 3. Gran Turismo Sport

  Jeszcze w kwestii ustawień. ABS można ustawiać na słabe lub standard. Ja mam ustawione słabe, reszta jak wyżej medmaxx89. W poprzednich wersjach GT można było sprawdzić ustawienia, skrzynię oraz kontroler każdego gracza - dzisiaj jest to niemożliwe a szkoda. W tamtych GT najlepsze czasy uzyskiwano na ustawieniach jak wyżej (ABS na minimum) i przy skrzyni manualnej . Niestety ja używam automatu. I tu pytanie do kolegów: co decyduje o przewadze manuala? "Algorytm" zmiany biegów jest mniej optymalny - za późno? za wcześnie? czy czas zwłoki przy manetkach jest krótszy?
 4. Gran Turismo Sport

  Jedyny sposób, gwarantujący że nikt nie stuknie nas z tyłu to start z ostatniej pozycji i zachowanie jej do końca xD Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Miłośnikom GTS sukcesów!
 5. Gran Turismo Sport

  Faktycznie dodane GT League jest do przejścia w kilka wieczorów. Jest jednak sposób by trochę więcej czasu poświęcić nie tylko w trybie sport. Zaproś do znajomych kilku gigantów z tego forum. W trybie "Kampanie" masz "Wyzwanie misji" z 8 etapami i każda z 8 zadaniami. W "Praktyce na torze" są 22 tory. Przypuszczam, że potrzeba będzie dużo czasu, żeby wybić się na pierwsze miejsca w każdym z tych zadań. Pozdrawiam
 6. Gran Turismo Sport

  Żeby tylko backup robili na bieżąco. Za dużo czasu poświęciłem na tryb kariery.
 7. Gran Turismo Sport

  W tej chwili sprawdzałem. Nadal nie działa.
 8. Gran Turismo Sport

  To chyba dzisiejsza przypadłość serwera. Od wieczora próbowałem z identycznym skutkiem.
 9. Gran Turismo Sport

  Polecam dokładniej obejrzeć zdjęcie, które wrzuciłem na górze strony. Tam wyłącznie jeżdżą z lewą nogą na hamulcu. W wyścigówkach nie ma czasu na przekładanie nogi.
 10. Gran Turismo Sport

  Ograłem tryb kariery w GT5 i GT6 do końca. Gdyby nie tzw "próby czasowe" które dawały jakieś emocje i motywacje do poprawiania swych umiejętności zapomniałbym o nich. Problem w tym, że te próby dla GT6 były aktualizowane bardzo rzadko bo zespół pracował nad GTS. Dzisiaj w GTS te emocje można przeżywać codziennie i to na dużo większym poziomie bo oprócz techniki jazdy solowej w próbach czasowych , trzeba uwzględniać współuczestników wyścigów całkiem inaczej zachowujących się niż SI. Pewną namiastką kariery jest w GTS tryb 'kampanii". Żeby ją skończyć trzeba poświęcić sporo godzin w zamian uzyskując większy poziom kierowcy. Gdybym miał optować za jakimś rozwiązaniem to zamiast brakującego trybu kariery dodałbym próby czasowe w trybie online. Jeśli komuś nie pasują wyścigi mógłby rywalizować ze znajomymi na tym poziomie.
 11. Gran Turismo Sport

  Jeśli jeszcze pytanie jest aktualne. Wczoraj dotarłem do tej misji. Da się zrobić na złoto niezależnie od tego na którym okrążeniu tankujesz. Ja robiłem to na trzecim kiedy sygnalizuje konieczność zjazdu do pit stopu. W tym wypadku musisz jedynie kontrolować ograniczenie tankowania do 3 brakujących okrążeń - może to była przyczyna. Pozdrawiam
 12. Gran Turismo Sport

  Daleko mi do tej misji, więc jedyne co mi przychodzi na myśl to jeśli brakuje paliwa na ostatnim okrążeniu może wchodzić w rachubę zmiana mieszanki na uboższą. Są to niestety tylko przypuszczenia i niekoniecznie muszą pomóc Pozdrawiam
 13. Gran Turismo Sport

  Wrzucę jeszcze swoje trzy grosze w kwestii wykorzystywanych kamer. Teoretycznie najwięcej satysfakcji daje kamera z wewnątrz (przyjemność obcowania z dobrze odwzorowanym kokpitem), ale jak pisze Yog-Sothoth 9 bywają sytuacje kiedy mocno ogranicza widzenie. Dominującym widokiem w GT Academy jest jednak kamera ze zderzaka Tak jak pisali przedmówcy z każdej kamery można osiągnąć mistrzostwo - również z kamery z tyłu samochodu i z kontrolera a nie z kierownicy. Przykład: trzy pierwsze miejsca z ostatniej czasówki w GT6 mają Japończycy sterowaniem z kontrolera - da się ? da! Tyle, że bardziej mnie się kojarzy to ze sterowaniem rakietą naprowadzaną - umiejętności bardzo przydatne w wojsku - jakby co. Pozdrawiam.
 14. Gran Turismo Sport

  Pisząc o strzałkach miałem na myśli G29, choć przyznam że gdyby kamerka tak interpretowała nasze ruchy głowy to byłoby wygodniej.
 15. Gran Turismo Sport

  Dzięki. Chciałem się upewnić. Wczoraj dokupiłem kierę do PS4. Tryb sport dopiero przede mną. Muszę oswoić fizykę jazdy a zwłaszcza zupełnie inny widok podpowiedzi niż w GT5 i 6. Przypuszczam, że kierując głową na boki miałbyś większy kłopot z obserwowaniem ekranu a tym samym drogi. Używanie strzałek kierunkowych wydaje się tu jednak bardziej użyteczne.
×