Skocz do zawartości

Gengin

Newbie
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Żadna

Informacje o profilu

 • Wiek
  23
 1. DualShock 4

  Również korzystałem z tego programu. Niestety bezskutecznie.
 2. DualShock 4

  W panelu sterowania > Urządzenia i drukarki pad jest znaleziony jako Wireless Controller. Za pomocą opcji Kalibruj komputer widzi ruchy analogów. W menedżerze urządzeń nie widzę żadnych problemów ze sterownikami. Wszystko wygląda poprawnie. Wielokrotnie odłączałem pada i instalowałem sterowniki. Niestety bez rezultatu. Na chwilę obecną nie mam możliwości podłączenia do innego komputera.
 3. DualShock 4

  Pad nie działa :(. Niestety żaden z programów mi go nie wykrywa jako kontroler. Czy to sam system, DS4 Tool, steam. Podłączam za pomocą kabla USB do komputera i wireless controller jest w zakładce audio. Nie jestem w stanie operować padem za pomocą DS4 Tool lub podobnego programu (DS4 Windows).
 4. DualShock 4

  Cześć, Czy ktoś z was spotkał się z problemem podłączenia pada DualShock4 do PC? Niestety mój komputer wykrywa go jako urządzenie audio i nie mogę znaleźć przyczyny tej sytuacji. Dodam że używam Windows 10. Robiłem wszystko zgodnie z poradnikiem pssite: http://www.pssite.com/poradniki/909/poradnik-jak-podlaczyc-kontroler-ps4-do-komputera-klasy-pc.html
×