Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Old Boy

Content Count

1,331

Birthday

12/21/1981

Last visited


Joined

 1. wojcik_dan

  Kierownica do PS4

  I namówił. Czyli T300 ale kupować tą wersję z 3 pedałami? Są jakieś starsze i nowsze wersje tej kiery?(T300) Chodzi o awaryjność.
 2. wojcik_dan

  Kierownica do PS4

  Koledzy Thrustmaster TGT czy Fanatec CSL elite? Miałem do tej pory Thrustmaster TX do Xboxa ale muszę mieć do Ps4 i Pc. Cały czas myślałem o T300 ale awaryjność mnie trochę przeraża. Oczywiście celuje w używki do 2k jeżeli coś znajdę.T300 nie skreślał, pytanie czy warto dopłacić do tych wyżej wymienionych. Nie zależy mi narazie na lepszych pedałach czy skrzyni. Czy Fanatec da się normalnie przykręcić do Stand wheel pro?
 3. wojcik_dan

  Shadows Die Twice

  Ok to gram po staremu.
 4. wojcik_dan

  Shadows Die Twice

  Warto grać na nowym patchu czy lepiej nie instalować? Jestem tak gdzieś w połowie gry i boję się że połatali trochę serowych walk z bossami. Jak myślicie?
 5. wojcik_dan

  Mortal Kombat 11

  Kurła a ja miałem kupić cyfrę ale mówię zobaczę cebulę na olx. I cyk pudełko za 160zł 3 dni po premierze.
 6. wojcik_dan

  War World Z

  Ja wziąłem i niestety dla mnie kaszana. O ile dużo broni, dużo postaci i umiejętności do odblokowania i dużo grindowania by je na maxa zrobić to już samo strzelanie jest kiepskie. Zero feelingu każda broń tak samo strzela, nie ma płynności w celowaniu a tym samym w szatkowaniu zombie. Na pewno gra potrzebuje patcha bo sprawia wrażenie jak by była wypuszczona za wcześnie. Strange Brigade dla mnie lepsze w każdym aspekcie. Oczywiście to są moje pierwsze wrażenia po spędzeniu z grą 30 min, bo samemu nie chciało mi się w to grać a zombie uwielbiam. Kampania jest ale i tak trzeba sobie wybrać epizod i konkretny level danego epizodu by odpalić nawet singla. Zasady te same co w L4D. Nie skreślam ale liczyłem na więcej.
 7. wojcik_dan

  Resident Evil 2 Remake

  What???
 8. wojcik_dan

  Path Of Exile

  No i jak by to robiło EA to teleporty by były płatne w takim tytule F2P. Giera jest super ale tu to tylko mistrz @killmoże się wypowiedzieć no i niestety jedyna słuszna wersja to ta na pc ze względu na rynek przedmiotów ale to dla tych co planują spędzić setki godzin w grze. Na konsoli to przejść kampanię i zapomnieć.

Community Reputation

wojcik_dan last won the day on October 24 2018

wojcik_dan had the most liked content!

330 Całkiem całkiem

Kontakt

 • Strona WWW
  http://card.psnprofiles.com/1/wojcik_dan.png
 • Gamertag
  St kpr Dan
 • PSN
  wojcik_dan
 • Steam
  The Dzik
 • Origin
  TheDzik13

Informacje o profilu

 • Wiek
  36
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kobyłka

Recent Profile Visitors

4,131 profile views
×