Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

483

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. Tomi915

  PS4 a SIEĆ

  Obecnie używam Supra i Oehlbach, niepalność, skrętka, CAT, metalowy wtyk itd. Jak PS4 będzie pobierało na kablu chociaż 100Mb/s - to może być on i z papieru jak dla mnie. Oczywiście, że przy PS4 moje kable niewiele pomogą/polepszą. Dałem przykład swojego łącza, routera (Fritz 7590) i okablowania. Miałem też wieki temu przewody 20m za 20zł. W instalacji ściennej/podtynkowej - były mega przebicia od przewodów energetycznych, w gniazdkach prądowych topiło przewód (mimo izolacji), a leżąc luzem na dachu w lecie...no cóż, dramat. Byle "załamanie" takiego przewodu w domu i już zonk, CAT (wtedy) 2/3. Żyły chyba ze złomu, przepustowość, ping (dla mnie ma znaczenie 18, a 2). Długo by wymieniać, ale to nie temat o tym. Jak czytam, że część haraczu na PS Plus jest na "utrzymanie łącz i serwerów" Sony, to się wqrwiam. Tyle.
 2. Tomi915

  PS4 a SIEĆ

  To w "podejściu" $ony leży sporo winy. XXI wiek, a ja mając światłowód 500/100, świetny router, kabel z najwyższej półki (tak, tak, te za 10 zł są takie same) - pobieram łatki, dema itp. w tempie żółwia nayebanego. Jak zobaczyłem, że plik 5 GB będzie mi pobierało ......40 MINUT- usiadałem. Szanujmy się. Złota myśl jako rozwiązanie - zostaw PS4 w trybie "czuwania TAK, wiem, że są kombinacje na PC, żeby zwiększyć "przepustowość" PS4, ale nie o to chodzi...Nie wspominam o Wi-Fi tylko 2,4.
 3. Tomi915

  Dyskusje ogólne

  Trzyma cenę ten Switch...sporo od premiery minęło, a nadal się cenią, nawet używki. Po latach z PS4 i ogrywania cudów na smartfonie - pomyślałem o zakupie tego urządzenia. Sprawdzam Allegro i OLX, ciężko coś nowego z 1 grą na początek za mniej niż 1400. Do tego ten Xecuter SX PRO - bawił się ktoś tym, warto?
 4. Tomi915

  Days Gone

  Gierka ograna, wbita. MOJA ocena to 7,5/10. Gra ma mega potencjał do rozbudowy. Ani razu nie trafiłem na bug'a utrudniającego grę.
 5. Tomi915

  Far Cry 5

  Cześć, ograł ktoś ten tytuł ostatnio? Poprawiono te respawny wrogów itp. Grałem wcześniej w kilka FC, a tego chętnie ogram z nudy, stąd pytanie czy OBECNIE da się pograć z przyjemnością - zamiast wqrwiania
 6. Tomi915

  Tom Clancy's The Division 2

  Niech do będzie trudne, nawet bardzo, ale....bez przesady, żeby NIKT na świecie (konsole) nie dawał rady prawie 2 tygle po wprowadzeniu Ledwo kończymy tego 1 bossa, przy 2 jest - śmiech, bo NIE MA szans, ni uja! Jeszcze trochę i Ubi się ugnie.

Community Reputation

172 Taka sobie

Informacje o profilu

 • Wiek
  100

Recent Profile Visitors

2,650 profile views
×