Jump to content

Status Replies posted by Tomi915

 1. Czy to forum umiera?

  1. Tomi915

   Tomi915

   Forum jako nowe posty, tematy lub dyskusja w nich - żyje i ma się dobrze. Niestety czat SB i "statusy" od lat opanowało ze 3-4 trolli, śmieci tam, smali wypociny i robi z siebie pajaców. Legendy głoszą, że na zadane tam pytanie "normalnego" użytkownika ktoś normalnie odpisał...

  2. (See 10 other replies to this status update)

 2. Z uwagi na liczne skargi użytkowników Administracja rozważa wysłanie na tygodniowy urlop Jockera™ naszego Forum. Aby jednak tak się stało potrzebne jest małe Referendum. Jeśli ten wpis zgromadzi 30 unikalnych głosów ZA, bany4KHDR aka Jocker™ pojedzie do Szpitala dla Obłąkanych na krótki wypoczynek. Pozdrawiamy, Administracja kochanego Forumka :)

 3. Ma ktoś z was nc+ ? Bo mam pewien problem i nie wiem jak to ogarnąć :)

  1. Tomi915

   Tomi915

   Przy spadkach poniżej 30 powinny się już cuda dziać na ekranie. Ja tylko raz miałem "jazdy" - okazało się, że dosłownie stopiła się 1 końcówka przewodu antenowego, ta z metalową nakręcaną końcówką. Słychać było "iskrzenie" i w wejściu tunera została zapieczona ta "iglica" miedziana z przewodu. Jakoś igłą wygrzebałem. Ale wtedy w trakcie iskrzenia miałem spadki jakość/siła, obraz rwał i wskakiwał komunikat o słabym lub braku sygnału. W Twoim przypadku jakieś cuda...spadek do 23 lub mniej, a obraz OK.

  2. (See 8 other replies to this status update)

 4. Ma ktoś z was nc+ ? Bo mam pewien problem i nie wiem jak to ogarnąć :)

  1. Tomi915

   Tomi915

   Moment, sprawdzę.

   Na wszystkich 4 kablach mam w granicach 85-87. Czyli siłę i jakość w tej samej wartości. Np. Pierwszy kabel 87/87, na drugim kablu przy tym samym tunerze 85/85. Na drugim tunerze i jego 2 kablach podobnie. Masz BARDZO niską "jakość". U mnie od jakiegoś czasu to właśnie "jakość" się poprawiła, przez lata miałem w okolicach 60. Mam czaszę 90, z konwenterem Quatro czyli 4 wyjścia. 

  2. (See 8 other replies to this status update)

 5. Ma ktoś z was nc+ ? Bo mam pewien problem i nie wiem jak to ogarnąć :)

 6. Wieśmin dostał nowego patcha, a gra dalej zbugowana. xD Pamiętam jak z Two Worlds się śmiali...

  1. Tomi915

   Tomi915

   Jakie bugi? Grę ukończyłem miesiąc po premierze i RAZ gdzieś na bagnach się przyblokowałem i były ze 2 poboczne misje zbugowane...Minął chyba z rok, kilka patchy z tego co wiem i nadal coś? Swoją drogą pisząc o W3 "zbugowana" robisz z siebie...no nieważne, Unity był "zbugowany".

  2. (See 3 other replies to this status update)

 7. Co to była za wirtalna karta kredytowa, bo do plusa by się przydała, a trochę szkoda fatygi dla kawałka plastiku na jeden dzień.

  1. Tomi915

   Tomi915

   "Pragniemy poinformować, iż Bank Zachodni WBK z dniem 05-11-2015 podjął decyzję o zaprzestaniu sprzedaży nowych kart przedpłaconych."

  2. (See 11 other replies to this status update)

 8. Co to była za wirtalna karta kredytowa, bo do plusa by się przydała, a trochę szkoda fatygi dla kawałka plastiku na jeden dzień.

  1. Tomi915

   Tomi915

   karty prepaid "wirtualne" od WBK, od 1 grudnia z nich zrezygnowali, poznikały z Allegro itp.

  2. (See 11 other replies to this status update)

 9. Ej serio ludzie, nie badzcie januszami i kupcie Yakuze 5 na PS3 jak jeszcze macie tego strupa. Zagrajcie wreszcie w cos co nie jest dla debili i nie probuje od was na kazdym kroku wyciagnac pieniedzy.

  1. Tomi915

   Tomi915

   a co jest dla debili? każdy sam decyduje za jaką grę płaci, tak? Ty jakiś renomowany recenzent gier jesteś? "Janusz, debil" - zaczynam rozumieć o kim piszesz...

  2. (See 25 other replies to this status update)

 10. Battlefield 4 vs Hardline? Który ma lepszego multi? :)

  1. Tomi915

   Tomi915

   michupol jeśli wspominasz o kupie to....zresztą i tak nie zrozumiesz ironii. Nawet chwili nie da się ciebie czytać. Na każdym forum znajdzie się troll, którego nikt nie lubi...jak cie czytam - wymiotuje, o kupie nie wspomnę. Między tobą a małpą jest przepaść...na korzyść małpy.

  2. (See 3 other replies to this status update)

 11. Własnie gram w demo Forzy 6 i może to dobrze że GT7 nie wychodzi... nie miało by szans w obecnej chwili...

  1. Tomi915

   Tomi915

   A ten "ekspert" jak zwykle, pogra w demko albo ze 2-3 godziny w gierkę i smali te swoje wypociny. Jasnowidz, już wie, ze GT7 bez szans...

  2. (See 4 other replies to this status update)

 12. Do biegu gotowi, czas "sraczki" start! Embargo na MGS-a zeszło :P

  1. Tomi915

   Tomi915

   Większej sraczki niż miał autor tego posta nie widziałem. Polecam jego wpisy w temacie W3 od strony 73. Połowa forum się z jego sraczki śmiała. Nie rób z siebie większego IDIOTY Digital...

  2. (See 10 other replies to this status update)

 13. Pozdrawiam z Hiszpanii. A Wy dalej w Polsce? Beka

  1. Tomi915

   Tomi915

   Woooow Espania ale hicior! Zdejmij te skarpetki założone do sandałów i schowaj reklamówkę Biedronki...no comment

  2. (See 36 other replies to this status update)

 14. Wstyd przyznać ale nigdy nie miałem okazji poznać historii batmana. Może trochę na fali nadchodzącej gry chciałbym zapoznać się z tym bohaterem. Jakiś weteran podpowie od czego zacząć? :D Filmy, może jakieś komiksy.

  1. Tomi915

   Tomi915

   Żaden wstyd. Ja z Wiedźmina wiedziałem tylko, że w jakimś serailu czy filmie zagrało go Żebrowski. Sama gra mnie zabrała na równiutki MIESIĄC, dopiero co skończyłem.

  2. (See 8 other replies to this status update)

 15. Aktualizacja do Tetris Ultimate na ps4 !!!!!!!!!! lalalaal

  1. Tomi915

   Tomi915

   ten artysta w ciągu tygodnia na forum 10 grami się podnieca, ocenia je, a w życiu jednej nie ukończył :D Wiem, wiem...tak cie zjechali, że w profilu musiałeś dopisek dodać, że trofea to nie wszystko :D Myślałem, że tylko nick masz głupi...

  2. (See 6 other replies to this status update)

 16. Kupony allegro !! :D Wystarczy kupić coś płacąc kartą visa w biedronce lub orlenie i odebrać kod, który wymienia się na rabat 20 zł za zakupy 100 zł na allegro xD Szturm cebulek po kg cebuli za 3..2...1... xD

  1. Tomi915

   Tomi915

   szczypior sam pewnie w biedronce od rana stał...

  2. (See 4 other replies to this status update)

 17. Znacie jakieś płatne i skuteczne programy, które blokują reklamy? adBlock mi strasznie zamula peceta...

 18. Ocena 6,5 za DA:I na pssite to zamach stanu...dla mnie najlepsza gra ubiegłego roku

  1. Tomi915

   Tomi915

   Według mnie też się tutaj ośmieszyli taką oceną. Mnie nie porwała i nie wbijała w fotel ale ukończyłem, 120 godzin zabawy, bez znudzenia. Ocena 6,5? Żart. Gra wygrała w wielu rankingach w 2014, niemal wszędzie w top 3, top 5, max top 10 gier. Tutaj ocena 6,5.

  2. (See 7 other replies to this status update)

 19. Gra jeszcze nie wyszła,ale "kupta se premiuma"

  aby waszym "znajomym z listy gul skoczył" ....Takie rzeczy tylko EA może wciskać
  1. Tomi915

   Tomi915

   Tak jak napisał Tomo, zawsze możecie sobie kupić The Order za 250zł, po 6 godzinach gry wbić Platynę i znaleźć podobnego naiwniaka, który za 200 odkupi używkę. W miesiąc 15 osób zdobędzie Platyne...

  2. (See 4 other replies to this status update)

 20. Wszystkich was opętało słowo 'cebula' - co wami kieruje ? Jakieś głosy podpowiadają wam by używać słowa?

 21. dużo wolnego teraz, budżet pozwala na jedną grę i niewiem czy Dragon Age czy Far cry , w co się może człowiek bardziej wciagnac,hmm

  1. Tomi915

   Tomi915

   Kupiłem za 210zł FC4 pograłem, zrobiłem platyne, sprzedałem za 190, dokładam 30 i kupuję Dragona, którego kiedyś sprzedam za 150. Łącznie za 60-70 zł zaliczę 2 super gry. Tyle.

  2. (See 5 other replies to this status update)

 22. Jaka gra wg. was ma najlepiej rozwinięty system tuningowania aut? Co polecacie? (PS3)

×