Skocz do zawartości
yoti93

Film z napisami na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mam film transformers hd z polskim lektorem. Zajmuje 4,04gb... jest w avi (divx). Jak mam go podzielic na czesci 4gb? Wtedy by mi tylko napisy w sumie ucielo, ale ten program niestety nie czyta avi. Zna ktos moze jakis inny program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to wlasnie pytam o jakis program do tego.. Probowalem WinAvi Conventer 9.0 z avi na ts i przerobilo, ale pozniej juz w tym mkv2vob pokazuje mi Error Repairing AC3. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym ci niepomogę a przecierz jak masz Avi to Ps3 powinno odtworzyć to nie zmieniaj formatu tylko wrzuc na pleja a jak niewiesz jak podzielic to ja ci powiem że tez niewiem jak;] poszukaj w google naprzykład "program do dzielenia plików avi" może cos znajdziesz.

Ja mam transformersów tez z polskim lektorem tylko że normalne HD i przerabiałem na tym programie i oglądałem aż miło;]

Szukaj a znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co chcesz dzielić, nie możesz wypalić na płytę?

mi chodziło o to, że wrzucać do naszego programu pierwszy film i uruchamiamy przeróbkę. w tym czasie dodajemy normalnie następny film i on pokazuję się na dolę w kolejce. takim sposobem wrzucam sobie na noc parę filmów i rano mam wszystkie przerobione. wcześniej myślałem, że trzeba każdy po kolei wrzucać. to tylko tyle. żadnej nowej funkcji nie odkryłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa niewiedziałem o tym zaraz to dopisze ale zdaje mi sie jeszcze ze w tej zakładce add directory mozna by cały folder dac i wszystko w nim by sie poprzerabiało tak mi sie wydaje;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale po co chcesz dzielić, nie możesz wypalić na płytę?

mi chodziło o to, że wrzucać do naszego programu pierwszy film i uruchamiamy przeróbkę. w tym czasie dodajemy normalnie następny film i on pokazuję się na dolę w kolejce. takim sposobem wrzucam sobie na noc parę filmów i rano mam wszystkie przerobione. wcześniej myślałem, że trzeba każdy po kolei wrzucać. to tylko tyle. żadnej nowej funkcji nie odkryłem

nie moge, bo jak ma ponad 4gb to mi na konsoli sie wiesza przy probie otwarcia tego filmu..

znalazlem teraz taki program o nazwie: SUPER © Simplified Universal Player Encoder & Renderer.

Ponoc mozna wszystko tam przerobic i spokojnie na ps3 tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak Ci się wiesza. przecież przerabiane przez nas filmy w tym wątku mają ponad 4gb. wypalam na płytę dvd i film działa. jak się pobawisz tamtym programem to daj znać. może jakiś lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to nie wiem co jest skopane... Jak probuje nagrac iso to za duzy, wiec musze na umd, no ale wy chyba tez nagrywacie na umd normalnie. Moze to wina filmu hmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje mi błąd error getting mkv info ! mieliscie cso takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, na przeróbce z mkv na mpq traci jakoś filmu. przyjrzałem się klatkom tego samego filmu w tych formatach i widać strasznie różnicę. do kitu ta zabawa bo film wygląda jak divix. czy tylko ja mam takie odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty w którym programie?

Ja sprawdzałem RAMBO i własnie otwarłem filmy przez media playera i przez jakiegos innego playera na kompie ten przerobiony i nieprzerobiony i bylo identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mialo byc UDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawił się nowy nero. numer 9. podobno ma funkcje przerabiania filmów na różne maszyny, w tym ps3. może być warty zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz 8 tez niby ma, a w ogule to ten mkv2vob jest zarabisty i niebedzie nic szybszego niemoze byc, jak robi film z napisami to zawsze bedzie tak dlugo bo musi wklejac napisy w kazda klatke filmu i niewazne jakim programem zawsze bedzie to samo, trzeba by znalezc program ktory nie bedzie wklejal napisow w kazda klatke tylko jakos inaczej to robil, niewiem czy taki istnieje wogule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz kliknać tam gdzie masz Pendrive trójkąt i wybrać aby wszystko otw.

a ja mam również pytanie, why nie mam polskich znaków;P robie wszystko jak trzeba czarnula odtwarza film, napisy są ale nie ma polskich znaków ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak ustawiam przerabianie na slow. wtedy mam dużo lepszy obraz, żadnych kwadratów na czarnym, lub innych dziwnych brudów na filmie. niestety, minus jest taki, że zajmuję to wtedy u mnie od 5-6h .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

robię wszystko tak jak jest napisane i nie mam napisów.

Film jest w formacie mkv, napisy w formacie srt.

W mkv2vob ustawiam tak jak w poradniku z tym, że ze względu na FAT32 ustawiam, aby plik mi były podzielone po 4GB, przez co uzyskuję film podzielony na pliki 4GB i ~950MB. W żadnym nie ma napisów. Gdzieś trzeba aktywować te napisy?

Dodam jeszcze, że podczas przerabiania filmu przez mkv2vob napisy srt z katalogu znikają, a samo przerabianie trwa ok. 10-15 minut.

Coś jest nie tak, ale co? Macie jakieś pomysły?

pozdrawiam,

smogg9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preffered Subtitle Language dane na POLSKI !

Load Subtitles From SRT

Sprawdź jeszcze raz czy na 100% masz zaznaczone te 2 opcje i czy plik z napisami i plik filmowy mają identyczna nazwę i są w jednym folderze (najlepiej same bez innych żeczy)

Jeśli tak jest i niedziała to niewiem

może napisz pełną nazwę filmu który przerabiasz, wiesz np. Rambo.720p.MKV.CtrlHD..... itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może napisz pełną nazwę filmu który przerabiasz, wiesz np. Rambo.720p.MKV.CtrlHD..... itd.

jest to Indiana.Jones.and.the.Kingdom.of.the.Crystal.Skull .2008.720P.BLURAY.X264-OUTDATED i Iron.Man.720p.BluRay.x264-SEPTiC - nie dziala na zadnym filmie :/

pozdrawiam

smogg9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz czy na 100% masz zaznaczone te 2 opcje i czy plik z napisami i plik filmowy mają identyczna nazwę i są w jednym folderze (najlepiej same bez innych żeczy)

znalazłem przyczynę... pliki mkv i srt były w folderze z innymi plikami :/ co za głupota, żeby nie działało jak w katalogu są inne pliki...

ale dzięki za naprowadzenie mnie na rozwiązanie

długo trwa to przerabianie filmu... :/ mam nadzieje, że wymyślą coś szybszego...

pozdrawiam

smogg9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tak naprawdę to nie wiedziałem, że nie może byc innych plików w tym folderze ale tak napisałem dla pewności że będzie działać

Ale napisz czy działa jak sie przerobi bo będę musiał to dodac do poradnika, żeby folder miał tylko pliki te co przerabiamy i zadnych wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe tak naprawdę to nie wiedziałem, że nie może byc innych plików w tym folderze ale tak napisałem dla pewności że będzie działać

Ale napisz czy działa jak sie przerobi bo będę musiał to dodac do poradnika, żeby folder miał tylko pliki te co przerabiamy i zadnych wiecej

działa, działa ale trwa to długo, a po drugie napisy wstawia na film, a nie na czarny pasek na dole co mi się nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overscan Compensation - zaznaczenie tej funkcji powoduje, że napisy wklejone w film będą wyświetlane wyżej

Więc jeśli niezaznaczysz będą niżej ale wiem, wiem, będą na filmie. Osobiście wole jak sa na filmie bo przecierz na czarnym pasku to troche za nisko, to tylko moje zdanie bo to zależy jaki kto ma TV, jaki film itp, ale i tak jest fajnie, że można oglądać HD z polskimi napisami i to cieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×