Skocz do zawartości
Pips

Szklane głośniki Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Wow! Ciekawe co z tego będzie Niedługo może będą głośniki jak kartka papieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to podoba. Bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie spotkałem się z dobrym dźwiękiem od Sony. I nie liczyłbym na cuda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak dla mnie, nie do domowego użytku... wyobraźcie sobie imprezę dajmy na to nowy rok, ktoś przypadkiem jedno przewróci i po głośnikach... najwyżej dla supermarketów gdzieś wysoko zawieszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi przezroczyste to polecam TO! Ale wg mnie te od Sony są z deczka nie praktyczne... tak jak już Derag mówił, ktoś popchnie i po sprawie ;P A cena pewnie też będzie "nie praktyczna"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły bajer,ale pewnie będzie kosztował.Wszystkie produkty sygnowane marką Sony kosztują Co nie zmienia faktu,że i tak są kozackie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie spotkałem się z dobrym dźwiękiem od Sony. I nie liczyłbym na cuda..

Ja się spotkałem, stare poczciwe słuchawki Sony z walkmana, walkman kupiony gdzieś w 1999 roku około, jakość słuchawek taka sama jak słuchawki mojej siostry z mp3 creative ze słuchawkami creative, ofkorz nie mam walkmana tylko słuchawki zostawione od niego, da się odczuc w tych od Sony różne basy, są bardzo głośne głównie do PSP je używam bo te w zestawie białe są ciche jak dla mnie, dalej - kolega kupił słuchawki za 300 zeta (ja bym tyle nie dał) i co? Zgadliście, moje słuchawki Sony grają lepiej niż jego + jego słuchawki cichsze od moich

Model słuchawek - "Sony MDR-E806" stare ale na necie jeszcze coś o nich chyba jest jak wpiszecie.

---

To będzie zawieszane na suficie więc jak można popchnąć ? No chyba że sufit nisko.

---

Co do słuchawek mojej siostry z creative'a jeszcze, jej słuchawki już się popsuły znaczy w jednej słuchawce nie ma dźwięku a moje przez tyle lat wciąż działają, testowałem na jednej piosence raz moje raz siory i dźwięk ten sam, kiedyś chyba widocznie lepszy sprzęt się robiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To będzie zawieszane na suficie więc jak można popchnąć tongue.gif? No chyba że sufit nisko.

już widzę jak ludzie podziurawią sobie sufit wkrętami żeby to zawiesić po za tym wieszało by się to w kątach by uzyskać dźwięk 5.1 itp. a przy przeciągu były by jak te wkurzające dzwonki na wietrze, każda ściana ich xD więc to tylko do supermarketów ostatecznie dyskotek czy gdzieś indziej gdzie wisi z dala od ścian, gdzie dźwięk powinien rozchodzić się tak samo w każdą stronę i może być emitowany z jednego głośnika. w domach nasze uszy nie zauważyły by różnicy czy to leci z głośnika czy nie, (no chyba, że ktoś ma zwyczaj wchodzenia za głośniki ) za to portfel by to odczuł bardzo mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po za tym wieszało by się to w kątach by uzyskać dźwięk 5.1

Widać że nie czytałeś, one są tak zrobione że dźwięk wychodzi z tuby i rozchodzi się w każdą stronę, "360 stopni dźwięku" jak to tam na wp.pl pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czytałem, ale jak to się ma do tego co ja napisałem? w końcu 5.1 nie oznacza, że słychać dookoła ale jak coś na ekranie wyskoczy z lewej, działają lewe głośniki, z prawej prawe, więc 360* jest tu zbędne, to by miało sens ale zanim weszły kina domowe, chociaż wcześniej też dało się to zauważyć w grach, szczególnie jak się miało słuchawki na uszach...

P.S. należy też pamiętać, że są ludzie którzy lubią denerwować sąsiadów muzyką i puszczają "ostre" kawałki na full, w tedy takie głośniki były by zagrożone mogły by nie wytrzymać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Szkoda gadać...

Czy ktokolwiek widzi takie coś w swoim domu (widzę nieliczne podniesione ręce). To jest bajer dla:

1) ludzi z kasą i wodospadem w domu (oglądał ktoś "Iron Man"? Dom Stark'a).

2) na pokazy dla VIPów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to ze szkła tak? Co z tubą basową? Jeśli w jakiś sposób znajdzie się w tym żyrandolu to czy szkło nie pęknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się spotkałem, stare poczciwe słuchawki Sony z walkmana, walkman kupiony gdzieś w 1999 roku około, jakość słuchawek taka sama jak słuchawki mojej siostry z mp3 creative ze słuchawkami creative, ofkorz nie mam walkmana tylko słuchawki zostawione od niego, da się odczuc w tych od Sony różne basy, są bardzo głośne głównie do PSP je używam bo te w zestawie białe są ciche jak dla mnie, dalej - kolega kupił słuchawki za 300 zeta (ja bym tyle nie dał) i co? Zgadliście, moje słuchawki Sony grają lepiej niż jego + jego słuchawki cichsze od moich

Chcesz porównywac słuchawki - dźwięki z formatu mp3? Nie ważne jakie masz słuchawki - mp3 zawsze brzmi tak samo czyli bardzo źle. I nie trzeba byc melomanem, żeby to usłyszec!

Szczerze to te głośniki mogą się podobac. Ja jednak wole tradycyjne ładne drewno, coś wyglądające jak ładny mebel, z klasą. A to coś nie ma niczego z tych rzeczy. Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz porównywac słuchawki - dźwięki z formatu mp3? Nie ważne jakie masz słuchawki - mp3 zawsze brzmi tak samo czyli bardzo źle. I nie trzeba byc melomanem, żeby to usłyszec!

Szczerze to te głośniki mogą się podobac. Ja jednak wole tradycyjne ładne drewno, coś wyglądające jak ładny mebel, z klasą. A to coś nie ma niczego z tych rzeczy. Jestem na NIE.

Dodatkowo na czym je porównywałeś ? Na telefonie SE za 400 zł ? ;D świetne źródło dźwięku ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a mnie zastanawia w którą stronę, wisząc przy suficie dźwięk będzie leciał

No bo jeśli z tej tuby będzie leciał w górę, to sąsiadów pobudzę, a jeśli w dół to zanim wyhamuje przy podłodze, to będzie cza nisko słuchać

Ewentualnie może SONY wymyśli jakiś slim sound, coś odchudzonego i lżejszego od powietrza, w takim przypadku dźwięk wypierany ciepłym powietrzem z tuby wylatywałby np na połowę wysokości pomieszczenia i rozbrzmiewałby na te 360st ale, czy dźwięk będzie wiedział w którą stronę ma rozbrzmiewać na te 360st?... bo jak będzie rozbrzmiewał w stronę podłogi i sufitu a nie w boki, to co wtedy?...

Może SONY wymyśli inteligentny slim sound

@Strugal

Powiem Ci, że qgar miał rację, w tym co pisał o Twoich wypowiedziach na forum... chyba stawiasz na ilość a nie na jakość, a to długo nie potrwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×