Skocz do zawartości
Emir

Fracture

Rekomendowane odpowiedzi

Demo jest fajne, szkoda, że strzelanie jakoś do mnie nie przemawia. Cały patent z zmianą gleby jest strzałem w 10, ale sposób celowania jest nieciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żandych zastrzeżeń co do celowania,gra ogólnie rządzi.Demo jest ciekawe i chyba zakupie pełną wersję.Ciekawe patenty,jak i bronie,granaty.Oprawa także stoi na przyzwoitym poziomie a to za sprawą silnika z UT(tak mi przynjamniej zdaje).Niezła animacja postaci,do tego mutliplayer na 12 osób.Pozdrawiam

P.S. Wie ktoś może coś o przewidywanym czasie potrzebym na ukończenie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez rewelacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, włączyłem, zobaczyłem ------ wywaliłem :-) osobiście jakoś tak nie ten tego dla mnie, brakuje trochę

klimatu i tego czegoś, co by przykłuło do TV na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra moze nie rewelacja ale przy dzisiejszym zalewie bylejakosci i powielania wzorcow naleza sie slowa uznania za sam pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu zostało napisane... Zassałem, zainstalowałem, odinstalowałem...

Bylejakość ok, ale zabawa w kreta mnie jakoś nie kręci Poza tym jakby np można było nawozem świeżym rzucać to by było chyba ciekawiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to taka zrecznosciowka. Co do zakupu pelnej wersji "zdecydowanie nie" Ja glownie nastawiam sie na tryb multi a to co zobaczylem na youtube omalo mnie nie powalilo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez rewelacji ale fajnie.

Tyle że im więcej dają nam możliwości tym bardziej bolą mnie głupie ograniczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko i jestem pozytywnie zaskoczony. Super celowanie, grafika - ogólnie większość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napoczatku strasznie podobaly mi sie te wszystkie patenty glebotworcze ale za 2 razem przechodzenia dema juz nie bylo tego fun'u. Po dluzszej grze nie jest to takie wOw. Mogliby udostepnic demko mp jak bf:bc . Tam sie moze ciekawie zapowiadac zmiana gleby . Co do strzelania nie mam zadnych zastrzezen, moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ważne jest, że fajnie się napiernicza z broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po pograniu w demko dla mnie Fracture to na razie w najlepszym wypadku stany średnie Plus dla autorów, że starają się wprowadzić coś nowego. Tylko żeby nie było to budowanie gry wokół jednego patentu only

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zainstalowałem, zagrałem, wyrzuciłem. Szkoda mojego czasu na kolejnego, dla mnie, średniaka. Niczym mnie to nie powaliło ani zaskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągnąłem, zainstalowałem, zagrałem, wyrzuciłem. Szkoda mojego czasu na kolejnego, dla mnie, średniaka. Niczym mnie to nie powaliło ani zaskoczyło.

Popieram, zrobiłem tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Średniak i nic więcej.

Jedyna innowacja to patent z ziemią, który i tak nie jest jakiś wyjątkowo super.

Poniżej 100zł można kupi, zważywszy na tryb online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram, zrobiłem tak samo

To samo u mnie. Gra do pogrania na raz, wiec nie kupię, chyba że dostanę kiedyś za ~70 zł

Grafika niby dobra, ale rażą niedopracowane detale (wygląd postaci, brak kurzu/dymu po wybuchach itp ). Fajny motyw ze zmianą gruntu i rozwalaniem obiektów, ale w tej dziedzinie nadzieje i oczekiwania pokładam w Red Faction: Guerilla

Dopatrzyłem się tez oczywiście frame-dropów w cut scenkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w weekend i nie podoba mi sie. Najprawdopodbniej przejde czy nie, w srode wymieniam w GS na Dead Space. Moze dlatego, ze gram na hardcore i latwo nie jest, a niektore smierci naprawde wkurzaja. Moze lepiej byloby odpalic na normalu... anyway. Nie zgadzam sie z opinia niektorych, ze ziemia deformuje sie tylko tam gdzie strzelimy. Bzdura, ziemia sie deformuje wszedzie tam gdzie jest ziemia. Nie deformuje sie na metalowych platformach czy skalach. Zabawe z nia mozna robic naprawde fajna, dodatkowo IMO nie nudzi sie to po 15 minutach, dodatkowo dochodza nowe umiejetnosci co jakis czas (np. double-jump). Bronie tez niektore naprawde fajne, chociaz konczy sie na tym ze latam wszedzie z riflem bo mi najbardziej przypasowal. Fajne akcje sa z granatami... Vortex daje rade. Gra ma naprawde pare przyjemnych elementow. Ogolny feeling z niej plynacy moge przyrownac do zeszlorocznego Timeshift. Jej najwieksza wada jest to, ze nie trzyma w napieciu i jest po prostu nudna. Fabula pokazana na poczatku jest ciekawa, ale pozniej nic juz sie nie dzieje. Po prostu jest standardowe "idz tam, zabij albo zniszcz". Wiekszosc miejscowek przechodzi sie tak samo. Schowaj sie, zabij wroga, podnies/obniz kawalek ziemi. Graficznie jest naprawde ladnie, tylko glowny kolo mi nie podpasowal. Taka gra na 6-6.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko calkiem calkiem co prawda zbytnio nietrawie ttp ale naprawde oryginalny jest ten pomysl z "terraformowaniem" ale oby to nie bylo zbytnio przesadzone bo to tez moze popsoc przyjemnosc rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×