Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o serduszka dla mnie jako autora i o zagranie na moich levelech i osercowaniu ich jeśli wam się spodobają odwdzieczę się tym samym, myślę że watro zagrać, ale jakoś chętnych nie ma :confused: jak coś w komentarzu do levelu który osercowaliście wpiszcie: H4H i odwdzięczę się tym samym :tongue: Zależy mi na platynie bo tyle się nameczyłem i brakuje mi trofków za serduszka dla autora i leveli. pozdro

Pysio widzę, że ostro walczysz z LBP, masz już wszystkie bąble? pozdro

Edytowane przez ICO1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś grał w LBP online żeby zdobyć wszystkie nagrody od początku to jestem w cholerę chętny... dodawać do znajomych... przy zaproszeniu napisz że chodzi o LBP.

w Poniedziałek będe prawie od rana a reszte tygodnia tylko wieczorami koło 21. Pozdrawiam.

Edytowane przez ShogunToyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś grał w LBP online żeby zdobyć wszystkie nagrody od początku to jestem w cholerę chętny... dodawać do znajomych... przy zaproszeniu napisz że chodzi o LBP.

w Poniedziałek będe prawie od rana a reszte tygodnia tylko wieczorami koło 21. Pozdrawiam.

ja jestem nastawiony na zdobywanie trofeów ... więc jak wrócę do domu dodam Cię do friendsów i będzie można pozdobywać... bo mi spooooro brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo Was prosze o osercowanie moich leveli i mnie jako autora. Levele są zróżnicowane, także każdy znajdzie cos dla siebie. Najlepszy jest "saving the jungle".

Piszcie jeżeli potrzebujecie jakiejs pomocy w grze lub odwzajemnienie serduch.

PSNID: Radasgra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 3 osób do zrobienia Booty Master jeżeli ktoś chętny niech pisze tutaj lub na PSN: Qcu_

Edytowane przez Qcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję serduszek do trofeum Create. Oczywiście odwdzięczę się miłym słowem i, jeśli chcecie, serduszkami (wyślijcie PM na PSN). Dzięki za pomoc.

PS id: Lex_012

Poziom: PS3T by Lex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebyję serduszek mojej mapy jak i mnie :D Jeśli wyślecie wiadomość, że daliście odwdzięcze się. PSN id: AruiOresund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka mała poradę dla wszystkich którzy chcą szybko zdobyć "trofea za serduszka" oraz szybkie przejście 150 poziomów społecznościowych, w wyszukiwarce poziomów wpiszcie:

PS3T

tych leveli jest multum

przejście takiego "levelu" to ok. sekunda gry, 99% to H4H wystarczy wpisać w komentarzu.

Pozdrawiam

Edytowane przez ICO1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś pogram przez internet. Na razie jestem w 3 świecie. Ogólnie to raczej mało gram, ale raz na jakiś czas pograłbym z kimś :)

PSN ID: Jedrek313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam chętnych do trofeum Party Person. Ktoś chętny?

hej, jesli temat aktualny to chętnie pomogę a przy okazji sam zdobędę :)

moje ID to wlo_dek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kompana/kompanki do grania online :)

W większym gronie raźniej i zabawniej :)

ID: rotherr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie prosze Was o serduszka dla mnie. Moze to akt desperacji ale brakuje mi 10 jako autora, a juz chce zacząc przygode z LBP2. Chetnie pomoge także w kwestii innych trofków i baniek do zebrania.

ID Radasgra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram a także proszę o osercowanie mnie.

PSN ID himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o osercowanie mnie i moich poziomów z góry dziękuje.

ID: djkryst

chętnie też pogram i dodam do znajomych w celu zdobycia trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto pomoże mi w zdobyciu trofea: The Bends - Achieve a score of 7000 in the Diving for Treasure Survival Challenge (trofeum z dodatku "piraci")

W zamian mogę pomóc przy innych trofeach zarówno w LPB1 jak i LPB2

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś doszło do mnie Little Big Planet 1, chętnie pogram online! PSN ID: Grandy111 thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś doszło do mnie Little Big Planet 1, chętnie pogram online! PSN ID: Grandy111 thumbsup.gif

Jak ukończę NFS HP to chętnie powrócę do LBP, pogramy :thumbsup: W znajomych Cię mam więc spoko, damy radę. Przyszpanuję swoimi kostiumami :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to ja jestem jakiś ułomny, czy poziom o nazwie bunkier jest tak cholernie ciężki?? Nie mogę tego wielkiego koła przejść....pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to ja jestem jakiś ułomny, czy poziom o nazwie bunkier jest tak cholernie ciężki?? Nie mogę tego wielkiego koła przejść....pardon.gif

Jest ciężki. Do momentu "kołowrotka" jest sielanka, ale w środku- masakra. I niech mi ktoś powie, że to gra dla dzieci. Akurat w LBP gra w większości moja dziewczyna, ale już niejednokrotnie jak jej nie szło w kołowrotku oddawała mi pada i mówiła "przejdź mi" (mam większe doświadczenie w ps3) ale też nie mogę. Wczoraj dopiero dała radę. Zagraj z kimś on-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zobaczenia mojego pierwszego poziomu o nazwie Race & Trophies biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ciężki. Do momentu "kołowrotka" jest sielanka, ale w środku- masakra. I niech mi ktoś powie, że to gra dla dzieci. Akurat w LBP gra w większości moja dziewczyna, ale już niejednokrotnie jak jej nie szło w kołowrotku oddawała mi pada i mówiła "przejdź mi" (mam większe doświadczenie w ps3) ale też nie mogę. Wczoraj dopiero dała radę. Zagraj z kimś on-line.

Tez tak miałem i nawet stwierdzilem że nie da sie lbp przejsc bez straty życia, ale jak zaczolem przechodzic starałem sie od tych najtrudniejszych pierwszym był właśnie bunkier i powiem szczerze ze długo sie nie meczylem kwestia obcykania a potem stwierdza sie ze wcale nie takie trudne, moim zdaniem sa bardziej "trudne"(irytujace levele) mam takie 2 :whistling: , ale chyba najgorszym jak dlamnie trofeum było zebranie wszystkich babli bo niektóre sa niezle poukrywane :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ciężki. Do momentu "kołowrotka" jest sielanka, ale w środku- masakra. I niech mi ktoś powie, że to gra dla dzieci. Akurat w LBP gra w większości moja dziewczyna, ale już niejednokrotnie jak jej nie szło w kołowrotku oddawała mi pada i mówiła "przejdź mi" (mam większe doświadczenie w ps3) ale też nie mogę. Wczoraj dopiero dała radę. Zagraj z kimś on-line.

To ja Ci powiem, że też tego nie mogłem przejść, niemało dostawałem szału, w końcu znajomy zgodził mi się pomóc, za drugim razem on zginął a ja przeszedłem kołowrotek bez zająknięcia. :| Miałem niezłego pokerface'a na twarzy. Sam nie mogłem, a ze znajomym, który i tak zginął przeszedłem, czyli jakbym grał sam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem, że też tego nie mogłem przejść, niemało dostawałem szału, w końcu znajomy zgodził mi się pomóc, za drugim razem on zginął a ja przeszedłem kołowrotek bez zająknięcia. :| Miałem niezłego pokerface'a na twarzy. Sam nie mogłem, a ze znajomym, który i tak zginął przeszedłem, czyli jakbym grał sam. :D

Hahaha, miałem dziś podobną sytuację, grałem bunkier z 2 osobami jeszcze, oni zginęli w tym wielkim kole a ja to przeszedłem. Fart jak nic. biggrin.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×