Skocz do zawartości
Gość

Sharp XD1 37"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemka! Dziś zamieniłem swojego Samsunga LE32N71B na Sharpa 37" z serii XD1 (full hd!). Nie ma co gadać grafa w grach i jakość filmów BD ryje totalnie beret!!! Ładnie wykonany jest, 2 HDMI ma i inne ciekawe funkcje;). Największy minus to jest to , że nie ma Componenta  <duren> rotfl! NIE MA COMPONENTA!!! Można podłączyć compnent ale to przez przejściówkę dołączoną do TV. Nie zauważyłem dużej straty na jakości  obrazu. hm... Nie ma co pisać więcej :D... poprostu rewelacja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za ile? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja dawałem sprzedawcy mojego samsunga i brałem od niego sharpa a dopłaciłem 2700 zł. Ale tam on był jakoś za 5500 zł może troche taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Za 6099 to można kupić newkę 42XD1E. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem, ale do pokoju mi się nie zmieści mam go już tak przeładowanego  :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor61

Trudno to  powyżej nazwać recenzją ;). Ja używam tego LCD od 7 miesięcy i z każdym dniem bardziej mnie przekonuje.  Rewelacyjna szybka matryca fullHD z wysokim kontrastem i masą regulacji świetnie wygladająca w grach i w filmach. Zaletą jest także elegancki wygląd i brak dodatkowychh wentylatorów chłodzących dających w niektórych modelach hałas. Wady to rzeczywiście brak osobnego wejścia Component chociaż jest na to mejsce. Obsluguje ten tryb wejście PC przez adapter i jest to ten sam tor wizji z rozdziałką do 720p /nie obsluguje 1080!/ale bez foni którą trzeba realizowac przy takim połaczeniu poprzez dodatkowe łaczenie np do wieży audio.Drugi minus to niezrozumiały brak funkcji zoom w panelu formatów obrazu- przy użyciu np HDTV boxa do PS2 z wykorzystaniem przewodu component dla trybu 480p uzyskujemy mały prostokąt HD który nijak nie można dopasować do ekranu poprzez ew zooming. Świetny jest za to obraz po  RGB który jest tu w wersji PLUS czyli ma dodatkową składową barwną -kolor żółty! Jest też opcja trueHD czyli sztuczka pozwalająca jakby podwoić częstotliowś matrycy co eliminuje smużenia! Rewelka! Podobnie obraz przez HDMI na PS3-fulHD wymiata!!! Za jakość obrazu: 10, za funkcje 8. Aha i jeszcze jedno: matryce 37' i 46' są matrycami najnowszej generacji produkowane w Japonii. Matryca 42' jest kupowana przez Sharpa na Tajwanie i pozbawiona jest paru ulepszeń! Nie warto jej kupować! Dlatego jet tak mała różnica w cenie między 37 a 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam i (oprócz componenta który obecnie do niczego mi się nie przyda, a producent daje przejściówkę w zestawie, dzwięk podłącza się przejściówką 2 czinczle na mini-jacka za 3 zł) i sprawóje się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT: gdzie można oddać "starego" LCD w rozliczeniu za nowy?

Kupiłem razem z PS3 32" LG. Bardzo mi odpowiada (min. dwutunerowy PiP, dobre parametry), ale okazał się niestety za mały w stosunku do wielkości pokoju :/

Chciałbym sobie sprawić 40" lub 42", ale nie mam koncepcji jak zbyć powyższy TV (kupowany był w MM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×