Skocz do zawartości
mastefix

DUALSHOCK 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę dość nietypowo, wiem, że większość z Was pewnie uważa, że nie ma sensu płacić za coś co powinno być w zestawie od samego początku i tak ja się z nimi zgodzę, mało tego też tak myślałem:) aż mnie napadło i kupiłem pada:)

i nie żałuje tego pad jest rewelacyjny o wiele lepiej leży w dłoni a to z powodu jego wagi, bo jest cięższy. Również przez to jest solidniejszy nie skrzypi przy bardziej "nerwowej" grze i ściskaniu pada. wibracje no cóż tu chyba się rozpisywać nie trzeba każdy kto miał PS2 wie co jest grane. poza tym oba pady czyli "sixaxis" i "dualshock 3" są identyczne, chociaż może mi się tylko wydaje ale dual ma większy kąt wychylenia analoga. ale to jest moja opinia i również bateria ma podobny czas działania przynajmniej z moich doświadczeń to wynika:). jedyny minus jak dla mnie to wykonanie tych "kul" do których jest przytwierdzony drążek analoga. Po prostu widać na nim zgrzewy plastiku i choć to szczegół to mi przeszkadza [ na "sixasixie" też takie są ale dużo mniejsze] i uważam, że Sony nie powinno na to pozwalać! bo niestety ale pad od x360 pomijając ergonomie to jest wykonany bardzo szczegółowo i bez niedoróbek...

Podsumowując. Jeżeli masz 140 PLN i chcesz drugiego pada to polecam!!

moja ocena:

9-

"-" za te niedoróbki [widoczne ja jednym ze zdjęć]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat o Dualshocku 3... Nie wiem po co zakładać kolejne tematy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak juz probowac zostac zauwazonym, to nie przez postawione byki. Moze i niektorzy napisza ze nie istotna jest estetyka a liczy sie przekaz, ale sory mi sie odechcialo czytac w polowie. "kont", "kóla", czlowieku ty miales elementarz w rekach? To na prawde nie sa wyrazy wymagajace mocy supermena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak juz probowac zostac zauwazonym, to nie przez postawione byki. Moze i niektorzy napisza ze nie istotna jest estetyka a liczy sie przekaz, ale sory mi sie odechcialo czytac w polowie. "kont", "kóla", czlowieku ty miales elementarz w rekach? To na prawde nie sa wyrazy wymagajace mocy supermena.

Hehehe no toś pojechał koledze, zamknie się w sobie i pogryzie Duala3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ds3 działa w CoD5 i UT3 ? chodzi mi o wibracje.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ds3 działa w CoD5 i UT3 ? chodzi mi o wibracje.

pozdro

W UT3 działa. W CoD5 na 100% będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dobrą cenę białego padzika. Generalnie wibratorki średnio mnie pobudzają ale kolor bardzo nęci, a może mi się spooba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W UT3 działa. W CoD5 na 100% będzie działał.

Ale w NFSC za 6 dych już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to zbytniej różnicy w wykonaniu między DS3 a sixasix'em jedyne różnice to wibrację i waga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z hajpekiem. Niektórym przeszkadza waga Sixasa więc mogą się na DS przerzucić, ale wg mnie nie opłaca się płacić 2 razy tyle za dodatkowe wibrację i wagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z hajpekiem. Niektórym przeszkadza waga Sixasa więc mogą się na DS przerzucić, ale wg mnie nie opłaca się płacić 2 razy tyle za dodatkowe wibrację i wagę.

nie wiem po ile teraz stoi DS3 ale wież mi że warto wydać trochę więcej kasy na wibrację bo miło czuć że się gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po ile teraz stoi DS3 ale wież mi że warto wydać trochę więcej kasy na wibrację bo miło czuć że się gra ;)
Wydaje mi sie ze stosunek 1DS na 3 Sixy jest wystarczajacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze stosunek 1DS na 3 Sixy jest wystarczajacy.

Na dwa mniej wiecej. Juz od 120 zl da sie kupic. Wystraczy poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam miałem 2 sixy w zestawi z konsolą to sobie dokupiłem DS3 i nie pamiętam ile płaciłem wtedy ale warto było bo fajnie się gra z wibracjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma porównania sixa do DS3. Pamiętam jak siedziałem z sixem i wspominałem te wibrujące pady w ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma porównania sixa do DS3. Pamiętam jak siedziałem z sixem i wspominałem te wibrujące pady w ps2.

co DS to DS ;) sixy mi leżą nie potrzebne :P jedyne co to czasami z bratem pogram lub moją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DS3 jednego i jednego Sixaxisa i jak ostatnio mi się rozładował DS w czasie gry i przesiadłem się na Sixa to grać nie mogłem - różnica wagi robi swoje. Six jest za lekki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy gdzies w okolicach malopolski mozna wymienic sixa na ds3 za doplata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania :P Może to głupie, ale w niektórych rejonach Polski tak robią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, a to ciekawe by bylo, bo kupowac DS3 mi sie nie chce (pieniedzy szkoda i na co mi trzy pady w domu?) ale wymienic za doplata to moze nie mialbym takich oporow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odrazu zalozylem ze musze kupic dualshock3, trzeba to w liczyc w cene konsoli, drugi pad jest niezbedny, bedzie czesto uzywany wiec nie ma co oszczedzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odrazu zalozylem ze musze kupic dualshock3, trzeba to w liczyc w cene konsoli, drugi pad jest niezbedny, bedzie czesto uzywany wiec nie ma co oszczedzac.

nie ma to jak konsola z jednym padem.. ;]

ja mam trzy... dwa DS3 i jednego Sixaxisa.

Sixaxis lezy nie uzywany, a na DS-ach pykam z kumplami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ile trzyma bateria w dualu? jak długo trzeba go ładowac, jednoczesnie grajac? I czym moze byc on podpiety pod konsole gdy jest wyłączona? wiem ze to banalne ale chce zeby mi jak najdłuzej posłuzył jako bezprzewodowy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei jestem zmuszony do zakupu DS3, bo obydwa Six'y z Bundla mają już roczek i połowa guzików jest wyrobiona (ahh te DMC :P) xD I tak dobrze, że analogi działają bezproblemowo, bo u kumpla to masakra jest.

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie na DualShocku 3 gra się przyjemnie. Boli mnie tylko duży palec z wciskania bardzo mocno prawej strzałki ^^ i ciut ,,kość" pomiędzy palcem wskazujący a (:wallbash: - cenzura /arab) ;] od GTA IV. W LBP się gra na nim świetnie. Zobaczymy jak to będzie z Kilzone2 cz FIFA.

Warto było wydać te 190zł (zdzierstwo) na drugiego DS3 ;] POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×