Skocz do zawartości
xAndre77x

> PSP vs PS3 <

Rekomendowane odpowiedzi

Z której konsoli jesteście bardzie zadowoleni? Czy z megamocnego PS3 czy może z przenośnego PSP? Temat wyjątkowo nietypowy - porównywać konsolę stacjonarną z mobilną to jest coś. Wiadomo - sprzętowo PS3 wygrywa nokautując PSP, ale może jest to "coś" co sprawia, że PSP jest lepsze od chlebaka? Każda konsolka ma swoje "+" i "-"...

W skrócie:

Wasza zadowolenie jest wyższe z PSP czy z PS3?

Oprócz uzasadnienia, po 2, 3 enterach na końcu napiszcie TYLKO wyraz "PSP" albo "PS3" (tą lepszą waszym zdaniem), aby można było czytelnie określić co wolicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę:

PS3 jest dla mnie lepsza, bo ma dużo większą moc!!! Poza domem jestem tylko 1/12 roku więc PSP wykorzystuję rzadko. Przenośna, bo przenośna, ale jak dla mnie liczy się rozrywka, której więcej daje mi chlebaczek.

PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam i PSP i PS3 jestem zadowolony z obu tych konsol. PS3 używam w domciu a PSP po za domkiem. Każda ma swoje plusy i minusy, ale nie chce mi sie ich wypisywać. Ogólnie ten zestaw sprzętowy jest dużo lepszy niż kombinacja Xbox + DS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Temat jak najbardziej bezsensu. Wogole jak to porownywac?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat jak najbardziej bezsensu. Wogole jak to porownywac?!

Powiedz szczerze: bardziej Cię ciesz PS3 czy może PSP? Trudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jakbyś miał porównywać pralkę z lodówką - co lepsze? PS3 to konsola stacjonarna, a PSP przenośna - dwie różne ligi, dwa różne zastosowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz szczerze: bardziej Cię ciesz PS3 czy może PSP? Trudne?

Nic trudnego w porównaniu PSP vs PS3, bo porównanie nijak ma się do realiów w jakich obracają się obydwa sprzęty! Porównując te dwie konsole to tak jakbyś porównywał PSX z PS2, bez sensu!

Lepiej zanim założycie temat jakiś, zastanówcie się nad jego egzystencją!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP jest lepsze, bo wzięcie do kieszeni PS3 i telewizora HD jest niewygodne. A PS3 jest lepsze, bo PSP nie ma czytnika Blu-ray. Osobiście nie mam PSP, ale temat porównania co najmniej dziwaczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie konsolki fajne, czasem bywa jak mnie jakaś gierka wciągnie na PSP że PS3 przez tygodnie potrafię nie odpalać, poza domem w szkole na lekcjach się nie nudzisz i masz psp, do domu wraca się na ps3, ale imo jak bym miał wybierać którą konsolę musiałbym się pozbyć wolałbym zostać z ps3 jednak choć to trudny wybór bo to w prawdzie dla mnie 50/50 i to i to fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to temat bardziej by się nadawał na "PSP vs DS". Ta sama liga.

Posiadam PS3 i PSP. Moim zdaniem obie konsole są najlepszym rozwiązaniem w swoich kategoriach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy mi sie wydaje czy Wy nie rozumiecie tematu tego posta?????????

Autor nie kaze wybierac miedzy specyfikacjami konsol (pewnie ze PS3 ma lepsza specyfikacje), wyraznie napisal "ale może jest to "coś" co sprawia...." no i w tym problem.

Ja wole PS3 bo w tej konsoli tym "czymś" jest oderwanie od rzeczywistosci, wygodnie sie rozloze w fotelu - jak szlauf na budowie i napieram w gry z "charakterem", a PSP to jest dobre na zabicei czasu w podrozy. To jest moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim liczyc. Dzieki za uwage, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mi sie wydaje czy Wy nie rozumiecie tematu tego posta?????????

A Ty udajesz, że rozumeisz o co pyta Autor tematu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty udajesz, że rozumeisz o co pyta Autor tematu??

Nie udaje - pierwszy zrozumiał o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie udaje - pierwszy zrozumiał o co mi chodzi.

Ale milo sie to czytalo

Ale musze Hadesa26 poprzec z ta uwaga do mnie, bo z ta wczesniejsza wypowiedzia wyskoczylem jak Filip z konopii, nie chcialem nikogo urazic PEACE AND LOVE, PEOPLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie porównanie wydaje sie być możliwe jeżeli ktoś mniejwiecej po równo dysponuje czasem między obydwiema konsolami. Ja jestem raczej fanem urządzeń stacjonarnych tego typu , a w szkole wolałem raczej słuchac tego co mówią skoro już sie tam pojawiłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie faktycznie dziwne, ale możliwe. Jeżeli często jesteś poza domem, albo masz tylko chwilę żeby pograć to PSP. Znajdzie się na niego kilka ciekawych tytułów. Do wszystkiego innego PS3. Ja mam obie konsolki. Zawsze najpierw siadam na piecu, żeby poczytać coś na necie, potem siadam na PS3, jak mi się nudzi, to włączam PSP i po sprawie. Lubię też często wieczorem filmy na nim oglądać i słuchać muzyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura, jutro pojawi sie temat, co jest lepsze: MGS4 czy Fifa09?

tylko w jakim celu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bzdura, jutro pojawi sie temat, co jest lepsze: MGS4 czy Fifa09?

Odpowiedź brzmi: PES 2009

Żartowałem oczywiście, zgadzam się również nie bardzo widzę sensu takiego porównania, ten kto chce mieć możliwość

pogrania w każdym miejscu gdzie jest wybiera PSP, PS3 - wybiera ten kto nie gania z PSP po mieście i ceni sobie

obraz oraz rozgrywkę na "XX" calach.

A najlepiej to mieć i jedno i drugie wtedy nie ma problemu i wsio w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy sobie jaja robicie? Po cholerę takie tematy?

To tak jakbyś zapytał: "Z czego jesteście bardziej zadowoleni z Mikrofalówki czy Grilla?"

Dżizas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko czy ten temat jest:

a)bezsensowny

b)bezcelowy

c)beznadziejny

d)bezprzyszlosciowy

e)bez (tu wpisz swoje)

f) wszystko powyzej

i jeszcze jedno

waszym zdaniem co jest lepsze, MPC5000 czy telewizor 42" full hd sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - nie offtopujcie tylko proste odpowiedzi! Czy jak porównanie jest nietypowe to odrazu musi być bez sensu? Nie masz zdania nie pisz! User Albin Kolano tylko zrozumiał o co chodzi w temacie!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wcale nie jest głupi, bezsensowny, bezcelowy czy beznadziejny mi sie całkiem podoba . Oczywiscie jestem zdecydowanie za PS3! ale mysle że znajda sie też osoby co wstawia sie za PSP i powiedza że: (PSP JEST DUŻO LEPSZE!) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź brzmi: PES 2009

Dimek zagraj w MGS4 to pochłonie Cię ta gra...

Co wy sobie jaja robicie? Po cholerę takie tematy?

To tak jakbyś zapytał: "Z czego jesteście bardziej zadowoleni z Mikrofalówki czy Grilla?"

Dżizas...

Allu... lepsze te niż o skarpetkach i porównaniu czy z palcami czy bez sa lepsze

ja mam pytanko czy ten temat jest:

a)bezsensowny

b)bezcelowy

c)beznadziejny

d)bezprzyszlosciowy

e)bez (tu wpisz swoje)

f) wszystko powyzej

Zdecydowanie 'F'...

Ludzie - nie offtopujcie tylko proste odpowiedzi! Czy jak porównanie jest nietypowe to odrazu musi być bez sensu? Nie masz zdania nie pisz! User Albin Kolano tylko zrozumiał o co chodzi w temacie!...

Jak można dać prostą odpowiedź w temacie w którym porównuje się dwie konsole jakże od siebie odmienne?! Rozumie, porównanie GBAdvance z PSP ale nie PSP i PS3...?!???...

PS3 nigdy nie miała być konsolą przenośną, miała oddać realia rozgrywki, pola walki, płacz, strach itd ale na dużym ekranie w DOMU!! PSP to konsola na 'wynos' którą zabierzesz do ciotki na obiad, podczas wyjazdu z wujkiem na grzyby/ryby lub gdy Ci starzy zamkną TV bo masz karę za sikanie na deskę i wtedy możesz se włączyć PSP...

Porównanie konsol jest bez celowe i bezzasadne, niczym struganie wariata ewentualnie lepienie z kupy oskara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę mieć mikrofalówkę i PS3

tia, ps3 nawet w kuchnie sie ladnie wkomponuje

...lepienie z kupy oskara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×