Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

[...] A jesli nawet bedziesz chcial znalesc uzywana to ceny prawdopodobnie beda w okolicach 2000zl.

Na Allegro PS3 v60GB stoi za (ukryję co by nie przerazić) [span style=color:#000000;background:#000000] 2700zł [/span] nowa Ubawiłem się tym, ale cóż!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem skoku cen konsol, nie powinno nikogo to zniechęcić. Według mnie jest tak samo teraz jak i przed kryzysem, właśnie wczoraj kupiłem sobie PS#.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam w jakim sklepie kupić konsole najlepiej "gołą" tzn bez gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam w jakim sklepie kupić konsole najlepiej "gołą" tzn bez gier.

w tym, który jest najtańszy, bo wszędzie konsole są takie same.

Edytowane przez TheMichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Saturnie. Za 1399zł z Little Big Planet i Dual Shockiem 3.

Jeśli chodzi o taki sprzęt to wole sklepy (łatwiejsza wymiana), ale mój ojciec kupił TV Samsung i nie ma z nim problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany powiem ci gdzie nie kupowac konsoli napewno zapomnij o cerffurze jezeli interesuje cie gwarancja na 12 miesiecy :] to tak oni potrafia przez telefon zecznika praw konsumenta splawic ... i tak musialem konsole za 2500 zl naprawiac sam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 4 dni temu w Media Expert 80gb z Dualshockiem i Little Big Planet za 1310zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zamówić z PSX Extreme

sklep.psxextreme.pl

Tam właśnie kupiłem moją PS3 z GTAIV + koszulkę - jako niespodziankę dorzucili 2 numery ich magazynu:).

Zresztą gry i inne rzeczy do PS3 też tam kupuję:P

Nigdy nie miałem problemów z przesyłką!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklepy typu Saturn , ja np dostalem za niska cene +2 gierki ktore wlasnei zamiezalem kupic... A na allegro nie polecam kupowac od pojedynczych uzytkownikow poniewaz np w ps2 zamieniaja czytniki na starsze itd ;)

Pzdroffka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam zamówić z PSX Extreme

sklep.psxextreme.pl

Tam właśnie kupiłem moją PS3 z GTAIV + koszulkę - jako niespodziankę dorzucili 2 numery ich magazynu:).

Zresztą gry i inne rzeczy do PS3 też tam kupuję :P

Nigdy nie miałem problemów z przesyłką!

chyba tez u nich kupię , a co z gwarancją?

rte-toggle-options.png Przełącz boczny panel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba tez u nich kupię , a co z gwarancją?

Oczywiście 12 miesięcy. Jeśli dokonujesz zakupu na cenę powyżej 250zł to przesyłkę masz gratis :). Nie wiem jak się mają ceny gier gdzie indziej, ale tutaj parę gier jest ładnie obniżonych. Napalony jestem np. na Barnouta - 89zł i inne starsze tytuły po mniej niż 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barnouta - 89zł - to normalna cena, a jak dodasz przesyłkę to pewnie wyjdzie tyle samo co w mm, czyli 99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kupowałem rok temu chwile przed nowym roku to zjechałem wszystkie większe sklepy jakie są w warszawie(MM, Saturn, Elektro World) bo już nigdzie nie było ps3(aż sam nie wierzyłem) i udało mi się dorwać w Elektro world w promenadzie jeśli dobrze pamiętam za 1500zl bez żadnej gry i z jednym padem oczywiście wtedy były już tylko 40. Ale dokupiłem do tego 1 grę, pada i gwarancje na 3 lata co prawda zapłaciłem 2000 ale mam spokój:). Ja tak jak większość polecam większe sklepy jakieś większe przekonanie do nich mam konsole są trzymane w dobrych warunkach co chwila pewno są nowe z fabryki a u takich mniejszych sprzedawców nie wiadomo ile te konsole już maja sklepy internetowe z warszawy często wystawiają towar na giełdzie komputerowej tam te konsole stoją na dworze czasem mokną. Jakoś wydaje mi się że lepiej zapłacić 200zl więcej i mieć spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...konsole są trzymane w dobrych warunkach co chwila pewno są nowe z fabryki a u takich mniejszych sprzedawców nie wiadomo ile te konsole już maja sklepy internetowe z warszawy często wystawiają towar na giełdzie komputerowej tam te konsole stoją na dworze czasem mokną. Jakoś wydaje mi się że lepiej zapłacić 200zl więcej i mieć spokój.

nawet nie wiesz co się dzieje z takim sprzętami w sklepach typu MM. Dla małego sklepu zniszczona konsola to strata części miesięcznego zysku, więc na pewno nic niestosownego z nimi nie robią, a egzemplarze wystawione na CGK przecież tylko tam stoją w zadaszonych stoiskach, przykryte folią. A w molochach RTV nikomu nie zależy na tym, żeby sprzęt się nie zniszczył, bo pracownik i tak dostanie tyle samo pensji, a jak coś się z konsolą stanie to ciężko jest udowodnić, że to z jego winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt zakupiłem ..... zakup prasę konsolową .... dużo sklepów się ogłasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz co się dzieje z takim sprzętami w sklepach typu MM. Dla małego sklepu zniszczona konsola to strata części miesięcznego zysku, więc na pewno nic niestosownego z nimi nie robią, a egzemplarze wystawione na CGK przecież tylko tam stoją w zadaszonych stoiskach, przykryte folią. A w molochach RTV nikomu nie zależy na tym, żeby sprzęt się nie zniszczył, bo pracownik i tak dostanie tyle samo pensji, a jak coś się z konsolą stanie to ciężko jest udowodnić, że to z jego winy.

swego czasu głośno było wśród budowlańców jak to zalało sklep z elektroniką tuż przed otwarciem. całą noc radzili co z robić z tym sprzętem. poszedł rano calutki jako promocja :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swego czasu głośno było wśród budowlańców jak to zalało sklep z elektroniką tuż przed otwarciem. całą noc radzili co z robić z tym sprzętem. poszedł rano calutki jako promocja :D .

A potem jeszcze mają pretensje że konsument chce zwrotu kasy ;X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK MASZ GOTÓWKĘ TO NAJLEPIEJ ZAPOLOWAĆ W MARKETACH!! LUB KUPIĆ Z ALLEGRO! ALE ODBIÓR OSOBISTY!! I PŁATNE TEŻ PRZY ODBIORZE! NO I NAJLEPIEJ ŻEBY SPRZEDAJĄCY MIAŁ SKLEP!! LUB OD RAZU GWARANCJĘ PODBIŁ!!

Edytowane przez bartosz1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ceneo najtanszy plej jest za 1249 w psxextreme Ja obskoczylem media i saturn i tam podstawowe wersje byly za 1300+ Ostatecznie kupilem w Empiku za 1249

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam MegaAvans, mają fajne zestawy i ciekawe promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Angielskim pcworld.co.uk kupiłem wczoraj wersję 160GB + 4 gry z PSN + gratisowo FIFA 09 + LBP + SMACKDOWN VS RAW 2009 za 341 Ł. Cena całkiem dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem tydzien temu za 299 Ł z Fifa 09 i LittleBigPlanet z sixaxix i dokupilem drugiego za 39 Ł takze mysle ze cena ok

z serwisu game.co.uk fajne bundles packi maja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez swoja kupiłem w sklepie, a dokładniej w SONY w Łodzi i bylo tam taniej niz w empiku, Media Markt czy Electroworld-zie a tym bardziej taniej niz w Avansie. Aha no i kupiłem wersje 160 gb z 4 grami z PSN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×