Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja polecam cofnąć się w czasie i kupić w dniu premiery jak ja za 2399 z jednym padem i bez gier:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się kupić w empiku w Warszawie za 1215 razem z Little Big Planet z sixaxix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A po co kupowac?! Nie lepiej ukrasc? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co kupowac?! Nie lepiej ukrasc? :D

hahahaha :fool:

Xiao-Ri -> bardzo dobra cena. Wersja 80GB ?

Edytowane przez TheMichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co kupowac?! Nie lepiej ukrasc? :D

Nie chce wiedzieć skąd niektórzy mają swoje konsole. :blink:

------------------------------------------------

PS3 najlepiej kupić z Alle-Drogo, zawsze trafi się jakaś okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

To mój pierwszy post na forum, więc przy okazji się przywitam.

Wczoraj kupiłem PS3 80 GB z LBP w Empiku w Jankach... cena 1080zł. Sam byłem w ciężkim szoku.

Na pudełku było 1499zł, jak kasjer zeskanował kod to wybiło ok. 1350zł i jeszcze od tego dostałem 20% zniżki. Nie wiem dlaczego akurat 20% bo wszędzie na półkach było napisane, że dają 10% zniżki na cały asortyment. Ale przecież nie będę się kłócił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trakim razie chyba jest sie z czego cieszyc. Dziwne ze zaczynaja sie znizki na playstation3. Zapowiadane było ze takie rzeczy nie beda sie działy. Samo szefostwo sony zaprzeczało obnizkom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie zniżki na PS3 tylko ogólna akcja empiku -10% na wszystko. W moim wypadku też na pudełku było 1499 na kasie nabiło 1349,99 no i od tego jeszcze 10% zniżki. Jak dostałeś 20% to można się tylko cieszyć.

Jako ciekawostkę powiem że w empiku z Złotych Tarasach usłyszałem że konsolę nie są objętę promocją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w trakim razie chyba jest sie z czego cieszyc. Dziwne ze zaczynaja sie znizki na playstation3. Zapowiadane było ze takie rzeczy nie beda sie działy. Samo szefostwo sony zaprzeczało obnizkom

To jest obniżka danego sklepu, a nie Sony. Sony nie ma z tym nic wspólnego. A sam sklep kupując konsolę w ilości hurtowej dostaje je za jakąś część tego co płacimy my, klienci, dlatego taki Empik może sobie pozwolić na taką obniżkę (jeśli nie była ona pomyłką :D). Tak samo mniejsze sklepy, zamawiają większą liczbę konsol np: z Belgii lub Holandii bo po prostu się im opłaca. A przy większości obniżek, nawet tych drastycznych sklep i tak po sprzedaniu pojedynczej sztuki wychodzi na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahahaha :fool:
Nie chce wiedzieć skąd niektórzy mają swoje konsole. blink.gif

Widze ze co niektorzy fanboje :sorcerer: na forum maja problemy z swoja osobowoscia. Jesli mozna wam pomoc w jakis sposob w leczeniu dajcie znac, chociaz juz pewnie na to zapozno.

Edytowane przez pipboy2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Media Markt Bp 80Gb + MS:PR za 1400 zł, ale ostatnio widziałem w Empiku BP 80Gb + LBP za 1350 zł. Muszisz poszukać w rejonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie z Łodzi:

W ŁÓDZKIM MEDIA MARKT KONSOLA PLAYSTATION 3 80 GB BĘDZIE ZA 999 ZŁ!

To chyba bardzo dobra oferta. ściągnijcie gazetki media markt i sprawdźcie

20090128114338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohoho normalnie mnie zatkało :shok: Jezeli to prawda to zaraz jade po nią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sztuk będzie tych ps3 za 999. Jakoś tych promocyjnych cen na gry to nigdy nie udało się zakupić, zawsze już wyprzedane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bez gry to taka wspaniała cena wcale nie jest. Zdarzały się już wcześniej promocje za np. 1250zł z jakąś nową grą, więc wychodziło m/w to samo. Ale cena atrakcyjna, nie da się ukryć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z psychologicznego punktu masz przewagę. Taki posiadacz xboxa pyta ile dałeś a ty, że 999zł. Mało kto pyta o dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, to MM nieźle z ceną poleciał. Wszak, nie ma gier, ale cena, cena kusi chyba każdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gamestation (sklep w UK, a TU link) miałem kupić bundle 80GB z Mirrors Edge i Resistance 2 i film na BD "300" za £299 ale pani z obsługi powiedziała ze nie maja wiec pogadała z menagerem co zrobić i zaproponowała mi bundle 80GB z CoD:WaW i 2 gry free wiec wziąłem tego bundla z GTA 4 i LBP :D zapłaciłem £299 :D

PS

taka mała propozycja, można by było zrobić temat o promocjach np. co ostatnio kupiliśmy tanio(gry, sprzęt itp. tyczące się PS3) widziałem taki temat na angielskim forum PS3 i forumowicze podawali ciekawe sklepy internetowe z dobrymi cenami.

Edytowane przez PatrykJP19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w gamestation (sklep w UK, a TU link) miałem kupić bundle 80GB z Mirrors Edge i Resistance 2 i film na BD "300" za £299 ale pani z obsługi powiedziała ze nie maja wiec pogadała z menagerem co zrobić i zaproponowała mi bundle 80GB z CoD:WaW i 2 gry free wiec wziąłem tego bundla z GTA 4 i LBP :D zapłaciłem £299 :D

PS

taka mała propozycja, można by było zrobić temat o promocjach np. co ostatnio kupiliśmy tanio(gry, sprzęt itp. tyczące się PS3) widziałem taki temat na angielskim forum PS3 i forumowicze podawali ciekawe sklepy internetowe z dobrymi cenami.

Świetny pomysł.Sam chcę kupić PS3 w jakiejś promocji.Trzeba zrobić taki temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł! Przyłączam się do prośby o taki temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w gamestation (sklep w UK, a TU link) miałem kupić bundle 80GB z Mirrors Edge i Resistance 2 i film na BD "300" za £299 ale pani z obsługi powiedziała ze nie maja wiec pogadała z menagerem co zrobić i zaproponowała mi bundle 80GB z CoD:WaW i 2 gry free wiec wziąłem tego bundla z GTA 4 i LBP :D zapłaciłem £299 :D

PS

taka mała propozycja, można by było zrobić temat o promocjach np. co ostatnio kupiliśmy tanio(gry, sprzęt itp. tyczące się PS3) widziałem taki temat na angielskim forum PS3 i forumowicze podawali ciekawe sklepy internetowe z dobrymi cenami.

tak to jest zdecydowanie świetny pomysł popieram ;) i mam nadzieję że taki powstanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 40GB z grą w MM białostockim będzie od 30.01 za 899 plnów

ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no normalnie szok... :shok: Jak zaraz się napalę na nią to pojadę po nią :D

A co do pomysłu o stworzeniu tematu o promocjach to świetny pomysł... Arab zajrzyj do tego temaciku i bądź taki miły i zrób nam temacik o promocjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia jak zrobicie wątek o promocjach itp. to zaraz go zamkną,bo to jest reklama sklepów.

Wiem ,bo sam kiedyś na tym forum założyłem taki wątek i go zamknęli. (wiem głupie to jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale temat by się przydał dla takich jak ja. Planuje kupić PS3 tylko szukam odpowiedniej okazji bo nie mam jeszcze 1400 zł ;/ A ja mieszkam w takim zadupiu że w MM przecen nie robią i sie tłumaczą że nie mają konkurencji tutaj więc nie muszą nic przeceniać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×