Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

najtaniej to chyba jednak Mediamarkt 599zl + dysk za 200zl dokupic + pada a z zestawem move widzialem na allegro nowym mozna sie w 260zl nawet zamknac- 2 kontrolery i kamerka i gra. Tanszej opcji nie widze jak narazie

 

niezbyt tanio bo wychodzi lekką ręką 800-850zł a na amazonie masz za 1000zł  czyli jakieś 200zł więcej 2 gry- w tym nowe GTAV i 2 miesięczne The Last of US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amazonie daja gwarancje rok, w sklepie w pl raczej na 2 lata pewnie i moze nawet na raty bym rozlozyl.. cos ten amazon mnie odrzuca pewnie dlatego ze nigdy nie kupowalem tam i troche sie obawiam tego zachodu z karta mbanku i zaplata... choc te gry naprawde ksuza i jakby je policzyc to fakt amazon ma lepsza oferte.. 

 

 

ktos z was kupowal tam np konsole i moze sie podzielic opinia ze strachliwym maruda ;)?


troche sie boje przy ewentualnej reklamacji trzeba kuriera brac wysylac zawsze to gorzej niz isc do sklepu w miescie fizycznie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie masz się co bać kuriera bo to amazon- oni zrobią wszystko, żeby klient był zadowolony a konsolę oni ci wyślą nową a starą biorą...

 

w pl też masz rok gwarancji na konsolę. Sklepy  dają ustawową niezgodność towaru z umową kupna 2 letnią ale tylko 6 mies. zakłada się, że jest to wada fabryczna, potem musisz ty im to udowodnić więc nie takie hop siup. Bierz z amazona, przynajmniej jest rok spokoju a nie jak u nas....

 

kasa musi być na koncie, bank sam sobie przeliczy po własnym kursie i tyle. Bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dales mi tego linka do konsoli ale tak jakos ja tego nie widze zeby bylo gta V i ta druga gra :) co prawda ja niemiecki bardziej niz angielski ale tam jakos o tej drugiej grze cicho.. mam na koncie 1700zl wiec powinno starczyc, zaloze zaraz konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ja też jakoś nie widzę aby tam gdzieś było napisane,że w zestawie jest The Last Of Us tylko GTA V.A i jeszcze jedno natknąłem się na necie na takie coś - ważne: ceny na opisach produktów nie zawierają VAT! – inaczej niż w Polsce.To znaczy,że ile do tych 1000zł. będzie doliczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dales mi tego linka do konsoli ale tak jakos ja tego nie widze zeby bylo gta V i ta druga gra :) co prawda ja niemiecki bardziej niz angielski ale tam jakos o tej drugiej grze cicho.. mam na koncie 1700zl wiec powinno starczyc, zaloze zaraz konto

 

wczoraj była- amazon często zmienia oferty i trzeba brać jak jest a nie czekać... zostało tylko  GTA.. ale i tak się opłaca :)

 

w amazon uk vat jest wliczony! jedynie co to może być kilka zł drożej bo my mamy 23% a oni 22% i mogą doliczyć różnicę. Dokładne koszty masz przy alceptacji zamówienia podane

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli niema The Last Of Us w zestawie to samo wychodzi u nas kupić.Widziałem na allegro konsolkę ss 500gb za 850zł.z całym okablowaniem +pad+kabel hdmi z 2 letnią gwarancją. Tam w zestawie niema kabla hdmi i trzeba dokupić jeszcze przejściówkę do gniazdka,niby mały koszt ale zawsze coś a no i vat trzeba wliczyć.Co do gry to GTA V można kupić nówkę za 209zł. i praktycznie to samo wychodzi ;)

Edytowane przez Troyanowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 22% a w Angli jest 20% VAT.

Np. z kwoty 184 Funtów VAT jest na poziomie 36 Funtów.

Więc towar nie kosztuje 184 Funtów, tylko o te 36 Funtów więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh i juz to tak super nie wyglada.. sory ze nie umiem na spontanie wydac 1200zl:D niby 199funtow a tu podatek a tu juz jedna gra.. ja wole to na spokojnie przemyslec i wiedziec ile i za co place. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi za ile opłaca się kupić PS3, bodjze 2012, gwarancja przedluzona do 2016, 2 pady, 2 kontrolery ruchu, kamerka, cale okablowanie, masa gier bo ponad 40. Jak sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi za ile opłaca się kupić PS3, bodjze 2012, gwarancja przedluzona do 2016, 2 pady, 2 kontrolery ruchu, kamerka, cale okablowanie, masa gier bo ponad 40. Jak sadzicie?

 

Jaka wersja, jaki dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi za ile opłaca się kupić PS3, bodjze 2012, gwarancja przedluzona do 2016, 2 pady, 2 kontrolery ruchu, kamerka, cale okablowanie, masa gier bo ponad 40. Jak sadzicie?

 

I zasadniczo jaka cena? Jeśli chodzi o przedłużenie gwarancji to bądź ostrożny. W Hestii przy sprzedaży trzeba pisać pisma o zmianę właściciela więc się zorientuj jak jest w tym przypadku :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zasadniczo jaka cena? Jeśli chodzi o przedłużenie gwarancji to bądź ostrożny. W Hestii przy sprzedaży trzeba pisać pisma o zmianę właściciela, więc się zorientuj jak jest w tym przypadku :)

 

Kolega wlasnie o wycene pyta;)

eh i juz to tak super nie wyglada.. sory ze nie umiem na spontanie wydac 1200zl:D niby 199funtow a tu podatek a tu juz jedna gra.. ja wole to na spokojnie przemyslec i wiedziec ile i za co place. 

 

1% roznicy podatku zbyt wielkiej roznicy Ci nie zrobi. Ale warto kupic w dobrym kursie funta, a teraz jest niezbyt swietny.

 

Zreszta w podsumowaniu zamowienia wszystko Ci wyszczegolni, wiec kota w worku sie nie kupi. Bierzesz kalkulator w reke, przeliczasz funty na zlotowki i masz.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wlasnie o wycene pyta;)

 

1% roznicy podatku zbyt wielkiej roznicy Ci nie zrobi. Ale warto kupic w dobrym kursie funta, a teraz jest niezbyt swietny.

 

Zreszta w podsumowaniu zamowienia wszystko Ci wyszczegolni, wiec kota w worku sie nie kupi. Bierzesz kalkulator w reke, przeliczasz funty na zlotowki i masz.

 

Fakt, przepraszam ale ciężki dzień miałem. 

 

No dobra ale podaj jeszcze ile gier jest w pudełkach ( na moje oko część z plusa pochodzi) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles wyglada na powaznego gracza.. kolekcja 60 gier to chyba nie jest kogos kto malo uzywal konsoli :) ja jednak uzywki bym nie wzial widze ze ty ciagle tylko takich szukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ciężko dostać slima w dobrej cenie, a tylko takowego chcę, super slim odpada ;< doradź coś : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli niema The Last Of Us w zestawie to samo wychodzi u nas kupić.Widziałem na allegro konsolkę ss 500gb za 850zł.z całym okablowaniem +pad+kabel hdmi z 2 letnią gwarancją. Tam w zestawie niema kabla hdmi i trzeba dokupić jeszcze przejściówkę do gniazdka,niby mały koszt ale zawsze coś a no i vat trzeba wliczyć.Co do gry to GTA V można kupić nówkę za 209zł. i praktycznie to samo wychodzi ;)

 

szkoda, że nie bierzesz pod uwagę tego jak amazon podchodzi do klienta- w razie awarii wymiana na nową bez czekania na naprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie zastanawiał nad kupnem konsoli używanej od poważnego gracza gdyż taka konsola jest prawdopodobnie zajeżdżona (tak jak samochód). Każda konsola ma pewną żywotność w okolicy 3000 godzin, jednakże ta oferta z allegro jest kusząca. Jestem tylko ciekaw jak jest z tą gwarancją, w jakim sklepie i na jakich zasadach przedłużona. Następna sprawa to to że to jest aukcja licytacja a nie kup teraz więc cena może poszybować w okolice ceny nówki playstation 4 :).

 

 

ja posstanowilem konsole SS 12gb szukac i dokupie dysk 750gb SATA II czy III?

Pamiętaj że do slima musisz kupić tak że sanki na których montujesz dysk a potem wsuwasz razem do konsoli (można bez sanek ale wtedy nie można ruszać konsolą aby dysku nie uszkodzić). W sklepach są gotowe zestawy dysk + sanki

http://allegro.pl/dysk-hitachi-500gb-kieszen-sony-hdd-ps3-superslim-i3524928108.html

http://allegro.pl/kieszen-adapter-hdd-dysk-500gb-ps3-super-slim-i3526503566.html

i orginalny zestaw od sony z dyskiem nie opłacalny więc należy to potraktować jako ciekawostka bo dyski od sony to zwykłe dyski hitachi, segate itd

http://www.mediamarkt.pl/warszawa-marki/akcesorium-sony-dysk-twardy-250-gb,id-684163

wiem że 500 na pewno działają ale nie mam pojęcia czy na slimie ruszy 750 gb (pewnie tak ale musisz się upewnić). Jeżeli chodzi o dysk to info jest na pewno w necie i na tym portalu bo sam wymieniałem dysk pół roku temu, ale już za bardzo nie pamiętam parametrów. Oczywiście możesz kupić sanki oddzielnie i dysk to już twój wybór. Z tego co się orientuje to dysk powinien mieć 5400 obroty, 2'5 cala (dysk laptopowy) Sata II 3,0 gb więc ten co podałeś powinien być dobry tylko jeszcze sanki za 30 zł również z allegro

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie zastanawiał nad kupnem konsoli używanej od poważnego gracza gdyż taka konsola jest prawdopodobnie zajeżdżona (tak jak samochód). Każda konsola ma pewną żywotność w okolicy 3000 godzin, jednakże ta oferta z allegro jest kusząca. Jestem tylko ciekaw jak jest z tą gwarancją, w jakim sklepie i na jakich zasadach przedłużona. Następna sprawa to to że to jest aukcja licytacja a nie kup teraz więc cena może poszybować w okolice ceny nówki playstation 4 :).

Pamiętaj że do slima musisz kupić tak że sanki na których montujesz dysk a potem wsuwasz razem do konsoli (można bez sanek ale wtedy nie można ruszać konsolą aby dysku nie uszkodzić). W sklepach są gotowe zestawy dysk + sanki

http://allegro.pl/dysk-hitachi-500gb-kieszen-sony-hdd-ps3-superslim-i3524928108.html

http://allegro.pl/kieszen-adapter-hdd-dysk-500gb-ps3-super-slim-i3526503566.html

i orginalny zestaw od sony z dyskiem

http://www.mediamarkt.pl/warszawa-marki/akcesorium-sony-dysk-twardy-250-gb,id-684163

wiem że 500 na pewno działają ale nie mam pojęcia czy na slimie ruszy 750 gb. Jeżeli chodzi o dysk to info jest na pewno w necie i na tym portalu bo sam wymieniałem dysk pół roku temu, ale już nie pamiętam prametrów.

Na pewno dziala do 1 tb. Sam mialem 750gb :) nie wiem jak z 2 tb. Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×