Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Widział ktoś w jakiejś dobrej cenie ps3 ostatnio? Rozglądam się po gazetkach i ceny wzięte z kosmosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tego pytania wyżej :) btw lepiej kupić slim czy super slim? bo czytam opinie różne i połowa jest bezsensu, do tej pory miałem fat i działał dobrze przez 3 lata, tym razem wolałbym nowszy model żeby pożył dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Slima 320 :) Nie wiem czy jeszcze gdzieś dostaniesz nówke sztukę, ale ja jestem bardzo zadowolony z tego modelu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slima już raczej kupisz używanego, chyba, że w jakimś tesco dostaniesz jeszcze wersję 160/320

 

Ja właśnie wyruszam na weekend do stolicy na zakupy, ale z tego co właśnie widzę w sklepach to slimy grubo powyżej 1000 zł. Może ktoś widział jakieś promo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym super slimem? bo jedni mówią, że dobry, a inni, że kiepski i sam nie wiem. Widzę oferty nowej konsoli SONY Playstation 3 500GB Black, Super Slim za 1100zł +1 gra, opłaca się? czy może lepiej kupić taniej 12gb? kupuję gry na płycie, więc dysk mi jest potrzebny w sumie tylko na savy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj modelu z dyskiem bo gry często wymagają instalacji kilku gb.Slim jak i super slim to dobre konsole i przy kupnie kieruj się raczej ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym super slimem? bo jedni mówią, że dobry, a inni, że kiepski i sam nie wiem. Widzę oferty nowej konsoli SONY Playstation 3 500GB Black, Super Slim za 1100zł +1 gra, opłaca się? czy może lepiej kupić taniej 12gb? kupuję gry na płycie, więc dysk mi jest potrzebny w sumie tylko na savy

 

Super Slim czuc ze to wersja budzetowa - ale dziala wielu ma i nienarzeka.

Niestety konsole to juz nie to co dawniej - nie grasz z plytki a wiele gier (szczegolnie nowszych) wymaga instalacji i to nie malej ilosci danych (GT6 - 14GB wlacznie z patchami do dnia dzisiejszego).

Do tego dolicz promocje w PSS na starsze tytuly z ktorych wiele dobrych mozna wyrwac w cenie uzywanych lub taniej - owszem cyfraka teoretycznie nie sprzedaz ale wygoda  jest i plytki nie trzeba szukac  :)

 

Jesli mialbym dzis kupowac PS3 - to pewnie super slim 12GB (599pln byly chyba takie ofery) + mocnowanie do dysku (40pln) + jakis dysk (od 190pln w gore).

Ewentualnie mozna rozgladac sie za bundlami jakimis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam super slim i konsola sprawuje się świetnie, przede wszystkim, cicho chodzi, nawet jak się siedzi 1,5-2 m od telewizora. Mnie udało się kupić konsolę z grą za 999zł + do tego kabel hdmi (kabel hdmi nie był w zestawie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za swojego 320 gb slima dałem 600 zł w tesco i z taką ceną chyba będę musiał poczekać... może akurat jakaś promocja się trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol nie dosc ze trolololo z X clockiem to jeszcze za 1 tys z kinectem ;P W zyciu bym nie bral.

Swoja Super Slim 500gb rok temu dokladnie wyrwalem w Tesco za 699zl bez gier i z jednym padem.

Tylko raz mi sie zresetowala jak probowalem odpalic iple przez przegladarke i zaczely wyskakiwac durne reklamy.

szystko odpukac ( :wallbash:  )dziala super ! Polecam

 

 

PS. Co do konsol z grami (osobiscie niepolecam ceny takowych są często znacznie wyzsze niz mialbys kupowac samemu. np wersje z Diablo 3 , GTAV, The last of us )

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądałem się za konsolami i widziałem w niektórych sklepach możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji, jak to wygląda w praktyce? bo chętnie dałbym te 200zł za 4 lata gwarancji przy zakupie nowego ps3, miałbym spokój i grał ile wlezie :D, a ten troll wyżej to typowy bot, któremu płacą za pozycjonowanie sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądałem się za konsolami i widziałem w niektórych sklepach możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji, jak to wygląda w praktyce? bo chętnie dałbym te 200zł za 4 lata gwarancji przy zakupie nowego ps3, miałbym spokój i grał ile wlezie :biggrin:, a ten troll wyżej to typowy bot, któremu płacą za pozycjonowanie sklepu

Technicznie rzecz biorąc ta "dodatkowa gwarancja" to ubezpieczenie po prostu. Moim zdaniem nie ma sensu, bo gwarancji na Sony masz rok, dwa lata odpowiada sprzedawca z tytułu niezgodności towaru z umową (UWAGA: od grudnia zmieniają się przepisy, i będzie się to nazywało rękojmia, ale dla konsumenta, przepis zmieni się na lepsze). A po okresie 2 lat, to sprzęt będzie dużo mniej warty, i skórką niewarta wyprawki moim zdaniem, ale oczywiście zrobisz jak uważasz. Jak dla mnie to ubezpieczenia to zwykłe naciąganie, jak nie masz dwóch lewych rąk to mamienie, ubezpieczeniem od uszkodzeń mechanicznych (najdroższy wariant) też jest nieprzydatne. Ogólnie oni mają z tego prowizję, więc sprzedawcy w takim EURO RTV AGD wciskają każdemu i do wszystkiego i jeszcze uciekają się do półprawdy, ściemniając, że bez ubezpieczenia bank się może nie zgodzić na raty i takie tam inne bzdury. Wystarczy się uprzeć, że chcesz kupić bez ubezpieczenia i z ciężkim sercem, ale będą musieli to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z usterkami? w starej konsoli (3 letniej) zepsół mi się laser, a jak bym sobie kupił (wtedy razem z konsolą) przedłużenie gwarancji od usterek to by mi napawili tak? bo właśnie głównie o to mi się rozchodzi. Innych uszkodzeń nie będzie bo mam zamiar grać na tej konsoli, a nie stukać w nią młotkiem :P

Edytowane przez Skrzat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na własnym przykładzie mogę takie dodatkowe ubezpieczenie polecić. Po upływie 28 miesięcy od zakupu moja PS3 padła. Do Ergo Hestia szkodę zgłosiłem w sobotę, w poniedziałek przyjechał kurier po konsolę (musiałem zapłacić za transport - w obie strony 46zł), po ok. 3 tygodniach konsola wróciła sprawna i działa jak nowa. I co ważne wróciła moja konsola a nie jakaś naprawiana "po kimś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie, mam ofertę 800 zł by sprzedac konsole ps3 + 22 gier + 2 pady, opłaca się czy powinienem więcej żądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie gry ale golasa licz za te 399-499. Jak jakieś starocie albo crapy co chodzą po 5zl to lepiej sprxedawaj.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zestaw gier: GTA 5, Fn4, GTA 4, Demony souls,Uncharted 1,2, Fifa 12 i 14, F1 2006, Bf3, Resistance 1 i 2, Assanisn creed 1, Borderland, Oblivion, Borderlands, diablo 3, red dead receptury, top spin 4, sacred 2 i bournaut paradise

Zapomniałem dodać że jest to FAT 40gb

Edytowane przez msc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zestaw gier: GTA 5, Fn4, GTA 4, Demony souls,Uncharted 1,2, Fifa 12 i 14, F1 2006, Bf3, Resistance 1 i 2, Assanisn creed 1, Borderland, Oblivion, Borderlands, diablo 3, red dead receptury, top spin 4, sacred 2 i bournaut paradise

Zapomniałem dodać że jest to FAT 40gb

Jak to FAT 40GB i ktoś chce Ci za ten zestaw dać 800zł, to goń to i się nawet nie zastanawiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam internet allegro ale nie prywatnie tylko od sklepów ja trafiłem rok temu była wyprzedaż ps3 z 2 grami ze sklepu który zajmuje się sprzedażą rzeczy od sony w łodzi. Muszisz poświęcić dużo czasu żeby poszukać i się nie nadziać na prywaciarza tylko od sklepów chyba że ktoś dostał jako nietrafiony prezent czy coś w tym stylu też się zdarzają i taniej sprzedają. Sklepów jak Media Markt nie polecam czy Media Expert drogo mają ale to żadna nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×