Skocz do zawartości
rumcajsar

Nowy User z padnieta konsola:) moze jakiś serwis?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tutaj nowy i wszystkich na wstepie pozdrawiam:)

Mam PS3 60gb od kolegi bo jemu padła i sobie nową nabył a te mi dal żebym zrobił co chce

A ja chce coś z nią zrobić niestety ale ona nie działa po właczeniu uruchamiają sie wentylatory wciąga płytki jak ja chce to je wypluwa po naciscięciu ejecta ale na

ekranie nic nie widać nic nie działa

Jak pada podłacze do konsoli tez nic to nie daje martwy ekran nic nie wyswietla

Jak chce ją wyłączyć to musze klawisz ten z przodu trzymać z 10 sek no może 15

Wiadomo jest po gwarancji wiec najlepiej jakiś serwis?

Tylko jaki?

Jestem z Wawy może ktoś mi coś polecić może ktoś juz reperował i moze się wypowiedzieć ?

Pozdrawiam Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to jakby to był jakiś wiersz

Mógłbyś napisać bardziej zrozumiale ? Konsola działa, włącza się menu konsoli czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No przecież pisze w miare wyraźnie:)

Włączam pstryczkiem z tyłu następnie z przodu

Uruchamiają sie wentylatory i tyle zero obrazu , dźwięku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no podsumuję. Wziąłeś od kumpla zepsutą konsolę i nas pytasz jak ją naprawić? Ciekawie

Jakim kablem podpinasz? Do czego podpinasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wziołem tylko sam dał

a kogo mam sie zapytac Sony Polska?

tylko zawodowców i pasjonatów można się pytać no nie?

a podpinam prostym kablem czerwony, biały, żółty bo innej opcji nie mam raz ze brak takiego innego kabla a dwa ze brak hdmi w tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście też to znalazłem ale link jest dziwny bo mi wyswietla swieczke plonącą i nic wiecej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam telefon podany - zadzwoń i się dowiedz... Czy może wolisz żeby ktoś to zrobił za Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz tam telefon podany - zadzwoń i się dowiedz... Czy może wolisz żeby ktoś to zrobił za Ciebie?

Chłopak się pyta nas co robić bo myśli, że takie przypadki jak on ma się już tutaj zdarzały i pewnie miał nadzieję, że po takich dolegliwościach jakie podał będziemy wiedzieli OCB. Więcej loozoo panowie i mniej aluzji, a więcej pomocy.

PS: Skoro nie wyświetla żadnego obrazu po analogu to MUSISZ sprawdzić pod HDMI przy innym TV (może gniazdo AV przy PS3 się zepsuło). Jeżeli dalej nic to może się GPU zjarał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej zanieść konsolę kilka ulic dalej do serwisu, żeby ją za kilka zł zdiagnozowali specjaliści, zamiast się bawić w ciuciubabkę przez internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostał PS3 to myślę, że jest teraz podniecony tym i chciałby jak najszybciej ją naprawić, a w tej sytuacji prościej mu było napisać na jednym z lepszych for o tematyce PS3 niż szukać serwisu.

PS: Kolega pisze nawet do nas "wierszem" jak ktoś już tutaj stwierdził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki chłopaki treściwie i na temat ja pisze a wy opd

Grunt to sie rozumiec bo po to jest dzia pomocy no nie?

A teraz do rzeczy

Jak zanieść do serwisu kiedy go szukam a do Sony sami piszecie że najlepiej to jak jest na gwarancji i to tez tak żeby adwokat miał czas

A co do innych wejśc to i może masz racje Maatss, musze tylko gdzieś dorawać taki tv no i kabel:) to może w przyszłym tygodniu

No a tak dodatkowo na marginesie to widze ze PS3 jest naprawde fajnie zbudowana Xbox przy niej wymięka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zanieść do serwisu? Barrdzo prosto - dzwonisz pod nr tel. podany we wklejonym przeze mnie linku:

Telefon: 503356686

TELEFON Drugi telefon: 224079592

Dowiadujesz się co i jak, zdobywasz adres, pakujesz konsole w jakieś pudło bierzesz pod pachę i niesiesz pod wskazany adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety

ale na te numery to ja dzwonilem przed świętami ale że nikt nie odp to mpomyslalem ze moze juz swiętują

dzisiaj jednak to samo martwa cisz a co do stronki ze świeczka to jak taką stronke widze to najcześciej jest to wspominek po kimś kto zmarł

Szukam dalej serwisu jakiegoś w Wawie

Aha wiem że ten w Al. Niepodległości nie zreperuje mojej bo się dowiadywałem bo powiedzieli że z 60 są jakieś problemy?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli znowu coś Ci będzie nie pasowało, to wklep sobie w wyszukiwarce allegro frazę - PS3 serwis. Jeśli nadal nie będziesz wiedział co robić, proponuje przerobić konsolę na np. oryginalną doniczkę do pokoju.

Daj Tu mu spokój co? Nie każdy jest taki "odważny" jak Ty i nie każdy wie jak się ma zachować w danej sytuacji. EASY Man... Try to understand him bro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stary o co Ci chodzi, przecież tu nie idzie o jakąś misję wywiadowczą, tylko o odrobinę umiejętności posługiwania się internetem i radzenia sobie w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na wsi pod Poznaniem i wiem c zrobić jakby mi PS3 zdechło, a Ty z Warszy i nie wiesz?... OMG!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 kroki do Robsona i powiem ci jedno: naprawic pewnie naprawią ale licz się z tym iż zabulisz u nich cenę porównywalną z naprawą przez serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystkich userów witam ponownie

Pisze bo chciałbym się pochwalic że konsolka zrobiona:)

Czy się cieszyc? chyba nie ma wyboru:) żartuje ciesze się

Bedzie krypto reklama ale nie mam wyboru

Wam wszystkim dziekuje za wszystkie porady w tym temacie jakie by nie były ale były:)

A chorobe mojej konsoli tylko Serwis Warszawa mogł pomoc i tak tez zrobił

Wiec temat uwazam za zamknięty a resztę pytan będe miał do was we własciwych kategoriach:)

Pozdrawiam Wszystkich PS-owców

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sorry ale czytając wypowiedzi tego kolesia odrazu na myśl wpada mi że on jest niedorozwinięty. Przepraszam ale tak piszesz. Albo masz 7lat albo 90. Fajnie że Ci naprawili. Ale powiedz co było nie tak ? Assasin jak mógł się czytnik popsuć jak jemu obraz nie działał ? No chyba że jak się czytnik popsuje to obraz też siada ale to by się wiązało z tym że jakby siadło wejście od neta to wtedy czytnik też ... . To nie ma sensu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, myslalem, ze to temat assasina... rumcajs, daj znac co bylo nie halo i ile zaplaciles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Brak czasu do pisania

Ale juz w skrócie to nie działała bo Wam pisałem :)

W sewisie powiedzieli że płyta ( ale co tego nie powiedzieli ) odnowili ją cokolwiek to znaczy gwarancja na 3 miechy folia na nowej obudowie nadany nowy S/N szkoda że nie zrobiem zdjęc poprzedniej oraz np. seriala HDd to bym mogł porównać co znaczy odnowienie:)

kasa?

800zł

na razie brak czasu że by ostro ją sprawdzić bo raz ze mam tylko NFSUnder ale zarejstrowałem sie na PSS i jest ok mozę w przyszłym tygodniu zobacze co i jak i jaki dysk bo tego też nie sprawdziłem

Aha po podłączeniu do netu update softu zrobila do tego 2.53? czy to dobrze?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×