Skocz do zawartości
Hades26

Tomb Raider: Underworld - recenzja.

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie byśmy mieli 3 części TR i na tym koniec bo oni miłują się w trylogiach ;) Ale pewni by to wyszło na dobre bo z perspektywy czasu ile i co można robić w tej samej grze?... TR: Underworld jest przykładem, że odświeżają zamierzchłe czasy (Natla)co za tym idzie, brak im chyba pomysłów.

Jedynie FinalFantasy pomimo numerku 13 daje nowe fabuły, postaci, rewolucje...

Czyli podsumowując powinni dać już Larze odpocząć bo mnie już powoli zaczyna nudzić no chyba że naprawdę coś tę serię  gruntownie odświeży bo jak znów zobaczę Natlę to kopnę w kalendarz , pozdrawiam i idę do pracy,cholera jeszcze muszę w soboty dorabiać na te niedopracowane gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh.. czyli Tomb Raider nie warto sobie nie potrzebnie głowy zawracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zasmuciliście, bo kupiłem specjalnie coś dla mojej lepszej połowy, ale jeszcze dobrze nie grałem. Uncharted jej się spodobał fabularnie, ale za dużo strzelania.

BTW ciekawa sytuacja, że w sobotę w Carrefour Łódź był TB za 69,90, to wydawało mi się tanio i kupiłem, babeczka jeszcze mnie przekonywała że Cenega ma teraz promocję. A na stronie Cenegi jest promocja ale na 169,90 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam.U mnie w mieście też znalazłem w Carrefour za 69,90 i kupiłem,również był Bioshock więc też wziąłem .To się nazywa promocja :)

A trofea będą TB ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przeczytalem kupiliscie Tomb Rider Underworld za 69,90?! i to na Playstation 3? NO chyba wersje na PC bo niechcę mi się wierzyć o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mnie zasmuciliście, bo kupiłem specjalnie coś dla mojej lepszej połowy, ale jeszcze dobrze nie grałem. Uncharted jej się spodobał fabularnie, ale za dużo strzelania.

BTW ciekawa sytuacja, że w sobotę w Carrefour Łódź był TB za 69,90, to wydawało mi się tanio i kupiłem, babeczka jeszcze mnie przekonywała że Cenega ma teraz promocję. A na stronie Cenegi jest promocja ale na 169,90 :biggrin:

W którym Carrefourze dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze przeczytaliście tylko 69,90zł dałem za Tomb Raidera oraz za Bioshocka :) (wszystko na PS3)

Jestem ze Szczecina i tylko w 1 z 2 tych sklepów była taka dobra cena.

Gdyby była większa ilość to bym wziął na sprzedaż :) $$$,a tak to tylko kupiłem 3szt. TR i 1szt. Bio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dobrze przeczytaliście tylko 69,90zł dałem za Tomb Raidera oraz za Bioshocka :) (wszystko na PS3)

Jestem ze Szczecina i tylko w 1 z 2 tych sklepów była taka dobra cena.

Gdyby była większa ilość to bym wziął na sprzedaż :) $$$,a tak to tylko kupiłem 3szt. TR i 1szt. Bio.

czyli dużo ich nie było i to był Carrefour przy turzynie czy ten koło media ;D? bo nie wiem gdzie jechać xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie masz już po co jechać.Ja byłem w sklepie na Słonecznym,ale tego samego dnia wybrałem się do drugiego ale tam były normalne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba była nie promocja a pomyłka. To się nazywa szczęście.

A tak po drugie, to jakoś mnie nie ciągnie już do TR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawda dziwne to jest ,że ja w Szczecinie kupiłem oraz "Nox" w Łodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba była nie promocja a pomyłka. To się nazywa szczęście.

A tak po drugie, to jakoś mnie nie ciągnie już do TR.

Zapewne to była pomyłka, a co do TR to nie ma czego żałować bo gra nie jest za ciekawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×