Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

uncharted_2.jpg

Szybko pojawił się temacik o U2 :) brakuje fajnego obrazka wiec wrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jakakolwiek inna gra miala swoj temat na forum rok przed premiera? :)

(gta4 sie nie liczy bo premiere przesuneli a gran turismo mialo prologue)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jakakolwiek inna gra miala swoj temat na forum rok przed premiera? :)

(gta4 sie nie liczy bo premiere przesuneli a gran turismo mialo prologue)

no to Uncharted 2 jest pierwszą taką grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby dali jeszcze posmigac po dzungli, bo w jedynce to miod malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie doczekac !! ^^:) mam nadzieje ze to bedzie SWIETNA GRA ;], chociaz nie mam watpliwosci co do tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo czekam na tą grę. Pierwsza część była moją pierwszą grą na PS3, i mam do niej wielki sentyment, była genialna. Mam nadzieję, że druga część będzie trzymała poziom jedynki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosilem o ten topic :p

Akcja gry zacznie sie wprowadzajacym filmem z konca jedynki,

plyniemy z tym skarbem, Elena i Sully'm

az tu nagle napada na nas statek piratow po probie ostrzeliwania piratow jednak zostajemy zmuszeni odlozyc bron.

Elene i Sully'ego

wciagaja na statek a nas ogluszaja i wrzucaja do wody, po dryfowaniu na wodzie trafiamy na pobliski lodowy kontynent, przemoczeni i zmarznieci ruszamy przed siebie [tu wstaw trailer]

To tylko moje domysly jak by mogla sie zaczynac dwojka ;p Rownie dobrze moze zaczac sie kilka lat pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :

Pierwsza część mnie nie zachwyciła.Wiem że za chwile dostanę nożem w plecy za tą wypowiedź ale trudno.Po pierwsze, klimat dżungli... potem, za dużo strzelania jak na przygotówkę no i fabuła która po prostu mnie nie wciągnęła.

Ale za to klimacik dwójki, przynajmniej po obejrzeniu tego filmiku,jest zachwycający.Kocham tereny zasypane śniegiem, i walczenie na lodowcu.Jeśli do tego wkręcą jakąś ciekawą fabułe jestem gotów kupić tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zachwyciła Cie U:DF po zagraniu w nią, to nie rozumiem i Ciebie i ludzi którzy twierdzą, że zachwyca ich gra której nie widzieli i zobaczyli tylko kawałek filmiku!...

A jak tam będziesz równie dużo strzelał co w jedynce? Polował na mamuty, walił w futro misie polarne i skubał pióra pingwinom?

A jak tam będziesz miał 40 pędzących grubasów na Ciebie z SAS16 a Ty na śniegu sam, z szpadelkiem... i nie będziesz mógł się za niczym schować tylko kopać na czas dołek?...

Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak :

Pierwsza część mnie nie zachwyciła.Wiem że za chwile dostanę nożem w plecy za tą wypowiedź ale trudno.Po pierwsze, klimat dżungli... potem, za dużo strzelania jak na przygotówkę no i fabuła która po prostu mnie nie wciągnęła.

Ale za to klimacik dwójki, przynajmniej po obejrzeniu tego filmiku,jest zachwycający.Kocham tereny zasypane śniegiem, i walczenie na lodowcu.Jeśli do tego wkręcą jakąś ciekawą fabułe jestem gotów kupić tą grę.

Mogę się zgodzić tylko z tym, że strzelania było trochę za dużo.

Ale w końcu ta gra, to nie przygodówka, a action-adventure :P

A fabuła jest bardzo dobra.

Niech w "dwójce" będzie trochę mniej strzelania, więcej zagadek i więcej interakcji, i będzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Z tym się zgodzę, że w 1 było za dużo strzelania a za mało zagadek. Mam nadzieję, że w 2 będzie mniej strzelania a więcej zagadek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych gier na PS3 dostanie swoją kontynuacje :)

Nathan podąża śladami Marko Polo, ciekawe jakie lokacje odwiedzi, tylko śnieżne.

14 grudnia dłuższy trailer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież musi coś gracz w grze robić, jakby nie było tego strzelania, to bardziej byłby to interaktywny film, coś jak "linger in shadows", a nie o to chodzi :P

Oczywiście więcej zagadek nie zaszkodzi (owszem, wręcz wskazane), ale żeby zagadkę rozwiązać, trzeba trochę postrzelać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poprzednicy mają racje, poproszę o więcej zagadek w drugiej części. Tylko niech będą trudniejsze, niż te w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale poprzednicy mają racje, poproszę o więcej zagadek w drugiej części. Tylko niech będą trudniejsze, niż te w jedynce.

Dobrze będzie nawet kiedy dwójka utrzyma poziom jedynki ;p

btw. Pokrytsniegiem- a więc to ty byłeś tym ONE od newsów! W życiu bym nie pomyślał ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest! Powraca masakrator. Mistrz graficzny, fabularny, klimatyczny i humorystyczny. :)

Po obejrzeniu tego 30 sek. trailera, już nie mogę się doczekać 14.12, aby zobaczyć dłuższy trailer.

Gdyby jedno moje marzenie się spełniło, odnośnie tej gry, to chciałbym, aby to było: trochę mniej strzelania i będzie 10/10.

Uncharted, to bez wątpienia, obok MGS4, najlepsza gra na PS3. Dlatego o kontynuację jestem spokojny. W końcu to Naughty Dog. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie strzelania bylo w sam raz, nie narzekam a co do zagadek, moze ich byc wiecej nie obraze sie, jedyne czego bym nie chcial to znowu jakis mutantow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, dziwne trochę te mutanty były... ale jakie to było zaskoczenie... 0.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam sie uczepiliście mutantów, a tak naprawde to byli konkwistadorzy tylko w zmienionej formie przez pewną rzecz... fajny zwrot, akcji duże zaskoczenie i troszke emocji i stresu zwiazanego z nimi ( szybkie byly :) Znikąd sie nie wzieły i jest fajnei wytlumaczona ich geneza, a strzelanie do nich z mp44 to czysta przyjemnosc :) pojawily sie na jakies 15 min gry wiec niech nikt nie mowi ze zabil gre :) bo gra trzyma fason i genialny poziom do ostatniej minuty jej trwania. Podobalo mi sie tez jak subtelnie gra je wprowadzila, powolutku, tam cos przemknelo, w tle jakies ryki. I bach w najmniej spodziewanym momencie :) Jak dwójka bedzie tak genialna jak jedynka, to ja moge w niej nawet strzelać do YETI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdzie nie pisalem ze zabily gre, mowie tylko ze dla mnie dobrze by bylo jakby ich nie bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że gra będzie dużo dużo dużooo (!!!) dłuższa bo jedynka to dwa wieczory i koniec.. Jest zdecydowanie za krótka, albo muszą ją wydłużyć albo dodać coś... nie wiem jakiś nowy ciekawy tryb gry, online, co-op.. cokolwiek byleby tylko dodało to trochę czasu na zabawę z tytułem. Co do otoczenia w jakim się będzie dziać fabuła to nie obchodzi mnie to, dobrzy twórcy potrafią tak zaczarować, że z kibla zrobią dżunglę z wodospadem w postaci prysznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak UNCHARTED to gra, na którą będę czekał,

Jadnak zgodzę się z jednym z przedmówców, że jak dla MNIE mutanty nie muszą pojawić się w drugiej części a ich wyeliminowanie na rzecz zagadek to by było to co bym sobie najbardziej cenił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenie sobie w uncharted to ze jest tak jest czyli duzo strzelania , kozacka grafika i ogolnie gra fabularnie trzyma sie kupy. Licze ze 2 bedzie rownie dobra ,uncharted przeszedlem w 13h na normalu wiec 2 mogla by byc dluzsza , nie bede sie rozpisywal wiecej bo mi glowa peeeka ;( !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×