Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Ok - czyli zrozumiałem, że trzeba strzelać w tą tarcze z byle jakiej broni oraz trzeba pamiętać, żeby na końcu też "dobić" przeciwnika.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Na razie przechodzę grę na Hard, potem biorę się za Crushing. Czy po rozpoczęciu gry na tym najwyższym poziomie mogę używać tych bonusów? Tzn. nie blokują one osiągnięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie blokuja bo nie mozesz ich uzywac na wyzszym poziomie od tego niz juz ukonczyles bez nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdej stronie jest o tym mowa. Nauczcie się czytać chłopaki. ;)

Można za pomocą jednego myka zaąłtwić sprawę bonusów na poziomie jeszcze nie ukończonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdej stronie jest o tym mowa. Nauczcie się czytać chłopaki. ;)

Można za pomocą jednego myka zaąłtwić sprawę bonusów na poziomie jeszcze nie ukończonym.

Jaki myk? Oświecisz mnie?

Nie mów mi o nauce czytania, bo mam już to za sobą. Pokazać strony, na których nie ma takiego pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam kilka stron do tyłu. Istnieje taki myk używałem go na Easy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdej stronie jest o tym mowa. Nauczcie się czytać chłopaki. ;)

Można za pomocą jednego myka zaąłtwić sprawę bonusów na poziomie jeszcze nie ukończonym.

No i po co te ''myki'' jak ta gra jest banalna na każdych poziomach trudności :), bez dodawania bonusów. PS: Wiadomo coś o tych nowych mapkach z co-op?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada pytanie, odpowiadam i tyle.

Czytanie, a czytanie ze zrozumieniem, czy czytanie przynajmniej kilku stron wstecz, to dwie rózne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada pytanie, odpowiadam i tyle.

Czytanie, a czytanie ze zrozumieniem, czy czytanie przynajmniej kilku stron wstecz, to dwie rózne sprawy.

No wiem że ty tylko odpowiadałeś ale pisałem to do wszystkich :).

Gra z inwalida w multi to jest wyzwanie :) Jedna seria z FAL'a = dead.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy w u2 jest split screen? jesli tak to czy mozna przejsc

na dwoch kampanie czy sa jakies inne tryby?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy w u2 jest split screen? jesli tak to czy mozna przejsc

na dwoch kampanie czy sa jakies inne tryby?

pozdro

Splita nie ma. Całej gry w trybie kooperacji też nie przejdziesz. tryb wielosobowy desponuje paroma misjami w trybie kooperacji, ale tylko przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co te ''myki'' jak ta gra jest banalna na każdych poziomach trudności :), bez dodawania bonusów. PS: Wiadomo coś o tych nowych mapkach z co-op?

Własnie ponaglam pytanie. Wie ktos cos o nowych mapkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam pytanie odnośnie obrazu ponieważ w tej grze zauważyłem że czasami np. po jakiejś scence obraz mi się rozjaśnia i dopiero po chwili robi się taki jak ustawiłem. Dodam tylko że tak jest tylko w tej grze więc nie powinna być to wina telewizora. Czy tak już po prostu jest w tej grze? Drugie pytanie odnośnie kontrolera. Nigdzie w grze nie miałem czegoś takiego że idę po jakiejś belce i muszę balansować ciałem za pomocą pada tzn. czujników ruchu. W opcjach chyba można to włączyć lub wyłączyć, ja mam włączone i nic :( Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego pytania to hmm to raczej normalne,choc nie wiem na jaką skale ten obraz Ci się rozjasnia.

Odnosnie drugiego to ND zrezygnowało z tej opcji, podobnie jak z rzucania granatami celując ruchem pada.

A wracając do gry to przeszedłem ją już 3 razy i za każdym razem mnie zadziwia,istne ARCYDZIEŁO.

Więcej takich proszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balansowanie na belce wywalili, ale granatami dalej można ciskać za pomocą wychyleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ponaglam pytanie. Wie ktos cos o nowych mapkach ?

Nowe DLC ma pojawić się na początku roku, tylko tyle możemy być pewni, nikt nie powiedział, że będą to nowe misje do co-op.

Od dwóch dni dość często wyrzuca mnie z PSN podczas gry w U2, macie podobnie?

I jeszcze jedna sprawa, w trybie WLG, gdzie mamy dodatkowy lewel, który za przegrane mecze spada, po jednym meczyku spad mi do 1 (miałem 38 lev.). Nie dość że level spadł, to mimo wygranych meczy nie wzrasta. Zauważyłem, że teraz dużo osób gra z 1 lev w WLG. Chyba jakiś problem ze strony Naughty Dog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC ma pojawić się na początku roku, tylko tyle możemy być pewni, nikt nie powiedział, że będą to nowe misje do co-op.

Od dwóch dni dość często wyrzuca mnie z PSN podczas gry w U2, macie podobnie?

I jeszcze jedna sprawa, w trybie WLG, gdzie mamy dodatkowy lewel, który za przegrane mecze spada, po jednym meczyku spad mi do 1 (miałem 38 lev.). Nie dość że level spadł, to mimo wygranych meczy nie wzrasta. Zauważyłem, że teraz dużo osób gra z 1 lev w WLG. Chyba jakiś problem ze strony Naughty Dog.

miałem podobną sytuacje ale mi spadło z 17 na 14lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w ogole nie wiem po co jest te WLG i drugie levele.. Tak jakby te pierwszye nie wystarczyly...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w ogole nie wiem po co jest te WLG i drugie levele.. Tak jakby te pierwszye nie wystarczyly...;)

miałem podobną sytuacje ale mi spadło z 17 na 14lvl

Bo przegrałeś mecz, to level ci spadł, na tym właśnie polega WLG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie często wyzuca podczas grania w U2, niewiem jaka jest przyczyna. Byl dzien w ktorym wyzucilo mnie z 6 razy. Za 4y zaplacilem 160k. Co do WLG to nawet nie zauwazyłem zeby mi tam jakies lvl spadały. Osobiscie gram najczesciej w starcie dr i grabiez to drugie zadziej. Wbrew pozorom nawet przy dłuzszej zabawie grabiez nie daje wiecej kasy niz deadmatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby poziom życia obniżyć, w MW2 to headshot i po sprawie, a tu normalnie biegają gąbki na pociski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam wg. mnie to dobrze, że te gry się od siebie różnią, ci co nie lubią "gąbek" będą pykali w MW2, ci którzy lubią postrzelać trochę dłużej w jednego typka posiedzą przy U2 ;)

Chociaż osobiście się z tobą nie zgadzam, bo w U2 nawet pokazuje się inna ikona zabicia jak walniesz HS'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to właśnie plus multi w U2 - dzięki temu nie ma tylu przypadkowych killi, trzeba podejść wroga tak, aby mieć możliwość nafaszerowania go ołowiem. W MW trochę grałem i tam przez fakt, że potrzeba mało strzałów aby zabić przeciwnika głównie liczy się to, żeby się campić w jakimś miejscu i kosić nadbiegających ludzi, którzy nie mają szans uciec, gdy już się odda jedną serię strzałów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą. Multi w U2 jest całkiem fajny dzięki tej odmienności. Najlepsze efekty przynosi sprawne zachodzenie przeciwnika od tyłu i "ręczne" rozwiązanie problemu.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to właśnie plus multi w U2 - dzięki temu nie ma tylu przypadkowych killi, trzeba podejść wroga tak, aby mieć możliwość nafaszerowania go ołowiem. W MW trochę grałem i tam przez fakt, że potrzeba mało strzałów aby zabić przeciwnika głównie liczy się to, żeby się campić w jakimś miejscu i kosić nadbiegających ludzi, którzy nie mają szans uciec, gdy już się odda jedną serię strzałów...

Zgadzam sie. Jak dlamnie ilosc strzałow zadawanych w przeciwnika jest odpowiednia. Co do campowania zadna w tym zabawa. Jesli ktos zaczyna przygode Multi U2 to moze sobie na takie cos pozwolic, lecz w trakcie wiekszego doswiadczenia zdajemy sobie sprawe, ze takie cos nie przechodzi. Ameryki nie odkryłem lecz pisze co mysle. Jesli o mnie chodzi to wkurza mnie gosc, ktory siedzi na dachu i wali w nas seria przy kazdej mozliwej okazji, gdy my zabawiamy sie z innymi na polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×