Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem z czego wynika taka fuszerka, ale to było przykre...

wystarczy, że tłumacz nie znał kontekstu tej wypowiedzi... :whistling: W przypadku U2 dla mnie to nie było przykre, bo w każdej chwili można ustawić sobie oryginalne dialogi/napisy, więc tłumacze mogą robić co chcą, dopóki nie muszę oglądać ich wyczynów :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo się podobała polonizacja. Według mnie jest to najlepsza polonizacja w grach. Pan Boberek odwalił kawał dobrej roboty. Również pan, który wcielił się w Lazarewicza bardzo profesjonalnie podszedł do tej roboty. Całość psuła jednak Elena ze swoim plastikowym głosem :P . Mimo to świetna robota, może nie lepsza od oryginału, ale wykonana bardzo dobrze. Boję się, że God of War III nie będzie aż tak dobrze spolonizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazarowicz w polskiej wersji nie miał za grosz charakterystycznego akcentu. Lepsze lokalizacje były. Zagraj np. w BALDUR`s GATE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) mam takie małe pytanie może się wydaje głupie ale... jeżeli kupie używane Uncharted 2 to będę mógł grac online bez żadnych problemów na innym koncie ? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazarowicz w polskiej wersji nie miał za grosz charakterystycznego akcentu. Lepsze lokalizacje były. Zagraj np. w BALDUR`s GATE.

Może i były słabsze momenty w jego wykonaniu, ale obejrzyj sobie ostatnie filmiki z gry. Tam zagrał (jak dla mnie) świetnie np. gdy celował do Eleny i Chloe (kazał Drake'owi wybierać, którą ma zabić pierwszą). Gdy umierał też wyszło mu świetnie. Mi się w każdym razie podobało, a w Baldur's Gate nie grałem, także się nie wypowiem. Najlepsza polonizacja w grach, z którymi obcowałem :) .

Do pana kuiba --> Oczywiście, że będzie można grać. Jeśli masz swoje konto, to automatycznie grasz na nim, także problemów nie będzie :) .

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupowac uzywane kopie gier i grac u siebie, na swoim koncie, na swoim ps3 bez problemu. Amen.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedz, a tak poza tematem w COD moder warfer jest tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Każdą grą powinno być tak samo.

Dzisiaj przeszedłem Uncharted na normalnym. Spoko, ale nie wiem, czy mi się będzie chciało jeszcze w to grać.

Mam pytanie, czy jak zaczne teraz grać na Crushing i bym go przeszedł to dostaję tylko medal za ten poziom, czy też te niżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Crushing nie odblokowuje się dopiero po przejściu na 'Hard' a nie na 'Normal' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzalem jeszcze, ale podobno można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzalem jeszcze, ale podobno można

Dostajesz trofea za dany poziom + wszystkie niższe. Jak przejdziesz na początku na bardzo łatwym - dostaniesz trofeum za poziom bardzo łatwy.

Jak przejdziesz na pocztątku gre na normalnym poziomie to dostaniesz za bardzo łatwy, łatwy i normalny poziom... pozniej odblokowujesz trudny a pozniej bardzo trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Drake's Fortune" tak było... Natomiast jak jest w Among Thieves nie jestem pewien, bo odrazu na Hard'ie przechodziłem.

Jeśli można od razu przejść na Crushing to pucharek wpadnie za normal i hard również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Drake's Fortune" tak było... Natomiast jak jest w Among Thieves nie jestem pewien, bo odrazu na Hard'ie przechodziłem.

Jeśli można od razu przejść na Crushing to pucharek wpadnie za normal i hard również.

nie jestem pewnien... ale chyba w drake's fortune był dostepny poziom hard na poczatku a w among thieves najwyższym poziomem na początku był normal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sprawdzić, bo nie chce mi się jeszcze 2 razy tego przechodzić :)

Hmm.. dzięki za pomoc. Ale zapytam jeszcze. Czy Crushing jest strasznie trudny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sprawdzić, bo nie chce mi się jeszcze 2 razy tego przechodzić :)

Hmm.. dzięki za pomoc. Ale zapytam jeszcze. Czy Crushing jest strasznie trudny?

W U2 nie, w U1 tak :)

Ale oba do przejścia w weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha... może z tym weekendem to przesada. ;) Pytam, bo Uncharted jest moją pierwszą strzelanką na PS3 i dopiero się przyzwyczajam do Pada.

No dobra, jutro włączam następny poziom i jazda. :) Najgorzej to chyba znaleźć wszystkie skarby.

PS. Dziś jak grałem, to gra mi się zacięła. Tak jakby ktoś włączył pauze i nic się nie dało zrobić. Musialem odpalić jeszcze raz gre. Co to mogło być? To normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha... może z tym weekendem to przesada. ;) Pytam, bo Uncharted jest moją pierwszą strzelanką na PS3 i dopiero się przyzwyczajam do Pada.

No dobra, jutro włączam następny poziom i jazda. :) Najgorzej to chyba znaleźć wszystkie skarby.

PS. Dziś jak grałem, to gra mi się zacięła. Tak jakby ktoś włączył pauze i nic się nie dało zrobić. Musialem odpalić jeszcze raz gre. Co to mogło być? To normalne?

Przesadą jest pisanie że ci się nie bedzie chciało się tego jeszcze 2 razy przechodzić ;)

Zobaczysz, wciągniesz się a do strzelania przyzwyczaisz, jak ja z resztą.

Też na początku sceptycznie do tego podchodziłem bo wychowany na CS'ie jestem ale powiem ci że później to całkiem przyjemnie się strzela padem.

Odniośnie zacinania to może ściągnij patch'a z netu bo to może tego wina.

Jeżeli chodzi o skarby to masz niżej 3 linki do filmików na youtube gdzie masz pokazane co i jak zbierać.

Ja generalnie zrobiłem tak że sobie to zrzuciłem na telefon i grałem w salonie korzystając z telefonu i nie musiałem łazić do pokoju co chwila patrzeć co dalej...

Jak zbierasz trofea to póki co się nimi nie przejmuj. Część ci wpadnie po drodze. Później jak przejdziesz gre, masz możliwość zakupu w sklepie udogodnień np zabijania jednym strzałem, zwolnione tempo oraz możliwość wyposażenia Nate'a w daną broń (czyli tą którą musisz jeszcze wystrzelać 50trupów :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne jesli wystepuje sporadycznie. Zwieche mozna zaliczyc w grze jak i w menu (xmb). Natomiast jesli gra wieszalaby Ci sie caly czas w jednym miejscu to obstawialbym uszkodzenie plyty z gra (rysy, ew. zabrudzenia) spokojnie, bez paniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuje, tylko pytam :) Troche się zdziwiłem jak w środku akcji nagle gra się zbuntowała ;P I musialem zaczynać od ostatniego zapisu. (Bogu dzięki, że zapisuje się sposunkowo często).

Patcha mam ostatniego, bo czasem lubie pograć z kumplami przez neta. :)

Do Pada się już jako tako przyzwyczailem, nawet zaczęło mi się to podobać. Na razie chce przejść trofea związane z poziomami gry, później te poboczne, już się naczytałem o udogodnieniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, troche denerwujacy koniec... Musze az odpuscic na dzis ;)

Edit:

ehh, to bylo silniejsze ;) U2 na hardzie poszlo teraz platynke bedziemy robic ;P

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety okazało się, że muszę najpierw hard zrobić. Czyli trzeba będzie jeszcze 2 razy przejść fabułe. Trochę żałuje, że nie wiedziałem wcześniej, to zacząłbym od hard. A tak moja cierpliwość została wydana na próbę. :)

Teraz przy okazji zbieram wszystkie skarby.

Dziś już zrobiłem 4chaptery. Na hardzie już trudniej. Częściej się ginie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez na hardzie ginalem, ale chyba wiele za wiele :/ Albo po prostu tak czesto sie pada ogolnie w grze. Albo po prostu dalej jestem poczatkujacym ps'owcem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wasze odczucia ale dla mnie najtrudniejszy poziom w U2 ma się nijak do crushing mode w U1. Tam to każda grupka przeciwników to wyzwanie i taktyka. Po pewnym czasie U2 się gra całkiem przyjemnie nawet na najtrudniejszym poziomie tylko trzeba się ograć, a wiadomo że kto zaczyna dopiero przygodę nie może sobie postawić poprzeczki na najtrudniejszy poziom bo go gra zniechęci i tu plus dla ND za zablokowanie poziomów. Z drugiej strony historia w U2 jest na tyle wciągająca że spokojnie można tą gre powtarzać. Ja mimo że przeszedłem gre na maksa i dostałem swoją pierwszą platynę podejrzewam że za miesiąc znów bede chciał w to grać :)

Szkoda tylko ze najpierw miałem U2 a teraz dopiero kupiłem U1, no ale co tam :P mam nadzieje że to też przejdę na maaaaaaaaksa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wasze odczucia ale dla mnie najtrudniejszy poziom w U2 ma się nijak do crushing mode w U1. Tam to każda grupka przeciwników to wyzwanie i taktyka. Po pewnym czasie U2 się gra całkiem przyjemnie nawet na najtrudniejszym poziomie tylko trzeba się ograć, a wiadomo że kto zaczyna dopiero przygodę nie może sobie postawić poprzeczki na najtrudniejszy poziom bo go gra zniechęci i tu plus dla ND za zablokowanie poziomów. Z drugiej strony historia w U2 jest na tyle wciągająca że spokojnie można tą gre powtarzać. Ja mimo że przeszedłem gre na maksa i dostałem swoją pierwszą platynę podejrzewam że za miesiąc znów bede chciał w to grać :)

Szkoda tylko ze najpierw miałem U2 a teraz dopiero kupiłem U1, no ale co tam :P mam nadzieje że to też przejdę na maaaaaaaaksa :)

Dla mnie oba najwyższe poziomy trudności zarówno w U1 i U2 nie sprawiły większych problemów, choć fakt że w pierwszej części jest trochę trudniej bo trzeba w niektórych miejscach wiedzieć skąd goście przychodzą. Platynke zrobiłem 3 miesiące temu a w multi gram do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze najpierw miałem U2 a teraz dopiero kupiłem U1, no ale co tam :P mam nadzieje że to też przejdę na maaaaaaaaksa :)

Dokładnie tak samo jak ze mną. Przejde najpierw U2 całkowicie jak chęci pozwolą. (już jest 7 chapter na hard) Później kupie od kogoś U1. :)

Powiem wam, że jest większa różnica między normalnym a hardem. Ale ta różnica wynika chyba tylko w ilości obrażeń jakie może przyjąć Drake na klate. Stąd częściej się ginie.

I grając już 2 raz powpadało mi trochę trofików. :) Jeśli znajdę teraz już wszystkie skarby, to pozostaną mi tylko trofea na bronie. Ale to już myśle zrobię na multi, gdy już założą mi neta.

A wracając do trudności. wbrew pozorom częściej teraz gine w łatwiejszych miejscach, a gdy jest większa sieka o dziwo udaje mi się przeżyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×